widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 655708 788 655 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0540048 227 184 054 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 054 lub 0048 227 184 054

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Każdy ma moment w swoim życiu kiedy staje na rozdrożu? Jestem wiatrem, który sprowadzi Twój okręt na spokojne wody.

Jestem numerologiczną mistrzowską 11-ką, mam ogromną intuicję i przeczucia, ludzie zawsze widzieli we mnie autorytet i szukali wsparcia. Wierzę, że wróżką jest się całe życie. Ja zawsze się tak czułam. Wiem,że nawet z najgorszej sytuacji można odrodzić się jak Fenix z popiołów. Różne drogi duchowe, których dotknęłam sprawiły, że jestem w stanie zrozumieć każdy problem i starać się wskazać drogę.
Mój pseudonim zawodowy to ZARA. Jestem Wróżką oraz doradcą duchowym. Zdolności parapsychiczne odziedziczyłam w genach po przodkach. Już jako dziecko miałam mnóstwo sytuacji, które zapowiadały moje zdolności. Śniłam prorocze sny.

Ukończyłam szereg kursów w tej dziedzinie. Swoją ścieżką rozwoju duchowego nie szłam sama, ale prowadzona przez przewodników duchowych. Kontakt z innymi światami mam do dziś.

Odczuwam energię innych ludzi i zaglądam do ich duszy. Zawsze chciałam pomagać ludziom, zmieniać ich los na lepszy.

Wróżę z kart tarota i cygańskich oraz kart intuicji. Wykonuję analizy numerologiczne, które pozwalają lepiej poznać własną osobowość, partnera czy też dziecka i podjąć decyzje w sprawach, które do tej pory czekały na rozwiązanie.

Odsłonię tajemnice przyszłości? Zapraszam serdecznie

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się