Wróżbitka Beata Nieścieronek

Waga

Witam wszystkich potrzebujących pomocy w ich trudnych i zawikłanych sytuacjach życiowych.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych na żywo programów o tematyce ezoterycznej w nieistniejącej już stacji telewizyjnej Kosmica TV.

Byłam także właścicielką sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb i od wielu lat można skorzystać z moich usług poprzez różne portale wróżbiarskie.

Wróżę głównie z Tarota, lecz w mojej pracy posługuję się także Kartami Klasycznymi i Lenormand, Kartami Kipper, Cygańskimi, Sybilli i Runami. Udzielam porad z zakresu numerologii oraz astrologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: Feng Shui, radiestezję, oczyszczanie energetyczne miejsc, ludzi i zwierząt. Jestem także rytualistką. Posiadam dużą wiedzę na temat różnorodnych amuletów i talizmanów, zajmuję się również litoterapią, tłumaczę sny. Jestem medium. Odnajduję zagubione rzeczy. Jestem osobą jasnowidzącą, posiadam także prorocze sny, a świadome śnienie również nie jest mi obce. W mojej praktyce stosuję również spirytyzm i pismo automatyczne, oraz wiele innych metod ezoterycznych, które mnie fascynują i cały czas zgłębiam ich tajniki.

Doradztwem życiowym zajmuję się od 30 lat, ponad połowę swojego życia poświęciłam tej pasji.

Ponadto jestem osobą pełną empatii oraz głębokiego współczucia dla Waszych często zawikłanych życiowych ścieżek, oraz profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie sp [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Wtorek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Środa9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Czwartek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Piątek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Sobota9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Niedziela9.00-23.00 z małymi przerwami

Telefon

Zadzwoń na 708 888 912 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 619 9.48 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] aw materialnych, rodzinnych, a także relacji partnerskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Wróżbitka Beata Nieścieronek - dawna Tarocistka Beatrix