widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 077 lub 0048 227 184 077

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
od 10 - do 14
Wtorek
od 10 - do 14
Środa
od 10 - do 14
Czwartek
od 10 - do 14
Piątek
od 10 - do 14
Sobota
wolne
Niedziela
wolne

Informacje

Witam na moim profilu.
Zacznę od podstawy, czyli tego czym dla mnie jest Tarot? Tarot jest narzędziem uzdrawiania, przekształcającym naszą świadomość, zmieniającym stare wzorce postępowania. To taki kolorowy, baśniowy komunikator z naszym 'ja', to świat symboli, których pełno w naszej podświadomości. To piękne narzędzie do usłyszenia swego wnętrza i zajrzenia za pozamykane drzwi w naszym umyśle, duszy, przejrzenia z odmiennego punktu widzenia rzeczywistości jaką stworzyliśmy, podejrzenia tego co świadomie wypieramy, zaprzeczamy, a czasem się lękamy...ale również czego naprawdę pragniemy, o czym marzymy, co kochamy.
Los zmienia się w zależności od przemian jakie zachodzą w nas samych i wyborów jakie jesteśmy skłonni podjąć. Czasem to co wydaje się nieuniknione można zmienić przy szczerej chęci i zaangażowaniu człowieka i stworzyć zupełnie nowe przeznaczenie. Tarot, odpowiednia książka, czyjeś słowo lub niepozorny gest może stać się drogowskazem, dzięki któremu odnajdziemy inne ścieżki naszego 'przeznaczenia' i wybierzemy te, która są dla nas najlepsze.
Poza kartami...lubię też pisać i dzielić się tym jak postrzegam świat od strony energetycznej oraz co i jak widzę za tzw. zasłoną materii. Dużą część moich tekstów o tematyce ezoterycznej znajdziecie na moim prywatnym blogu :). Poza Tarotem, bioterapią i pisaniem do szuflady, mam również wielką pasję jaką jest ciągłe zdobywanie wiedzy, oraz czytanie w ludzkich stronicach licznych ksiąg - serc, to najbogatsze zbiory na tym świecie, najbardziej wartościowe i niewyczerpane, ciągle podlegające zmianie, ewoluujące...


Magdalena Janczewska

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się