widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 722708 708 722 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0760048 227 184 076 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 076 lub 0048 227 184 076

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
O DOSTĘPNOŚCI SZCZEGÓŁY
Wtorek
PROSZĘ
Środa
ZAGLĄDAĆ
Czwartek
W FIOLETOWY DYMEK
Piątek
INFORMACJI
Sobota
NA PIERWSZEJ STRONIE
Niedziela
POD ZDJĘCIEM

Informacje


Witam w moim profilu na Magicznych Wrotach.
Nazywam się Jolanta i aby nie być samym imieniem dla Państwa przybrałam dodatkowe imię Serafina. Nazwisko nie zawsze wyraża to co chcemy wyrazić sobą zwłaszcza w takim miejscu. Drugie imię ważne dla mnie to imię mojej pra pra babci silnej, niezależnej kobiety powierniczki ludzi i ostoi niezależności, siły duchowo- materialnej w moim rodzie. Jako pierwsza sama ponad kilka pokoleń temu wybudowała to co dla kobiety najważniejsze a mianowicie dom. Ceniąc te cechy i odnajdując je w sobie zapraszam Państwa do siebie po swoistą szczepionkę tej siły, niezłomności, długiego zdrowia i sukcesu w życiu. Od pokoleń w obu rodach moich rodziców ludzie zajmowali się szeroko pojętą ezoteryką nie wiedząc nawet jak to nazwać bo oni po prostu korzystali ze swoich talentów dal dobra swojego i innych.
Mój objawił się w biegłym odczytywaniu kart tarota oraz wielu innych bo życie nas nauczyło, że narzędzie nie jest ważne ale efekt naszego kontaktu z drugim człowiekiem. I sprawność w kierowaniu Was na odpowiednie drogi waszego życia rozjaśniając obszary zamglone. Pomóc w przejściu ku jasnej stronie losu. Nie nazywam się wróżką ani tarocistką jestem normalną kobietą zajętą codziennością życia, dziećmi i zwierzętami a pasja moja obecna też w zawodowej realizacji w ezoteryce moich najbliższych dojrzała do ukłonu w stronę Państwa.

Zapraszam -posługuję się sprawnie wszelkim rodzajami kart ale jednak głównie tarotem. Pracuję wahadłem z oczyszczeniem i porządkowaniem czakr a także służę energią Reiki. Podążam od lat w kierunku mistrzostwa nie spiesząc się w nim chcąc celebrować swój rozwój i sprawdzać jego wartości pomagając Państwu w waszych codziennych sprawach... Z poważaniem Wasza Jolanta Serafina... NAJWIĘKSZĄ MOCĄ CZŁOWIEKA JEST PRZYJĄĆ WIEDZĘ O LOSIE DZISIEJSZYM, OBEJRZEĆ GO... WESTCHNĄĆ I ODDAĆ BOGU PROSZĄC O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO JEGO ZMIANY NA LEPSZE I WCIĄŻ LEPSZE ... I PEWNOŚĆ, ŻE TAK SIĘ STANIE... A KIEDY COKOLWIEK MUSI SIĘ DOPEŁNIĆ WIEDZIEĆ, NIE WIERZYĆ ALE WIEDZIEĆ, ŻE BÓG UNIESIE CIĘ POPRZEZ TEN KU UKOJENIU DAJĄC ZROZUMIENIE... ... WIĘC ZAWCZASU ZABIEGAJ O OPATRZNOŚĆ BOŻĄ"...AGNIESZKA I JOLA

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się