widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 888 912708 888 912 7.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6190048 222 703 619 6.49 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 619 lub 0048 222 703 619

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
10.00 - 24.00
Wtorek
10.00 - 24.00
Środa
10.00 - 24.00
Czwartek
10.00 - 24.00
Piątek
10.00 - 24.00
Sobota
10.00 - 24.00
Niedziela
10.00 - 24.00

Informacje

Witam wszystkich poszukujących pomocy i zrozumienia dla ich trudnych życiowych sytuacji.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych przeze mnie programów telewizyjnych o tematyce ezoterycznej w Kosmica TV. Byłam także w posiadaniu sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb. Doświadczenia te pozwalają mi oferować usługi wróżbiarskie na wysokim poziomie.

Jestem z pochodzenia w połowie Litwinką po moim ojcu urodzonym na Wileńszczyżnie, który przekazał mi w genach artystyczną duszę, wrażliwą na świat wokół mnie, będącym artystą malarzem mieszkającym aż do schyłku swojego życia w Szwecji, pracującym min w Teatrze w Göteborgu jako scenograf i do końca aktywnie tworzącym artystą.

Jestem numerologiczną dziewiątką, która jest liczbą ezoteryków z powołania, oraz doradcą z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem związanym z profesja wróżki (już ponad połowę swojego życia spędziłam z kartami), pełnym empatii, a przede wszystkim profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wróżę głównie z tarota, lecz w mojej pracy posługuję się również kartami klasycznymi i lenormand, kartami kipper, cygańskimi i sybilli. Udzielam także porad z zakresu numerologii oraz astrologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: feng shui, runy, wahadła i rytuały. Jestem znawczynią amuletów i talizmanów, zajmuję się również litoterapią-czyli leczeniem kamieniami i minerałami, tłumaczę sny, mam zdolności mediumiczne, jestem osobą jasnoczującą, jasnowiedzącą - nie mylić z jasnowidzeniem, choć i takie wizje posiadam, lecz raczej porównałabym moje zdolności jasnowizyjne do Śpiącego Proroka - Edgara Caycego, czyli widzenia we śnie (odnośnie swojego życia i moich najbliższych od dziecka we śnie widzę wszystko co się dzieje i ma się wydarzyć - włącznie z osobami, które chcą na mnie lub na nas w jakikolwiek sposób oddziaływać - nie zawsze przeze nas mile widziany, więc dzięki moim proroczym snom mogę nas skutecznie przed nimi ochronić :). To tylko jedna z korzyści bycia osobą mediumiczną, choć oczywiście jest ich o wiele więcej :). Spirytyzm i pismo automatyczne są też kolejnymi z moich naturalnych zdolności, zdarzyło mi się nawet spontaniczne odprowadzenie kilku zagubionych dusz, które niejako lgną do osób mediumicznych takich jak ja, aczkolwiek nie zajmuję się tym profesjonalnie, była to z mojej strony jedynie chęć pomocy osobom, które były w jakiś sposób związane ze mną lub moimi bliskimi.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie spraw materialnych, rodzinnych, a także relacji partnerskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

Wróżbitka Beata Nieścieronek

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji