widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 679708 788 679 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7690048 224 179 769 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 769 lub 0048 224 179 769

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
03.07 22.00-23.00
Wtorek
04.07 21.00-22.00
Środa
05.07 20.00-21.30
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Zajmuję się Kartomancją oraz Energoterapią. Na zadane mi pytania odpowiadam za pośrednictwem Kart Tarota, Kart Rosyjskich oraz Wielkiej Kabały Astro-Mitologicznej. Karty układają się w obraz, by go umiejętnie odczytać zgłębiam parapsychologię, mnemotechnikę i telepatię. Odbieram wnętrze człowieka telepatycznie. Twoja data urodzenia jest dla mnie dopełnieniem obrazu Twojej duszy. Jako numerologiczna 44 posiadam dar uzdrawiania i przekazywania energii, co skutecznie wykorzystuję w pracy energoterapeutycznej oraz w przekazach energetycznych i synchronizacji 7 podstawowych czakr. Jestem pewny, że człowiek może wpływać i kształtować swoje życie, zgodnie ze swoimi marzeniami i aspiracjami, wizje przyszłości nawet te negatywne nie determinują ostatecznego losu a jedynie pomagają obrać właściwą strategię oraz podjąć decyzję najlepsze dla Ciebie. Udzielam konkretnych porad, nie boję się trudnych, skomplikowanych sytuacji życiowych czy bolesnych historii. Jestem świadomy swojego daru i tego, że mogę pomóc wielu osobom wyjść z życiowego zakrętu. Możecie mnie Państwo oglądać w programach telewizji RodinTV, EzoTV, TVN, TVN7, TVN Meteo, DDTVN, Polonia1 oraz Tele5. Zapraszam do kameralnych rozmów na portalu Magiczne Wrota.


Zabiegów energetycznych nie wykonuję za pomocą sms-ów, jest to zbyt poważna ingerencja w Państwa energię. Do zabiegu potrzebuję kontaktu, z osobą która potrzebuje zabieg.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji