widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 906708 688 906 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 628 9060048 224 628 906 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 628 906 lub 0048 224 628 906

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Nazywam się Michał Komorowski i jestem Wróżbitą.

Moja przygoda z ezoteryką rozpoczęła się dawno temu, a dokładnie w moje 7 urodziny, kiedy to mama ofiarowała mi przecudną talię kart Tarota w prezencie. Od tamtej pory nie odstępował mnie na krok, był przy mnie, chronił mnie i bronił - był moim prawdziwym i wiernym Przyjacielem. Już wtedy odczytywałem z Niego pierwsze prognozy dla mojej rodziny i ich znajomych. Ta magiczna talia kart całkowicie mnie oczarowała i z całego serca pragnąłem zrozumieć jej mądrość...

Kiedy skończyłem 13 lat poszedłem na pierwszy profesjonalny kurs. Uczyłem się i uczyłem... Wtedy też pierwszy raz zostałem zaproszony na ,,kutnowskie Święto Róży", na którym przyjąłem pierwszych, zupełnie mi obcych, klientów. I tak się zaczęło, ,,machina" ruszyła. Świat wróżb i przepowiedni pochłonął mnie całkowicie. W moim gronie znajomych pojawiały się osoby mniej lub bardziej profesjonalnie zajmujące się ezoteryką, poznawaliśmy się, wymienialiśmy doświadczeniami.

Mijały lata, a ja zdobywałem coraz więcej informacji i wiedzy z zakresu Tarota, kart klasycznych, cygańskich, Run i numerologii... Kolejnym krokiem było otwarcie firmy, jako Wróżbita, dzięki czemu codziennie mogłem przyjmować klientów w moim Salonie Wróżb.

30. listopada 2007 zorganizowałem ,,I Zjazd Wróżek i Wróżbitów w Kutnie", z którego relacje można było obejrzeć w ,,Dzień Dobry TVN", regionalnej telewizji, przeczytać w regionalnej prasie. Do 2008 r. można było zapoznać się z moimi wróżbami, artykułami blisko 30 razy w różnych gazetach.

29. listopada 2008 byłem organizatorem ,,II Zjazdu Wróżek i Wróżbitów w Kutnie", który również przyciągnął ogromną liczbę zainteresowanych do Kutnowskiego Domu Kultury.

Z początkiem listopada 2009 r. rozpocząłem prowadzenie kursów: ,,Z Tarotem na Ty".

Aktualnie prowadzę swój Salon Wróżb w Kutnie, gdzie codziennie możecie się, Państwo ze mną spotkać.


Posługuję się:

- Numerologią, która obrazuje Duszę Człowieka - zalety, wady, predyspozycje, możliwości, zdarzenia, jakich musimy doświadczyć w Życiu, czego się nauczyć, mówi o karmie, o przeznaczeniu. Możemy za jej pomocą odczytać nasze przeszłe inkarnacje, Życia, dowiedzieć się nad czym powinniśmy popracować. Dowiemy się też o skłonnościach seksualnych, orientacji seksualnej.

- Kartami Tarota, czyli zwierciadłem naszej duszy, w którym możemy ujrzeć naszą przeszłość, teraźniejszość, przyszłość..., znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania
z każdej dziedziny Życia - miłość, praca, biznes, finanse, zdrowie, przyjaźnie, podróże, dzieci... Tarot nie jest wyrocznią. Tarot wskazuje możliwości i o tym trzeba pamiętać, bo ZAWSZE ostateczna decyzja należy do nas...
- Kartami Klasycznymi;
- Kartami Cygańskimi;
- Runami.

Zapraszam do skorzystania z moich usług

EZO SFERA
Michał Komorowski :)

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji