widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 679708 788 679 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7690048 224 179 769 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 769 lub 0048 224 179 769

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
03.07 22.00-23.00
Wtorek
04.07 21.00-22.00
Środa
05.07 20.00-21.30
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Zajmuję się Kartomancją oraz Energoterapią. Na zadane mi pytania odpowiadam za pośrednictwem Kart Tarota, Kart Rosyjskich oraz Wielkiej Kabały Astro-Mitologicznej. Karty układają się w obraz, by go umiejętnie odczytać zgłębiam parapsychologię, mnemotechnikę i telepatię. Odbieram wnętrze człowieka telepatycznie. Twoja data urodzenia jest dla mnie dopełnieniem obrazu Twojej duszy. Jako numerologiczna 44 posiadam dar uzdrawiania i przekazywania energii, co skutecznie wykorzystuję w pracy energoterapeutycznej oraz w przekazach energetycznych i synchronizacji 7 podstawowych czakr. Jestem pewny, że człowiek może wpływać i kształtować swoje życie, zgodnie ze swoimi marzeniami i aspiracjami, wizje przyszłości nawet te negatywne nie determinują ostatecznego losu a jedynie pomagają obrać właściwą strategię oraz podjąć decyzję najlepsze dla Ciebie. Udzielam konkretnych porad, nie boję się trudnych, skomplikowanych sytuacji życiowych czy bolesnych historii. Jestem świadomy swojego daru i tego, że mogę pomóc wielu osobom wyjść z życiowego zakrętu. Możecie mnie Państwo oglądać w programach telewizji RodinTV, EzoTV, TVN, TVN7, TVN Meteo, DDTVN, Polonia1 oraz Tele5. Zapraszam do kameralnych rozmów na portalu Magiczne Wrota.


Zabiegów energetycznych nie wykonuję za pomocą sms-ów, jest to zbyt poważna ingerencja w Państwa energię. Do zabiegu potrzebuję kontaktu, z osobą która potrzebuje zabieg.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się