widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 949708 688 949 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7590048 224 179 759 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 759 lub 0048 224 179 759

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zapraszam
Wtorek
do kontaktu
Środa
codziennie
Czwartek
Więcej o mnie
Piątek
Www.olamason.com
Sobota
Pozdrawiam
Niedziela
Wróżka Ola Mason

Informacje

Witam,

Jestem tarocistką, uzdrowicielem, instruktorem jogi oraz chi gong, a także promotorem zdrowego stylu życia. Promuję w Polsce metodę "Uzdrawianie przez Pępek".

Od ponad 10 lat pracuję w zawodzie uzdrawiania i pomagania innym, umiejąc jednocześnie zachować pełną wewnętrzną równowagę i witalność życiową. Jeśli nie jestem dostępna online to oznacza, że właśnie prowadzę gdzieś w Polsce swój autorski warsztat otwarcia i przepływu energii. Więcej o mnie na www.olamason.com

Z tematyki uzdrawiania szkoliłam się u największych światowych autorytetów w Europie, Nowej Zelandii oraz Korei Pd. Dzięki wieloletnim treningom poprawiłam znacznie swój stan zdrowia oraz przyciągnęłam do swojego życia miłość, pieniądze, szczęście oraz pełnię zadowolenia życiowego.

Pragnę podzielić się swoimi umiejętnościami z Tobą. Wiem, że potrzebujesz pozytywnej energii, kierunkowskazu, zrozumienia, miłości oraz nadziei. Jeśli jednak nie jesteś gotowa/y, aby przyjąć prawdę do swojego serca, proszę nie dzwoń do mnie.

Mój Tarot zawsze od razu odpowiada na zadane mu pytania. Bez cienia wątpliwości od razu odpowiem na Twoje zapytanie. W moich rozkładach zawsze szukam porady oraz wskazówki dla Ciebie. Nawet, gdy sytuacja nie idzie w kierunku, jakiego byś pragnęła, pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a tę przyczynę wskaże Ci Tarot i Ja.Zapraszam do rozmowy.
Pozdrawiam serdecznie,
Ola Mason
www.olamason.com

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji