widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 788 676708 788 676 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7660048 224 179 766 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 766 lub 0048 224 179 766

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
tak
Czwartek
tak
Piątek
tak
Sobota
tak
Niedziela
tak

Informacje

,,Tam skarb twój gdzie serce twoje\" - ta zasada powinna towarzyszyć nam w każdej chwili naszego życia, ale jakże często gubimy się poszukując rozwiązań, bo zapominamy o słuchaniu wewnętrznego głosu. Rozmowa ze mną pomoże Ci odnaleźć drogę do prawdy, a wtedy podejmowanie decyzji stanie się o wiele prostsze.
W trakcie konsultacji używam najróżniejszych kart Tarota, stosuję jasnowidzenie, numerologię i wahadło. Ponieważ jestem bioterapeutką wykonuję także oczyszczanie czakr, które równoważy energię organizmu, wspomaga leczenie chorób i daje uspokojenie wewnętrzne.
Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywałam zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Kilka lat prowadziłam programy ezoteryczne w telewizji hiszpańskiej, a w Polsce byłam w Polsacie, TVNie, a obecnie w EZO tv.
Zapraszam do rozmowy, Elisabeth.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się