widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 949708 688 949 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7590048 224 179 759 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 759 lub 0048 224 179 759

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Obiecuję
Wtorek
w tym
Środa
miesiącu
Czwartek
być dostępną
Piątek
dla Państwa
Sobota
codziennie:)
Niedziela
Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość. Do usłyszenia!

Informacje

Witam,

Jestem tarocistką, uzdrowicielem, instruktorem jogi oraz chi gong, a także promotorem zdrowego stylu życia. Promuję w Polsce metodę "Uzdrawianie przez Pępek".

Od ponad 10 lat pracuję w zawodzie uzdrawiania i pomagania innym, umiejąc jednocześnie zachować pełną wewnętrzną równowagę i witalność życiową.

Z tematyki uzdrawiania szkoliłam się u największych światowych autorytetów w Europie, Nowej Zelandii oraz Korei Pd. Dzięki wieloletnim treningom poprawiłam znacznie swój stan zdrowia oraz przyciągnęłam do swojego życia miłość, pieniądze, szczęście oraz pełnię zadowolenia życiowego.

Pragnę podzielić się swoimi umiejętnościami z Tobą. Wiem, że potrzebujesz pozytywnej energii, kierunkowskazu, zrozumienia, miłości oraz nadziei.

Mój Tarot zawsze od razu odpowiada na zadane mu pytania. Bez cienia wątpliwości od razu odpowiem na Twoje zapytanie. W moich rozkładach zawsze szukam porady oraz wskazówki dla Ciebie. Nawet, gdy sytuacja nie idzie w kierunku, jakiego byś pragnęła, pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a tę przyczynę wskaże Ci Tarot i Ja.

Zapraszam do rozmowy.
Pozdrawiam serdecznie,
Ola Mason

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji