widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Nowe zasady połączeń na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 788 676708 788 676 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7660048 224 179 766 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 766 lub 0048 224 179 766

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
tak
Czwartek
tak
Piątek
tak
Sobota
tak
Niedziela
tak

Informacje

,,Tam skarb twój gdzie serce twoje\" - ta zasada powinna towarzyszyć nam w każdej chwili naszego życia, ale jakże często gubimy się poszukując rozwiązań, bo zapominamy o słuchaniu wewnętrznego głosu. Rozmowa ze mną pomoże Ci odnaleźć drogę do prawdy, a wtedy podejmowanie decyzji stanie się o wiele prostsze.
W trakcie konsultacji używam najróżniejszych kart Tarota, stosuję jasnowidzenie, numerologię i wahadło. Ponieważ jestem bioterapeutką wykonuję także oczyszczanie czakr, które równoważy energię organizmu, wspomaga leczenie chorób i daje uspokojenie wewnętrzne.
Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywałam zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Kilka lat prowadziłam programy ezoteryczne w telewizji hiszpańskiej, a w Polsce byłam w Polsacie, TVNie, a obecnie w EZO tv.
Zapraszam do rozmowy, Elisabeth.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji