widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 022708 708 022 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0870048 227 184 087 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 087 lub 0048 227 184 087

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
sprawdzaj moją obecność (najczęściej między 10:00 a 16:00)
Wtorek
sprawdzaj moją obecność (najczęściej między 10:00 a 16:00)
Środa
sprawdzaj moją obecność (najczęściej między 10:00 a 16:00)
Czwartek
sprawdzaj moją obecność (najczęściej między 10:00 a 16:00)
Piątek
sprawdzaj moją obecność (najczęściej między 10:00 a 16:00)
Sobota
sprawdzaj moją obecność (najczęściej między 10:00 a 23:00)
Niedziela
w niedziele i święta nie pracuję :)

Informacje

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. ;)
Monika Szendzielorz - ezoteryk, parapsycholog, trenerka rozwoju osobistego i duchowego, prezenterka programów ezoterycznych (EzoTV, iPol TV, TVN, TVN7, Polonia1, TVN Meteo). Prowadzi liczne kursy i warsztaty w całej Polsce pomagające innym rozwijać swój potencjał i odkrywać siebie na nowo. Uczy także sztuk mantycznych i dywinacyjnych. Motywuje do działania i zmienia ludzkie życie na lepsze. Występuje także jako niezależny ekspert w programach telewizyjnych. Jest założycielką Good Vibe Academy (Akademii Pozytywnej Energii), prowadzi własny kanał na Yt. Uczy w szkole psychotronicznej Instytut Psychologii Stosowanej w Katowicach, Warszawie i Poznaniu.
*** Wszystko czego chcesz jest po drugiej stronie strachu. ***


Pracuję przede wszystkim z osobami, które świadomie chcą dokonać zmiany w sobie ? swojego dotychczasowego sposobu myślenia, zachowania i reagowania na świat zewnętrzny. Wierzę, że wszystko w głównej mierze zależy od nas samych i od naszego zaangażowania się w naszą własną historię. Jestem tu tylko po to, by Cię pokierować i wspierać Cię w twojej własnej wędrówce. Mówią na mnie Menadżer ds. łączności Serca z Umysłem - stąd nazwa mojej strony - CoachOdSerca.pl :)


CUDowne życie to kwestia podjęcia odpowiedniej decyzji
Jesteśmy wypadkową naszych decyzji. Nasze życie składa się z wielu doświadczeń ? i tych dobrych i tych złych, ale wszystkie te doświadczenia kształtują naszą osobowość ? a to oznacza tylko jedno ? potrzebujemy ich, by stać się najlepszą wersją nas samych!
1. Zasługujesz na bycie kochaną/kochanym
Przede wszystkim Miłość najpierw trzeba wykształcić w samym sobie, aby mogła Cię otulić i zacząć rozprzestrzeniać się w tobie i poza tobą.
2. Zasługujesz na obfitość i bogactwo
Obfitość i bogactwo to stan ducha - najpierw musisz je poczuć w sobie, zaakceptować i ukochać - aby mogło prosperować w każdej dziedzinie twojego życia.
3. Zasługujesz na zdrowie i spokój
Kiedy zbyt długo przebywasz w niskich wibracjach - generujesz za dużo złych emocji i odczuć, co powoduje najczęściej stany chorobowe w twoim ciele i umyśle. Zadbaj o siebie!Kochani. Dłuższe analizy robię tylko mailem, w jednym SMSie nie jestem w stanie odpowiedzieć na kilka pytań. Jeden SMS to jedna odpowiedź - jedno/dwa zdania. Jeśli Twoje pytanie wymaga dłuższej analizy napiszę Ci o tym w SMS. Jedno pytanie e-mail to z reguły (poza usługami specjalnymi) 25zł. W tym dostaniesz obszerną analizę - na co drogą sms nie możesz liczyć. Ja wiem, że każdy stara się oszczędzać jak tylko może ale jeśli oszczędzasz na sobie to nie oczekuj, że cokolwiek się zmieni na lepsze, jeśli nie masz ochoty poznać całej prawdy i poświęcić sobie czas na analizę i wspólną pracę.

UWAGA: możesz poprosić o odpowiedź na wizji za pośrednictwem mojego kanału YT (Kobieta Czarujaca) - w takim wypadku wyślij sms ze skrótem YT, wtedy powiadomię Cię kiedy i o której będzie transmisja.

Jeśli preferujesz czat proszę zarezerwuj na jedno pytanie ok 5-10min swojego czasu, abym mogła dobrze przeanalizować Twój problem.
Możecie zamówić rozmowę ze mną, napiszcie mi proszę w jakich godzinach preferujecie kontakt to wtedy się do tego dostosuję.

Oprócz rozkładów na zdrowie, finanse i związki możecie prosić o analizy karmiczne i analizę rozwoju duchowego i predyspozycji ezoterycznych. Pomagam także w przepracowywaniu traum, programów i wzorców rodowych.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji