widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 306708 788 306 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0360048 227 184 036 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 036 lub 0048 227 184 036

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie,

udzielaniem porad ezoterycznych zajmuję się od 1996 roku, kiedy to ukończyłam warsztaty wróżenia, które usystematyzowały moją wiedzę. Nie twierdzę jednak, że szkoła uczyniła ze mnie wróżkę.
Wróżenie wymaga przede wszystkim doświadczenia, które uzyskałam przez lata mojej pracy. Zacięcie psychologiczne i wiedza praktyczna, pozwala mi nie tylko przewidywać przyszłość, ale także pomagać przy rozwiązywaniu problemów codzienności, szczególnie związanych z pracą, doradztwem w biznesie, pieniędzmi, zdrowiem, relacjami z ludźmi i uczuciami.
Tarot to moja pasja, ale wykorzystuję również inne metody, posługuję się kartami klasycznymi, cygańskimi, numerologią oraz sztuką feng shui, czyli aranżacją przestrzeni w celu poprawy jakości życia.

Od lat praktykuję również magię ochronną, wiedzę przekazała mi babcia, zdradziła jakimi sposobami można uleczyć nie tylko ciało ale również duszę. A można obronić siebie i bliskich przed negatywną energią, która coraz szerzej zatacza kręgi w naszym otoczeniu i burzy naturalny porządek świata.
Serdecznie zapraszam, będę rada służyć swoją wiedzą by przywrócić Państwu spokój i harmonię w wielu aspektach życia.
Pozdrawiam. Manea

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się