widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 001708 708 001 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0800048 227 184 080 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 080 lub 0048 227 184 080

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Łukasz Chariasz- Znany z największych produkcji ezoterycznych w kraju. Doświadczony i renomowany tarocista, numerolog oraz dyplomowany litoterapeuta. Związany m.in. z takimi telewizjami jak : Ezo Tv czy TVN. Twórca horoskopów numerologicznych dla portalu Onet.pl
Nazywam się Łukasz Chariasz. Od lat codziennie służę Państwu swoją wiedzą i pomocą. Z wykształcenia jestem filologiem polskim, jednak zawodowo zajmuje się dywinacją w szerokim tego słowa znaczeniu. Do swojej pracy podchodzę z wielkim szacunkiem, ponieważ mając świadomość pracy "na otwartym sercu" codziennie z pokorą pochylam się nad Państwa problemami szukając optymalnie najlepszych rozwiązań.

Na co dzień współpracuję z telewizją ezoteryczną Ezo Tv jak i również radiem o tej samej tematyce. Piszę również horoskopy numerologiczne dla onet.pl W dywinacji posługuję się także kartami Madame Lenormand, jak i numerologią, która przede wszystkim określa potencjał, jakim dysponuje pytający. Jestem również dyplomowanym litoterapeutą. W atmosferze obopólnej akceptacji i zaufania znajdziecie Państwo tu nie tylko wsparcie, ale przede wszystkim odkryjecie siebie, swój potencjał, talenty i możliwości z którymi przyszliście na świat. W magicznej aurze nakreślę nie tylko wydarzenia, ale także podpowiem, którą drogą dojdziecie do upragnionego celu.
W zaciszu nieskrępowanych myśli, które nucą melodię życia, przy blasku świec i tlącym się kadzidle, zapraszam Cię serdecznie na spotkanie ze swoim Przeznaczeniem.

Łukasz Chariasz

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji