widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 711708 708 711 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0610048 227 184 061 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 061 lub 0048 227 184 061

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Jestem
Wtorek
prawie
Środa
codziennie
Czwartek
Jestem
Piątek
także
Sobota
w niektore soboty
Niedziela
Wolne

Informacje

Jestem wróżką od wielu lat. I od wielu lat pomagam różnym ludziom, którzy sami nie znajdują odpowiedzi na swoje, często bardzo trudne pytania. Jestem także bioterapeutką oraz praktykiem Reiki i energii kwantowej. Wróżę najczęściej z kart anielskich i runicznych. Bardzo często również posługuję się jasnowidzeniem.

Przeprowadzam oczyszczanie energetyczne osób, a także zwierząt, domów i firm. Oczyszczanie możne zamówić przez e-mail i przez telefon. Jest możliwe również zamówienie usługi oczyszczania ekspres, czyli będzie ona wykonana w ciągu 24 godzin od momentu zaakceptowania wyceny przez klienta.

Jeśli masz problem, i nie masz się z tym do kogo zwrócić, to zapraszam do moich kart. Jeśli jesteś pozbawiony energii i zbyt wiele rzeczy Ciebie przytłacza, to zapraszam do kontaktu, bo być może rozwiązanie problemu jest bliżej niż myślisz.

Serdecznie zapraszam

Wróżka Stella Estera

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się