Magdalena Pytia

Bliźnięta

CZYTANIA NA MIŁOŚĆ / POMOC W POSTĘPOWANIACH ADMINISTRACYJNYCH/ DEKRET SPRAWIEDLIWOŚCI / OCZYSZCZENIA Z KLĄTW

Magdalena Pytia to doświadczona i bardzo lubiana Wróżka, którą znacie z programów ezoterycznych, emitowanych w telewizji TVN oraz TVN7.
Zajmuje się tarotem, białą magią rytualną oraz przekazami od Aniołów. W swojej pracy wykorzystuje dar jasnomówienia, dzięki któremu nawet krótkie sesje pomagają rozwiązać problemy osób pytających.


Formy kontaktu z Magdaleną Pytią:

1. Telefonicznie poprzez portal Magiczne Wrota.
2. Na pytania e-mail odpowiada podczas transmisji na żywo na swoim kanale na Youtube oraz na swoim fanpage\\\\\\\'u na Facebooku.


Oprócz pytań o miłość i pracę będziecie mogli wspólnie z nią przepracować najtrudniejsze problemy rodzinne. Magdalena Pytia pracuje z osobami z rodzin dysfunkcyjnych, które zmagają się z wszelkiego rodzaju uzależnieniami od alkoholu przez narkotyki po agresję w rodzinie.
Specjalizuje się także w rozwiązywaniu problemów administracyjno-prawnych i finansowych - jest jedyną Wróżką w Polsce, która podejmuje się usuwania wszelkiego rodzaju blokad energetycznych, które mają wpływ na postępowania sądowe poprzez anielski przekaz w formie Dekretu Sprawiedliwości. Jest znana ze zdejmowania karmy rodowej zdejmuje wszelkiego rodzaju blokady energetyczne na całych rodach - w ubiegłym roku oczyściła z klątw i uroków ponad 1500 osób.

Współpracuje w charakterze eksperta do spraw tarota i ezoteryki z największymi producentam [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekdostępna
  • Wtorekdostępna
  • Środadostępna
  • Czwartekdostępna
  • Piątekdostępna
  • Sobotadostępna
  • Niedzieladostępna

Telefon

Zadzwoń na 708 788 303 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 033 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] seriali, dostępnymi w telewizji. Ostatnio pełniła funkcję eksperta do spraw tarota na planie filmowym podczas produkcji serialu Rojst 97, który od lipca ubiegłego roku jest dostępny na platformie Netflix.
Jest osobą ciepłą i bardzo empatyczną. Ci, którzy korzystają z jej doradztwa, twierdzą, że już sama rozmową z nią koi duszę i pomaga stanąć na nogi.