widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 906708 688 906 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 628 9060048 224 628 906 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 628 906 lub 0048 224 628 906

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
W marcu 2017
Wtorek
jestem dla Państwa
Środa
8 i 9.03 - 17.00 - 21.00
Czwartek
10.03 - 17.00 - 21.00
Piątek
później każdy czwartek
Sobota
i piątek od 17.00 do 21.00
Niedziela
Zapraszam do kontaktu :)

Informacje

Nazywam się Michał Komorowski i jestem Wróżbitą.

Moja przygoda z ezoteryką rozpoczęła się dawno temu, a dokładnie w moje 7 urodziny, kiedy to mama ofiarowała mi przecudną talię kart Tarota w prezencie. Od tamtej pory nie odstępował mnie na krok, był przy mnie, chronił mnie i bronił - był moim prawdziwym i wiernym Przyjacielem. Już wtedy odczytywałem z Niego pierwsze prognozy dla mojej rodziny i ich znajomych. Ta magiczna talia kart całkowicie mnie oczarowała i z całego serca pragnąłem zrozumieć jej mądrość...

Kiedy skończyłem 13 lat poszedłem na pierwszy profesjonalny kurs. Uczyłem się i uczyłem... Wtedy też pierwszy raz zostałem zaproszony na ,,kutnowskie Święto Róży", na którym przyjąłem pierwszych, zupełnie mi obcych, klientów. I tak się zaczęło, ,,machina" ruszyła. Świat wróżb i przepowiedni pochłonął mnie całkowicie. W moim gronie znajomych pojawiały się osoby mniej lub bardziej profesjonalnie zajmujące się ezoteryką, poznawaliśmy się, wymienialiśmy doświadczeniami.

Mijały lata, a ja zdobywałem coraz więcej informacji i wiedzy z zakresu Tarota, kart klasycznych, cygańskich, Run i numerologii... Kolejnym krokiem było otwarcie firmy, jako Wróżbita, dzięki czemu codziennie mogłem przyjmować klientów w moim Salonie Wróżb.

30. listopada 2007 zorganizowałem ,,I Zjazd Wróżek i Wróżbitów w Kutnie", z którego relacje można było obejrzeć w ,,Dzień Dobry TVN", regionalnej telewizji, przeczytać w regionalnej prasie. Do 2008 r. można było zapoznać się z moimi wróżbami, artykułami blisko 30 razy w różnych gazetach.

29. listopada 2008 byłem organizatorem ,,II Zjazdu Wróżek i Wróżbitów w Kutnie", który również przyciągnął ogromną liczbę zainteresowanych do Kutnowskiego Domu Kultury.

Z początkiem listopada 2009 r. rozpocząłem prowadzenie kursów: ,,Z Tarotem na Ty".

Aktualnie mieszkam w Holandii i tutaj prowadzę firmę ,,Ezo Sfera", czyli Salon Wróżb i Szkołę Ezoteryczną. Zacząłem również współpracę w portalem ezo "magicznewrota.pl", gdzie odpowiadam na pytania osób, które nie mają możliwości spotkania się ze mną na żywo.


Posługuję się:

- Numerologią, która obrazuje Duszę Człowieka - zalety, wady, predyspozycje, możliwości, zdarzenia, jakich musimy doświadczyć w Życiu, czego się nauczyć, mówi o karmie, o przeznaczeniu. Możemy za jej pomocą odczytać nasze przeszłe inkarnacje, Życia, dowiedzieć się nad czym powinniśmy popracować. Dowiemy się też o skłonnościach seksualnych, orientacji seksualnej.

- Kartami Tarota, czyli zwierciadłem naszej duszy, w którym możemy ujrzeć naszą przeszłość, teraźniejszość, przyszłość..., znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania
z każdej dziedziny Życia - miłość, praca, biznes, finanse, zdrowie, przyjaźnie, podróże, dzieci... Tarot nie jest wyrocznią. Tarot wskazuje możliwości i o tym trzeba pamiętać, bo ZAWSZE ostateczna decyzja należy do nas...
- Kartami Klasycznymi;
- Kartami Cygańskimi;
- Runami.

Zapraszam do skorzystania z moich usług

EZO SFERA
Michał Komorowski :)

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się