widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 305708 788 305 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0350048 227 184 035 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 035 lub 0048 227 184 035

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Jestem numerologiczną 1, dlatego posiadam wrodzony dar przekonywania i intuicję. Moją pasją jest zachęcanie do działania, dodawanie wiary, zarażanie optymizmem, nigdy nie tracę nadziei na szczęśliwy koniec.
Czasem mimo wysiłków nasze życie nie wygląda tak, jak byśmy tego chcieli. Czujemy się zupełnie bezradni wobec niespodziewanych wydarzeń, przeszkód, które stawia nam na drodze los. Zadajemy sobie pytanie: dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego inni odnoszą sukcesy, a ja wciąż tkwię w miejscu? Często rozwiązanie problemów jak i ich przyczyna tkwi w nas samych. Nie dostrzegamy tego, lub nie chcemy dostrzec.
W takich właśnie sytuacjach potrzebny jest ktoś, kto widzi problem z boku, kto doda otuchy, kogo intuicja i znajomość technik odczytywania teraźniejszych, przeszłych i przyszłych wydarzeń, może odpowiedzieć na trudne pytania. Wróżka nie ocenia. Odczytuje tylko przyczyny i szuka w kartach możliwych sposobów wyjścia z patowej sytuacji. Tarot nie jest wyrocznią, lecz drogowskazem.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 19 października 2020


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji