widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 945708 688 945 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7550048 224 179 755 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 755 lub 0048 224 179 755

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Chirolog (czytanie z linii na dłoniach) i tarocistka. Od 20 lat doradza ludziom.
Izabela Dajwłowska uważa,że przede wszystkim od nas samych zależy co stanie się w naszym życiu. To co ,, widać" w karatach czy na dłoni nie jest przeznaczeniem lecz jedynie jedną z możliwych dróg,którą akurat w danym momencie jesteśmy skłonni podążyć. Spotykając się ze swoimi klientami stara się wspólnie z nimi wybrać jak najlepsze rozwiązanie by stawić czoło troskom i ominąć przeszkody.

Wywiad z Izabelą Dajwłowską:

Wizyta u wróżki nie powinna być sposobem na nudę czy rozrywkę. Jeśli nie jesteś gotowy na to, by zajrzeć w głąb swojej duszy, to lepiej nie dobijaj się do drzwi, za którymi dowiesz się prawdy o sobie.

Maria, wiceprezes dużej firmy, postanowiła zafundować sobie rozrywkę i pójść do wróżki. Przypadkowo trafiła do Izabeli Dajwłowskiej. Zamiast wieści o karierze usłyszała, że natychmiast powinna zwrócić uwagę na męża i zamiast kariery zająć się rodziną, a w wolnych chwilach kreatywnie zacząć spędzać czas i wrócić do talentu z przeszłości, czyli muzyki. To było trzy lata temu. Nie wolno żyć pod prąd własnego przeznaczenia, usłyszała i wyszła niezadowolona.
Postanowiła zaraz zapomnieć o incydencie z wróżką. Nie chciała być kurą domową, bała się powtórzyć historię matki, nie miała zamiaru też wygłupiać się w jakimś chórze w domu kultury. O wizycie u wróżki można zapomnieć, jednak słowa zapadają głęboko w duszę i pojawiają się wtedy, kiedy wszystko w życiu przypomina Szesnasty arkan Tarota, czyli wieżę Babel.
Tak było u Marii. Mąż miał już dosyć bycia niewidzialnym, w firmie narastał coraz większy kryzys, a ona sama zaczęła mieć bardzo poważne kłopoty hormonalne. ,,Wtedy przypomniałam sobie słowa Izy Dajwłowskiej, zamiast ratować sytuację w firmie, zaczęłam ratować swoją rodzinę, a przede wszystkim siebie. Teraz jestem szczęśliwa, po chorobie nie ma śladu, a mój mąż okazał się być nadzwyczaj zaradnym mężczyzną. Teraz on więcej pracuje, a ja dbam o dom i jeszcze jedno... zaczęłam śpiewać"

Program na życie
Każdy z nas przychodzi na świat z konkretnym programem do zrealizowania, to jak dostać komputer z nagranym na nim programem na twardym dysku - twierdzi Izabela Dajwłowska. Lekcja, którą musimy odrobić, jest głównym motywem naszego zycia. Jeśli się dobrze zastanowić, to ciągle spotykają nas w życiu bardzo podobne sytuacje. Relacje kończą się zawsze takimi samymi kłopotami, a mimo zmiany pracy nęka nas ten sam problem. To właśnie jest ten wgrany program. Żeby tego było mało, jestem przekonana, że kiedy nie byliśmy jeszcze w naszym ludzkim ciele, gdzieś tam - na niebie, narzuciliśmy sobie konkretne zadanie.

Zadaniem Izy Dajwłowskiej jest pomoc w odnalezieniu innym drogi do spełnienia i zrozumienia siebie. Tak właśnie rozumie swoją pracę. Na swej skórze przekonała się, że nie można wywinąć się od własnej karmy. ,,Kilkakrotnie próbowałam przestać być wróżką, chciałam handlować, żyć tylko z pisania, albo otworzyć salon wróżb, w którym inne wróżki pracowałyby dla mnie. Każda działalność szła mi dobrze, dopóki równolegle zajmowałam się kartami. Kiedy tylko przestawałam wróżyć, los czasem nader srogo nawracał mnie na drogę, którą chyba sobie gdzieś fruwając, jako Aniołek, wybrałam".


Poszukiwanie szczęścia na dłoni i podpowiedź Tarota.
Dla wróżki Izy sama wróżba, czyli podglądanie przyszłości, nie jest najważniejsze. To, co się naprawdę liczy, to tu i teraz. Co da klientowi wiadomość, że za dwa lata będzie szczęśliwy, jeśli teraz pogrążony jest w głębokiej apatii? Czy nie lepiej jest wskazać drogę, którą ma podążać, ażeby odnaleźć sens życia.
Iza Dajwłowska zaczyna od numerologii, to określa wibracje kosmiczne, jakie działają na człowieka. Potem patrzy na ręce. Dłoń opowiada o charakterze człowieka i o tym, co myśli o sobie w danej chwili. Karty tarota uzupełniają historię, podpowiadają konkretne rozwiązanie. I uchylają rąbka tajemnicy przyszłych wydarzeń.
,,Zawsze, kiedy mam powiedzieć o jakimś istotnym wydarzeniu, szukam potwierdzenia na kliku poziomach. Nie wystarczy tylko jeden znak na dłoni, żeby móc mówić o nagłej zmianie życia. Jeżeli taka zmiana ma się rzeczywiście dokonać, widać ją na obu dłoniach w kliku miejscach, karty zaś potwierdzają nadejście ważnych wydarzeń."

........................................................................................................................

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji