widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 679708 788 679 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7690048 224 179 769 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 769 lub 0048 224 179 769

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
03.07 22.00-23.00
Wtorek
04.07 21.00-22.00
Środa
05.07 20.00-21.30
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Zajmuję się Kartomancją oraz Energoterapią. Na zadane mi pytania odpowiadam za pośrednictwem Kart Tarota, Kart Rosyjskich oraz Wielkiej Kabały Astro-Mitologicznej. Karty układają się w obraz, by go umiejętnie odczytać zgłębiam parapsychologię, mnemotechnikę i telepatię. Odbieram wnętrze człowieka telepatycznie. Twoja data urodzenia jest dla mnie dopełnieniem obrazu Twojej duszy. Jako numerologiczna 44 posiadam dar uzdrawiania i przekazywania energii, co skutecznie wykorzystuję w pracy energoterapeutycznej oraz w przekazach energetycznych i synchronizacji 7 podstawowych czakr. Jestem pewny, że człowiek może wpływać i kształtować swoje życie, zgodnie ze swoimi marzeniami i aspiracjami, wizje przyszłości nawet te negatywne nie determinują ostatecznego losu a jedynie pomagają obrać właściwą strategię oraz podjąć decyzję najlepsze dla Ciebie. Udzielam konkretnych porad, nie boję się trudnych, skomplikowanych sytuacji życiowych czy bolesnych historii. Jestem świadomy swojego daru i tego, że mogę pomóc wielu osobom wyjść z życiowego zakrętu. Możecie mnie Państwo oglądać w programach telewizji RodinTV, EzoTV, TVN, TVN7, TVN Meteo, DDTVN, Polonia1 oraz Tele5. Zapraszam do kameralnych rozmów na portalu Magiczne Wrota.


Zabiegów energetycznych nie wykonuję za pomocą sms-ów, jest to zbyt poważna ingerencja w Państwa energię. Do zabiegu potrzebuję kontaktu, z osobą która potrzebuje zabieg.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się