widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 588 505708 588 505 3.69 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 605 5050048 224 605 505 3.08 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 605 505 lub 0048 224 605 505

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 1.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
każdego
Wtorek
dnia
Środa
zawsze
Czwartek
kiedy
Piątek
jestem
Sobota
zalogowana
Niedziela
w niedzielę też

Informacje

Uwaga,na oddzwanianie i Chat proszę się ze mną umawiać poprzez darmową informację.W czerwcowej "Wróżce" ukazał się artykuł-wywiad ze mną.Jestem wróżką pokoleniową,praprawnuczką zielarki i znachorki,prawnuczką szeptunki, wnuczką i córką niezawodowych wróżek.
Wróżę z kart, czytam linie na dłoniach, zajmuję się również psychografologią i jasnowidzeniem, powiem kim byłaś(eś) w poprzednim wcieleniu, określę wiek duszy.Moja dusza jest stara,wiele razy w poprzednich wcieleniach zajmowałam się szeroko pojętą magią.Oczyszczam,uwalniam od klątw,uroków i podczepień bardzo starymi metodami.Odprowadzam zagubione dusze.
Wróżę od 40 lat. Brałam czynny udział w Targach Medycyny Naturalnej odbywających się w całej Polsce. Prowadzę kursy i szkolenia.
Zapraszam do korzystania z moich usług, wróżenie Państwu jest dla mnie przyjemnością. Wróżenie określam jako swoją pracę, która daje mi dużo zadowolenia i ogromną satysfakcję, że robię coś dla ludzi i również dla siebie. Urodziłam się wróżką, to cała tajemnica moich zdolności. Z racji wykształcenia wiele spraw postrzegam zupełnie inaczej, wychodzę poza granice ludzkiego postrzegania. Każda z wróżek(wróżbitów) pisze, że wróży z miłości do ludzi. Ja wróżę dlatego, że takie jest moje powołanie i tym po prostu żyję. Krótkie maile z komentarzem dotyczące miłości, pracy, spraw bieżących kosztują 20,00 zł.

Maile przy których wymagane jest zdjęcie,nie starsze niż dwa lata.Należy umówić się telefonicznie lub mailowo,należy uzgodnić szczegóły

Oczyszczanie energetyczne ludzi i
zwierząt,............................200,00 zł.
Nietypowe oczyszczanie energetyczne ludzi,
zwierząt,pomieszczeń,przestrzeni,
cena do uzgodnienia;najmniej..........300,00 zł.
Oczyszczanie i ustawianie czakr.................150,00 zł.

Rytuały wszelkiego rodzaju.................150,00

Rytuały voodoo,Yoruba,Malinke..............cena do uzgodnienia.
Zabiegi bioterapii na odległość
1 seans......150,00 zł.
3 seanse.....300,00 zł.
5 seansów....450,00 zł.
10 seansów+1 darmowy......1000,00 zł
Terapia REIKI(na odległość)4 sesje 300,00 zł.

Egzorcyzmy cena do uzgodnienia,najmniej...400,00 zł.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się