widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 949708 688 949 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7590048 224 179 759 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 759 lub 0048 224 179 759

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zapraszam
Wtorek
wszystkich
Środa
serdecznie
Czwartek
do kontaktu
Piątek
codziennie.
Sobota
Pozdrawiam
Niedziela
Wróżka Ola Mason

Informacje

Witam,

Jestem tarocistką, uzdrowicielem, instruktorem jogi oraz chi gong, a także promotorem zdrowego stylu życia.

Od ponad 10 lat pracuję w zawodzie uzdrawiania i pomagania innym, pracując jednocześnie nad własną wewnętrzną równowagą i witalnością życiową. Z tematyki uzdrawiania szkoliłam się u największych światowych autorytetów w Europie, Nowej Zelandii oraz Korei Pd. Teraz jestem szczęśliwa, że mogę swoimi umiejętnościami dzielić się z Państwem.

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące związków i relacji, zarówno tych uczuciowych, jak i rodzinnych czy zawodowych. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości i pytania dotyczące swojego życia osobistego czy zawodowego, proszę uprzejmie o kontakt, rozwiążemy wszystkie dylematy i problemy, a po spotkaniu ze mną poczujecie się Państwo spokojniej, lżej i bardziej pozytywnie.

Tematyka zdrowia jest mi szczególnie bliska, gdyż wierzę, że bez zdrowia nie jesteśmy w stanie cieszyć się życiem. Chętnie postawię mój autorski rozkład na zdrowie każdej osobie, która poszukuje wskazówek, jak żyć lepiej, lżej i radośniej.

Zapraszam do rozmowy.
Pozdrawiam serdecznie,
Ola Mason

Moja oficjalna wizytówka:
UZDRAWIANIE JEST PROCESEM, KTÓRY TRWA PRZEZ CAŁE ŻYCIE.
Już od ponad 15 lat Ola Mason jest aktywna jako coach i trener. Jako absolwentka warszawskich uczelni AWF i SGH, pracowała i zbierała doświadczenie z dziedziny ekonomii i międzynarodowych stosunków w agencjach rządowych, jednostkach dyplomatycznych i korporacjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji, na Malcie, w Chinach, w Korei Pd i Nowej Zelandii.
Jej specjalizacja to health and life coaching oraz program Edukacji Mózgu, który oparty jest na najnowszych naukowych badaniach z dziedziny połączenia ciała i mózgu. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenie i wiedzę z dziedzin pochodzących z Dalekiego Wschodu m.in. Medycyny Wschodniej, Medycyny Energii, sztuk walki i głębokich medytacji zapewniających długie i zdrowie życie.
Jako konsultant z tematyki zdrowia jelit i mózgu wypowiada się gościnnie na ramach Dziennika Zachodniego, Magazynu Szaman, Magazynu Czwarty Wymiar oraz w telewizji TVP, TVN, NTV. Zapraszana jest regularnie jako gość wykładając na największych i najbardziej prestiżowych targach z tematyki zdrowia w Polsce ?Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury? w Katowicach, ale także na mniejszych, ale równie ważnych imprezach w Krakowie, Warszawie i Trójmieście.
W 2018 roku została laureatem konkursu Orły Aktywności Fizycznej w zestawieniu opinii klientów w Polsce. Jest tłumaczem i autorem polskiej wersji książki ?Uzdrawianie przez Pępek? wydanej przez Wydawnictwo KOS w 2018 roku.
Ola Mason jest twórcą licznych programów i warsztatów szkoląc zarówno osoby prywatne jak i profesjonalistów zajmujących się tematyką naturalnego uzdrawiania w Polsce. Jej autorskie warsztaty to: Uzdrawianie przez Pępek i Shimsung - Uwolnij się Otwórz Serce.
Za te programy oraz wyjątkowe wyniki w swojej pracy otrzymała międzynarodowe nagrody rozpoznania od największych mentorów tematyki wellness i wellbeing na świecie, m.in. od samego Ilchi Lee, blisko współpracującego w dziedzinie zdrowia z ONZ.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji