Kapłanka

Skorpion

Nazywam się Beata Fortuna i jestem dyplomowaną specjalistką kart kippera i tarota. Dar przepowiadania przyszłości odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. Jednakże w swojej pracy, oprócz wrodzonego daru intuicji, który staram się cały czas rozwijać, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza jest podparta odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatami tarota oraz World Kipper Association, uzyskanym w Wielkiej Brytanii.
Pracuję z taliami kippera, które czytam w tradycyjny bawarski sposób, tarotem, energiami anielskimi, kryształami uzupełniaj?c prognozy dodatkowo numerologi? i astrologi?. Moje interpretacje są złożone gdyż przedstawiam je z różnej perspektywy.
Co mogę Wam zaproponować?
Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera i tarota. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny.
O co możecie pytać karty kippera?
O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji czy opcji. Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat.

Dzwoniąc d [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • Poniedziałekdostepna
  • Wtorekdostepna
  • Środadostepna
  • CzwartekKiedy będę dostępna
  • PiątekKiedy będę dostępna
  • Sobotadostępna
  • Niedzieladostępna

Telefon

Zadzwoń na 708 708 075 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 613 6.77 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.295 na numer 7636 Koszt to 7.38 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 7.38 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.295 na numer 799 599 539 Koszt to 7.38 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 7.38 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] mnie warto zapytać karty o konkretny czas na jaki je stawiamy np. miesiąc, 3 m-ce, pół roku itd.
Ważne!
1. Nie stawiam rozkładów na więcej niż rok.
2. Nie stawiam kart dotyczących życia osób trzecich (bardzo wazne!) w pytaniach niepołaczonych bezpośrednio z osoba pytajaca.
3. Nie stawiam kart na zdrowie - mogę dać wskazówki, ktore daje osobisty portret numerologiczny oraz te płynace ze swiata energii archanielskich i medycyny dzungli (tylko mail)
4. Nie stawiam kart osobom niepelnoletnim oraz kobietom w ciazy.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz co najważniejsze oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie!

Usługi tylko MAIL:

1. Osobiste portrety astronumerologiczne obliczane na podstawie daty urodzenia.
2. Predyspozycje zdrowotne. Portret numerologiczny. Pytamy tylko o siebie.
1. Karty dnia, tygodnia i miesiąca.
2. Szybka odpowiedź - tak, nie lub być może z kart kippera i/lub tarota do wyboru.
3. Wyrocznie archanielskie, anielskie, kryształowe jako ogromne wsparcie duchowe.
4. Wyrocznie szamańskie, które osobiscie bardzo polecam ( w tym medycyna dzungli).
5. Co on/ona chce ci powiedziec. Krótka wyrocznia - Jedno do dwóch zdań.
6. Co Twoje Anioły chca Ci powiedzieć? Tłumaczenie powtarzajacych się takich samych sekwencji liczb.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Kapłanka

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...