widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 226708 788 226 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7860048 224 179 786 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 786 lub 0048 224 179 786

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Wróżka Mila - Milena Gold jest najpopularniejszą wróżką na Facebooku w Polsce.

W styczniu 2015 roku ze względu na ogromną popularność zdobyta na swoim profilu Facebook w internecie odkryła ją telewizja ezoteryczna i z miejsca zaproponowała współpracę. W kilka tygodni od pojawienia się w programie miała setki rozmów przeprowadzonych z klientami popartych skutecznością.

Wróżka Mila łączy pracę ezoteryczną z pracą reprezentanta mediów międzynarodowych, dzięki temu pracowała w 16 krajach na 5 kontynentach.

Od marca 2015 roku wróżka Mila jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Tarota, co potwierdza certyfikat.

Wróżka Mila jest twórcą ,"ezo-coachingu" w Polsce. Za pomocą profesjonalnej wiedzy z zakresu coachingu i doradztwa życiowego jest w stanie udzielić Ci profesjonalnej porady, dzięki której uda Ci się uniknąć problemów, polepszyć swoje życie, stać się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Za pomocą kart tarota, kart Lenormand, klasycznych, run oraz numerologii potrafi dokładnie nakreślić przeszłość wraz ze wskazaniem najistotniejszych zdarzeń w życiu. Wróżka Mila potrafi wskazać dokładnie co Ciebie trapi, jak wygląda sytuacja i opisać to co się stanie w przyszłości. Wróżka Mila w przeciwieństwie do innych wróżbitów, uważa, że to od Ciebie zależy 90 twojego losu i jest w stanie wskazać, które z 10 czynników są niezależne od Ciebie, a w w trakcie konsultacji udzieli rad niezbędnych do poprawy danej sytuacji.

Wróżka Mila szybko zdobyła sympatię widzów, a media zaczęły się interesować jej działalnością. Udzieliła szeregu wywiadów m.in. dla Magazynu Moda i Styl, czy DDTVN. Na co dzień współpracuje z portalem Magicznewrota.pl

Serdecznie zapraszam na indywidualne konsultacje.

Wróżka Mila

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się