widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 920708 688 920 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7200048 224 179 720 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 720 lub 0048 224 179 720

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
w miarę możliwości
Wtorek
w miarę możliwości
Środa
w miarę możliwości
Czwartek
w miarę możliwości
Piątek
w miarę możliwości
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie w moim magicznym, pełnym dobrych energii zakątku.

Nazywam się Dorota Lewandowska.

Jestem numerologiczną "11", człowiekiem poszukującym prawdy i pełni. Kieruje mną miłość, zdrowy rozsądek, wiara, otwartość i wiedza.

Moja wrażliwość już w dzieciństwie była bardzo duża. Nie wiem czy większa niż innych, bo nikim innym nigdy nie byłam i nie będę. To mój dziadek był moim pierwszym nauczycielem wrażliwości na to co nieuchwytne, magiczne.

Czym się zajmuję...

Zawodowo moja droga była dosyć prosta, pewna i docelowa. Zawsze uczyłam się tego, co związane było z moimi zainteresowaniami. Szkoły jakie wybierałam kształtowały mnie zgodnie z moim powołaniem choć nie dla wszystkich od początku było to tak oczywiste jak dla mnie.

BIOENERGOTERAPIA, TERAPIE NATURALNE
Od początku zajmowałam się bioenergoterapią i terapiami naturalnymi. Szkoła o tym profilu, w której naukę rozpoczęłam w 1998 roku dała mi nie tylko wiele satysfakcji, pozwoliła poznać wyjątkowych, wrażliwych ludzi, ale przede wszystkim utwierdziła w przekonaniu, że moje wybory są właściwe i nie robię nic, co nie jest zgodne ze mną.

MALARSTWO ENERGETYCZNE
Następnie studia wyższe o profilu artystycznym idealnie wkomponowały się w cel jaki obrałam sobie na kolejny etap mojego życia.
Zaczęłam malować obrazy energetyzujące Art Vigor. Malarstwo to doskonale łączy w sobie dziedziny takie jak sztuka, arteterapia, ezoteryka.

TAROT
Powróciłam do tarota. Zajmuje się nim codziennie od kilku dobrych lat, udzielając porad każdemu, kto tego potrzebuje.

Poza tym konsekwentnie w swojej pracy zawodowej i prywatnych praktykach wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas nauki w szkole terapii naturalnych i podczas licznych kursów.

Szczególnie wiedza z dziedziny dietetyki i ziołolecznictwa służy codziennie mnie i moim bliskim.

TWÓRCZE WIZUALIZACJE
W swojej pracy z wielkim przekonaniem stosuję twórcze wizualizacje, które pomagają osiągać niesamowite efekty w różnych dziedzinach życia. Dzięki nim można osiągnąć szybkie efekty w pokonywaniu lęków, zdobywaniu zaufania do siebie, poprawy zdrowia oraz wszystkich dziedzinach życia.

Oferuję pomoc w zakresie

- tarota
- bioterapii,
- radiestezji,
- feng-shui,
- metod relaksacyjnych
- twórchych wizualizacji
- pracy z energią kolorów
- litoterapiiPolecam zabiegi na odległość.

SEANS BIOENERGOTERAPII 90 zł

SERIA 3 ZABIEGÓW BIOENERGOTERAPII 260 złKażdy zabieg poprzedzony jest rozmową tuż przed jego wykonaniem.
Osoby potrzebujące wsparcia energetycznego zachęcam do kontaktu.
Zapraszam Cię serdecznie.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się