widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 149708 708 149 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 1390048 224 179 139 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 139 lub 0048 224 179 139

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Jestem
Wtorek
do
Środa
Państwa
Czwartek
dyspozycji
Piątek
codziennie
Sobota
w różnych
Niedziela
godzinach

Informacje

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Krzysztof. Od wielu lat pracuje nad sobą, pełen dobrych intencji . Obudzony w świadomości energetycznej ponad, programami i kodami . Od dziecka mam uruchomiony w sobie mechanizm, który pozwala mi ściągać informacje z wyższych poziomów ze świadomości boskiej . Postrzegam świat z pozycji umysłu emocji i psychiki ale ponieważ postrzegam go tez z pozycji świadomości energetycznej i duchowej to jednocześnie nie wchodzę w emocje które niszczą ludzi , moje spojrzenie na świat jest inne ale dlatego podpowiem jak powinien wyglądać Twój świat według praw wysoko energetycznych .Mam taką wiedzę wychodząc poza kurtynę czasu i przestrzeni . Podpowiadam wprost drogę prawdy , nie narzucam swojej wizji ... ale to czego możesz i chcesz doświadczyć .

Pracuję z kartami Tarota, klasycznymi, Lenormand oraz z wahadłem. Oczyszczam, uzdrawiam na wszystkich poziomach.Pozdrawiam

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji