widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 949708 688 949 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7590048 224 179 759 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 759 lub 0048 224 179 759

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zapraszam
Wtorek
do kontaktu
Środa
codziennie
Czwartek
postaram się
Piątek
być dostępna
Sobota
Pozdrawiam
Niedziela
Wróżka Ola Mason

Informacje

Witam,

Jestem tarocistką, uzdrowicielem, instruktorem jogi oraz chi gong, a także promotorem zdrowego stylu życia. Promuję w Polsce metodę "Uzdrawianie przez Pępek".

Od ponad 10 lat pracuję w zawodzie uzdrawiania i pomagania innym, umiejąc jednocześnie zachować pełną wewnętrzną równowagę i witalność życiową. Jeśli nie jestem dostępna online to oznacza, że właśnie prowadzę gdzieś w Polsce swój autorski warsztat otwarcia i przepływu energii. Więcej o mnie na www.olamason.com

Z tematyki uzdrawiania szkoliłam się u największych światowych autorytetów w Europie, Nowej Zelandii oraz Korei Pd. Dzięki wieloletnim treningom poprawiłam znacznie swój stan zdrowia oraz przyciągnęłam do swojego życia miłość, pieniądze, szczęście oraz pełnię zadowolenia życiowego.

Pragnę podzielić się swoimi umiejętnościami z Tobą. Wiem, że potrzebujesz pozytywnej energii, kierunkowskazu, zrozumienia, miłości oraz nadziei. Jeśli jednak nie jesteś gotowa/y, aby przyjąć prawdę do swojego serca, proszę nie dzwoń do mnie.

Mój Tarot zawsze od razu odpowiada na zadane mu pytania. Bez cienia wątpliwości od razu odpowiem na Twoje zapytanie. W moich rozkładach zawsze szukam porady oraz wskazówki dla Ciebie. Nawet, gdy sytuacja nie idzie w kierunku, jakiego byś pragnęła, pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a tę przyczynę wskaże Ci Tarot i Ja.Zapraszam do rozmowy.
Pozdrawiam serdecznie,
Ola Mason
www.olamason.com

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji