widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 022708 708 022 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0870048 227 184 087 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 087 lub 0048 227 184 087

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
między 10:00, a 18:00
Wtorek
między 10:00, a 18:00
Środa
między 10:00, a 18:00
Czwartek
między 10:00, a 18:00
Piątek
między 10:00, a 18:00
Sobota
nie ma mnie
Niedziela
w niedziele i święta nie pracuję :)

Informacje

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. ;)

Monika Szendzielorz - ezoteryk, parapsycholog, trenerka rozwoju osobistego i duchowego, prezenterka programów ezoterycznych (EzoTV, iPol TV, TVN, TVN7, Polonia1, TVN Meteo). Prowadzi liczne kursy i warsztaty w całej Polsce pomagające innym rozwijać swój potencjał i odkrywać siebie na nowo. Uczy także sztuk mantycznych i dywinacyjnych. Motywuje do działania i zmienia ludzkie życie na lepsze. Występuje także jako niezależny ekspert w programach telewizyjnych. Jest założycielką Good Vibe Academy (Akademii Pozytywnej Energii), prowadzi własny kanał na Yt o nazwie Kobieta Czarująca i ponadto prowadzi swój sklep ezoteryczny o nazwie Magiczny Kramik. Uczy w szkole psychotronicznej Instytut Psychologii Stosowanej w Katowicach, Warszawie i Poznaniu.

*** Wszystko czego chcesz jest po drugiej stronie strachu. ***
Pracuję przede wszystkim z osobami, które świadomie chcą dokonać zmiany w sobie ? swojego dotychczasowego sposobu myślenia, zachowania i reagowania na świat zewnętrzny. Wierzę, że wszystko w głównej mierze zależy od nas samych i od naszego zaangażowania się w naszą własną historię. Jestem tu tylko po to, by Cię pokierować i wspierać Cię w twojej własnej wędrówce. Mówią na mnie Menadżer ds. łączenia Serca z Umysłem - stąd nazwa mojej strony - CoachOdSerca.pl :)

CUDowne życie to kwestia podjęcia odpowiedniej decyzji
Jesteśmy wypadkową naszych decyzji. Nasze życie składa się z wielu doświadczeń ? i tych dobrych i tych złych, ale wszystkie te doświadczenia kształtują naszą osobowość ? a to oznacza tylko jedno ? potrzebujemy ich, by stać się najlepszą wersją nas samych!

1. Zasługujesz na bycie kochaną/kochanym
Przede wszystkim Miłość najpierw trzeba wykształcić w samym sobie, aby mogła Cię otulić i zacząć rozprzestrzeniać się w tobie i poza tobą.

2. Zasługujesz na obfitość i bogactwo
Obfitość i bogactwo to stan ducha - najpierw musisz je poczuć w sobie, zaakceptować i ukochać - aby mogło prosperować w każdej dziedzinie twojego życia.

3. Zasługujesz na zdrowie i spokój
Kiedy zbyt długo przebywasz w niskich wibracjach - generujesz za dużo złych emocji i odczuć, co powoduje najczęściej stany chorobowe w twoim ciele i umyśle. Zadbaj o siebie!

---
Kochani. Dłuższe analizy robię tylko mailem, w jednym SMSie nie jestem w stanie odpowiedzieć na kilka pytań. Jeden SMS to jedna odpowiedź - jedno/dwa zdania. Jeśli Twoje pytanie wymaga dłuższej analizy napiszę Ci o tym w SMS. Jedno pytanie e-mail to z reguły (poza usługami specjalnymi) 25zł. W tym dostaniesz obszerną analizę - na co drogą sms nie możesz liczyć.

UWAGA: możesz poprosić o odpowiedź na wizji za pośrednictwem mojego kanału YT (Kobieta Czarujaca) - w takim wypadku wyślij sms ze skrótem YT, wtedy powiadomię Cię kiedy i o której będzie transmisja.

Jeśli preferujesz czat proszę zarezerwuj na jedno pytanie ok 5-10min swojego czasu, abym mogła dobrze przeanalizować Twój problem.

Możecie zamówić rozmowę ze mną, napiszcie mi proszę w jakich godzinach preferujecie kontakt to wtedy się do tego dostosuję.

Oprócz rozkładów na zdrowie, finanse i związki możecie prosić o analizy karmiczne i analizę rozwoju duchowego i predyspozycji ezoterycznych. Pomagam także w przepracowywaniu traum, programów i wzorców rodowych.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 10%

10% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO10. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Promocja trwa od 2020-01-24 09:20 do 2020-01-26 00:00, minimalna kwota doładowania wynosi 50 zł.

Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.


{button_promocja}

Promocja 10%

10% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO10. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Promocja trwa od 2020-01-24 09:20 do 2020-01-26 00:00, minimalna kwota doładowania wynosi 50 zł.

Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.


{button_promocja}

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji