widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 001708 708 001 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0800048 227 184 080 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 080 lub 0048 227 184 080

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Znany z największych produkcji ezoterycznych w kraju. Doświadczony i renomowany tarocista, numerolog oraz dyplomowany litoterapeuta.

Nazywam się Łukasz Chariasz. Od lat codziennie służę Państwu swoją wiedzą i pomocą. Z wykształcenia jestem filologiem polskim, jednak zawodowo zajmuje się dywinacją w szerokim tego słowa znaczeniu. Do swojej pracy podchodzę z wielkim szacunkiem, ponieważ mając świadomość pracy "na otwartym sercu" codziennie z pokorą pochylam się nad Państwa problemami szukając optymalnie najlepszych rozwiązań.
Zapraszam, bardzo serdecznie do konsultowania swoich życiowych problemów, dylematów, które bardzo często są przyczyną wielu zawiłych sytuacji mogących skutkować ostatecznie kolejnym zakrętem na życiowym bezdrożu. Tarot stanowi dla mnie nie tylko największą życiową i zawodową pasję, ale również jest nieodłącznym elementem mojego życia. Może właśnie dlatego dziś jest ten czas, ten moment, żeby skonfrontować swoje życiowe dylematy z moją wizją kart Tarota.

Na co dzień współpracuję z telewizją ezoteryczną jak i również radiem o tej samej tematyce. W dywinacji posługuję się także kartami Madame Lenormand, jak i numerologią, która przede wszystkim określa potencjał, jakim dysponuje pytający. Jestem również dyplomowanym litoterapeutą. W atmosferze obopólnej akceptacji i zaufania znajdziecie Państwo tu nie tylko wsparcie, ale przede wszystkim odkryjecie siebie, swój potencjał, talenty i możliwości z którymi przyszliście na świat. W magicznej aurze nakreślę nie tylko wydarzenia, ale także podpowiem, którą drogą dojdziecie do upragnionego celu.
W zaciszu nieskrępowanych myśli, które nucą melodię życia, przy blasku świec i tlącym się kadzidle, zapraszam Cię serdecznie na spotkanie ze swoim Przeznaczeniem.

Łukasz Chariasz

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się