widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 224708 788 224 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7840048 224 179 784 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 784 lub 0048 224 179 784

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Kiedy jestem dostępna
Wtorek
Kiedy jestem dostępna
Środa
Kiedy jestem dostępna
Czwartek
Kiedy jestem dostępna
Piątek
Kiedy jestem dostępna
Sobota
Kiedy jestem dostępna
Niedziela
Kiedy jestem dostępna

Informacje

WROZKA OD ZDROWIA.

Specjalizacja Zdrowie.

Moja specjalizacja jest analiza zdrowotna człowieka.

Nie używam do tego żadnych narzędzi zewnętrznych, żadnych bibelotów służących do wróżenia. Analizuje poprzez własna świadomość, odczuwanie.

Miałam kilka przypadków, gdzie sugerowałam konieczność udania sie do lekarza, co dało wymierne efekty w rozpoczęciu leczenia i powrocie do zdrowia.

Najlepiej leczy sie we wczesnej fazie choroby a nie gdy stan jest juz zaawansowany.

Zapraszam do zadawania pytan.Dzwonisz do doradcy życiowego-psychotronika nie do wróżki.

Czas nie jest jednostką, na która nie masz wpływu. Jeśli dokonujesz wyboru , to go przyśpieszasz lub opózniasz. Niektóre zdarzenia pokazane są wyraziście czasowo, inne to tylko potencjał.

Co nas blokuje ? Często jest to duże chciejstwo. Fiksacja na jednym nie daje
sposobności zauważenia innych ścieżek.

Pytania które lubię : Jaki przeszkody zaistniały,że nie układa mi się życie miłosne.
Pytania, których nie lubię : Kiedy poznam partnera? Itp.
Dlaczego? Dlatego, że ciężko będzie znalezć właściwą osobę,pracę itd.,jak nie przepracuje się blokad.

Porady psychotroniczne i psychologiczne. Możesz czekać ale możesz też porozmawiać i poczuć inspirację do zmiany na lepsze.

Zmiana myślenia zmienia okoliczności funkcjonowania.

Co o Tobie mówi Twoja data urodzenia ? Czy Wasze energie są podobne czy tez różne ?
Portret numerologiczny może rozwiać wiele wątpliwości i odpowiedzieć na powyższe i poniższe pytania.
Jaka jest jedynka a jaka piątka ?
A jeżeli urodziłeś się 16 dnia miesiąca, czy to coś oznacza ?
Czy masz w swojej dacie tak zwane obciążenia karmiczne ?
Portret numerologiczny cena 40 zł.

Zlecenia na przekaz energetyczny zbieram poprzez e-mail.Usuwanie blokad. Cena 50 zł.
Jestem doradca życiowym. To co przede wszystkim moge Państwu dać to wskazówka jak poruszać sie w życiu, jakie wybory sa lepsze i dadzą pozytywne efekty. Przyszlosc jest wyborem pomiędzy drogami, ktore stoją przed nami. Przyszlosc to decyzja. Wazne, zeby była trafna. Zależy ona rownież od Ciebie. Nie wierze w ślepy los. Zapraszam do siebie osoby gotowe podjąć działanie.

Taroterapia- metoda pozwalająca dotrzeć w zakamarki podświadomości. Przyszłość nie liczy sie bez teraźniejszości. Przebudowując to co teraz umacniasz i tworzysz to co bedzie.Obecnie zapraszam na Analizy Astrologiczne. Twoje osobiste koło rocznych zdarzeń Solariusz. Potrzebuje daty, godziny i miejsca urodzin. Poradę wysyłam w formie meila i tak tez przyjmuje zgłoszenia koszt to 200 zł. Całość opisu to dwanaście sfer życia z dokładnym wskazaniem co w danym roku sie wydarzy np. W finansach, miłości, karierze, zdrowiu, sprawach związanych z rodzicielstwem itd.

Dopasowania partnerskie na podstawie horoskopu koszt 200 zł. Porada e-mail.

Jestem życiowym filozofem, poetką każdego dnia, który staram się malować w najpiękniejszych barwach tęczy. Ubogacę również twoje jestestwo.

Niosę ze sobą energię miłości, którą chcę Wam przekazać, tylko ten element człowieczeństwa i życia jest prawdziwym budulcem naszego świata. Moje karty i czucie energii pomoże wyznaczyć właściwą drogę i wskazać możliwość Twojego rozwoju.

Jestem dyplomowanym psychologiem psychotronicznym i Mistrzynią nauczycielką Reiki. Posługuję się kartami tarota, runami, kartami cygańskimi i lenormand, astrologią i darem jasnoczucia. Bliska jest mi numerologia, psychografologia, radiestezja. Czując energie płynącą przez konkretne ciało odnajduję jego blokady.

Jeśli jest w Tobie taka wewnętrzna potrzeba, potrzeba Twojego serca aby skonfrontować się ze sobą samym, ze swoim życiem, zapraszam. Z radością pomogę. Poprowadzę ścieżką światła i miłości.

Aleksandra Iwańska


Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się