widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 306708 788 306 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0360048 227 184 036 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 036 lub 0048 227 184 036

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie,

udzielaniem porad ezoterycznych zajmuję się od 1996 roku, kiedy to ukończyłam warsztaty wróżenia, które usystematyzowały moją wiedzę. Nie twierdzę jednak, że szkoła uczyniła ze mnie wróżkę.
Wróżenie wymaga przede wszystkim doświadczenia, które uzyskałam przez lata mojej pracy. Zacięcie psychologiczne i wiedza praktyczna, pozwala mi nie tylko przewidywać przyszłość, ale także pomagać przy rozwiązywaniu problemów codzienności, szczególnie związanych z pracą, doradztwem w biznesie, pieniędzmi, zdrowiem, relacjami z ludźmi i uczuciami.
Tarot to moja pasja, ale wykorzystuję również inne metody, posługuję się kartami klasycznymi, cygańskimi, numerologią oraz sztuką feng shui, czyli aranżacją przestrzeni w celu poprawy jakości życia.

Od lat praktykuję również magię ochronną, wiedzę przekazała mi babcia, zdradziła jakimi sposobami można uleczyć nie tylko ciało ale również duszę. A można obronić siebie i bliskich przed negatywną energią, która coraz szerzej zatacza kręgi w naszym otoczeniu i burzy naturalny porządek świata.
Serdecznie zapraszam, będę rada służyć swoją wiedzą by przywrócić Państwu spokój i harmonię w wielu aspektach życia.
Pozdrawiam. Manea

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji