Wizjonerka życia Diona

Panna

Nikt za nas nie będzie żył, podejmował ryzyka, dźwigał ciężarów codzienności, rozwiązywał mniejszych i większych problemów.
Ale każdy z nas może mieć wsparcie, drogowskaz, podpowiedź.
Tarot, który pomaga ludziom od wieków, pozwolił mi poznać się jako najlepsze do tego narzędzie. Przez lata zgłębiałam jego tajemnice po to, żeby precyzyjnie, rzetelnie i konkretnie pomagać tym, którzy utknęli na rozdrożu, szukają miłości, źródeł zarobku, nowej profesji, odpowiedzi na trudne pytania?
Mam duże doświadczenie, zajrzałam w życie setkom ludzi. Ci, którzy mi je na chwilę powierzyli, zostali ze mną do dziś. Piszą, dzwonią, wysyłają maile. To taka radość świętować sukcesy swoich klientów! Obdarowywać ich kwiatami na wywróżonych przeze mnie ślubach, gratulować narodzin dzieci, które pierwsza zobaczyłam w kartach, pić szampana oblewając dyplomy i załatwione trudne życiowe sprawy, którym nie wróżono sukcesu.
Moja intuicja i wiedza ezoteryczna pozwalają poszukać wyjścia z sytuacji, które klienci nazywają patowymi?.
Jednak w rzeczywistości takie nie istnieją. Czasem potrzebne jest inne spojrzenie i złamanie kodu do źródła wiedzy. Poprzez różne narzędzia jak rysunek automatyczny, uzdrawianie i zdejmowanie blokat poprzez energię prany oraz terapię planu duszy jestem w stanie pomóc tobie.
Potrafię to zrobić. Umiem pomóc. Przekonaj się o tym. Zadzwoń.

niedostępny

Grafik

  • PoniedziałekKiedy jestem zalogowana
  • WtorekKiedy jestem zalogowana
  • ŚrodaKiedy jestem zalogowana
  • CzwartekKiedy jestem zalogowana
  • PiątekKiedy jestem zalogowana
  • SobotaKiedy jestem zalogowana
  • NiedzielaKiedy jestem zalogowana

Telefon

Zadzwoń na 708 708 143 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 133 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.