Wróżbitka Beata Nieścieronek

Waga

Witam wszystkich poszukujących pomocy i zrozumienia dla ich trudnych życiowych sytuacji.

Jestem z pochodzenia w połowie Litwinką po moim Ojcu urodzonym na Wileńszczyźnie, który przekazał mi w genach artystyczną duszę, wrażliwą na świat wokół mnie i pełne artyzmu zdolności. Był malarzem mieszkającym aż do schyłku swojego życia w Szwecji. Pracował w Teatrze w Göteborgu jako scenograf i do końca życia był aktywnie tworzącym artystą. Niektóre z jego obrazów utrzymanych w stylu syntetycznego surrealizmu można zobaczyć na Jego autorskiej stronie: cezaryn.com

Jestem numerologiczną 9-tką, a doradztwem życiowym zajmuję się od 28 lat - ponad połowę swojego życia poświęciłam tej pasji.

Ponadto jestem osobą pełną empatii oraz głębokiego współczucia dla Waszych często zawikłanych życiowych ścieżek, oraz profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych na żywo programów o tematyce ezoterycznej w pewnej znanej stacji telewizyjnej. Wcześniej byłam w posiadaniu sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb. Tutaj jestem z Wami także od samego początku, jak i w przeszłości również na innych portalach wróżbiarskich.

Wróżę głównie z Tarota, lecz w mojej pracy posługuję się także Kartami Klasycznymi i Lenormand, Kartami Kipper, Cygańskimi, Sybilli i Runami. Udzielam porad z zakresu numerologii oraz astrologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: Feng Shui, radiestezję, oczyszczanie energetyczne miejsc, ludzi i zwierząt. Jestem także rytualistką. Posia [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Wtorek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Środa9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Czwartek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Piątek9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Sobota9.00-23.00 z małymi przerwami
  • Niedziela9.00-23.00 z małymi przerwami

Telefon

Zadzwoń na 708 888 912 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 619 8.59 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] am dużą wiedzę na temat różnorodnych amuletów i talizmanów, zajmuję się również litoterapią, tłumaczę sny. Jestem medium. Odnajduję zagubione rzeczy. Jestem osobą jasnowiedzącą, posiadam także prorocze sny, a świadome śnienie również nie jest mi obce. W mojej praktyce stosuję też spirytyzm i pismo automatyczne, oraz wiele innych metod ezoterycznych, które mnie fascynują i cały czas zgłębiam ich tajniki.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie spraw materialnych, rodzinnych, a także relacji partnerskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Wróżbitka Beata Nieścieronek - dawna Tarocistka Beatrix