widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 908708 688 908 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 628 9080048 224 628 908 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 628 908 lub 0048 224 628 908

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

TAROT jest potężnym narzędziem, pozwala zajrzeć za zasłonę czasu i przestrzeni. Poznać to co ukryte przed wzrokiem zwykłego człowieka. Tylko ci, obdarzeni niezwykłą mocą mogą się nim posłużyć. A może to TAROT mówi przez tych niewielu, którzy potrafią czytać z kart przeznaczenia. Tego nikt nie wie.
Wiadomo tylko, że są ludzie posiadający dar czytania Kart i ludzkich losów. Nie można się tego tak po prostu nauczyć. To TAROT wybiera, nie odwrotnie.
Już jako małe dziecko wykazywałam zainteresowanie tym co niewidzialne, nieznane, nieosiągalne, a czasem nawet przerażające. Babcia stawiała karty w domowym zaciszu, tata jest dyplomowanym bioenergoterapeutą.
Zawsze wiedziałam, że świat materialny to jedno, ale poza nim istnieje również świat subtelnych energii, które czasem pozwalają nam podejrzeć tę "drugą stronę lustra".
Jako 15-latka wykonałam swój pierwszy magiczny rytuał. Odtąd magia i magiczne zdarzenia zawładnęły moim życiem. Próbowałam pójść inną drogą. Na próżno. Wreszcie pogodziłam się z własnym przeznaczeniem i sięgnęła po talię Kart. Dzięki swojej intuicji i wiedzy, potrafię odczytać to co TAROT opowiada o ludzkim losie. Pomaga tym, którzy stają na rozstajach dróg, znaleźć tę właściwą... miłość, pracę, wiedzę, życie.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się