widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 910708 788 910 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6040048 222 703 604 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 604 lub 0048 222 703 604

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Po zalogowaniu
Wtorek
Po zalogowaniu
Środa
Po zalogowaniu
Czwartek
Po zalogowaniu
Piątek
Po zalogowaniu
Sobota
Po zalogowaniu
Niedziela
Po zalogowaniu

Informacje

Ludzkim życiem i ludzkim losem rządzą emocje i uczucia w jakich w danym momencie znajduje się człowiek. Karty i numerologia wskazują te emocje i podpowiadają jak potoczy się życie jeżeli człowiek zdecyduje się pójść wybraną drogą, podpowiadają jak potoczy się relacja związku i jakie są prognozy dla relacji.
Kiedyś ktoś powiedział, że życie jest jak rozgałęziony kij i od człowieka zależy, w jakim kierunku pójdzie.
Miłość mieści w sobie wszystkie emocje, skala wewnętrznych doznań jest więc ogromna. Każdy człowiek ma wolną wolę, więc sam może dokonywać wyboru i sam podejmować życiowe decyzje.
Naturą człowieka jest chęć odczuwania pozytywnych emocji i uciekanie przed tymi negatywnymi. Każdy człowiek zazwyczaj czyni to oczywiście świadomie albo nieświadomie.
Tarot pomaga w uświadomieniu tych emocji i uczuć.
Głęboko wierzyć, mieć ogromną nadzieję, mocno kochać, myśleć racjonalnie, a niekiedy także umieć zawrócić z wybranej drogi jest sztuką i mistrzostwem życia.
Zapraszam do konsultacji z Tarotem i numerologią.

Beata

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji