widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 226708 788 226 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7860048 224 179 786 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 786 lub 0048 224 179 786

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Wróżka Mila - Milena Gold jest najpopularniejszą wróżką na Facebooku w Polsce.

W styczniu 2015 roku ze względu na ogromną popularność zdobyta na swoim profilu Facebook w internecie odkryła ją telewizja ezoteryczna i z miejsca zaproponowała współpracę. W kilka tygodni od pojawienia się w programie miała setki rozmów przeprowadzonych z klientami popartych skutecznością.

Wróżka Mila łączy pracę ezoteryczną z pracą reprezentanta mediów międzynarodowych, dzięki temu pracowała w 16 krajach na 5 kontynentach.

Od marca 2015 roku wróżka Mila jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Tarota, co potwierdza certyfikat.

Wróżka Mila jest twórcą ,"ezo-coachingu" w Polsce. Za pomocą profesjonalnej wiedzy z zakresu coachingu i doradztwa życiowego jest w stanie udzielić Ci profesjonalnej porady, dzięki której uda Ci się uniknąć problemów, polepszyć swoje życie, stać się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Za pomocą kart tarota, kart Lenormand, klasycznych, run oraz numerologii potrafi dokładnie nakreślić przeszłość wraz ze wskazaniem najistotniejszych zdarzeń w życiu. Wróżka Mila potrafi wskazać dokładnie co Ciebie trapi, jak wygląda sytuacja i opisać to co się stanie w przyszłości. Wróżka Mila w przeciwieństwie do innych wróżbitów, uważa, że to od Ciebie zależy 90 twojego losu i jest w stanie wskazać, które z 10 czynników są niezależne od Ciebie, a w w trakcie konsultacji udzieli rad niezbędnych do poprawy danej sytuacji.

Wróżka Mila szybko zdobyła sympatię widzów, a media zaczęły się interesować jej działalnością. Udzieliła szeregu wywiadów m.in. dla Magazynu Moda i Styl, czy DDTVN. Na co dzień współpracuje z portalem Magicznewrota.pl

Serdecznie zapraszam na indywidualne konsultacje.

Wróżka Mila

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się