widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 305708 788 305 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0350048 227 184 035 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 035 lub 0048 227 184 035

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Jestem numerologiczną 1, dlatego posiadam wrodzony dar przekonywania i intuicję. Moją pasją jest zachęcanie do działania, dodawanie wiary, zarażanie optymizmem, nigdy nie tracę nadziei na szczęśliwy koniec.
Czasem mimo wysiłków nasze życie nie wygląda tak, jak byśmy tego chcieli. Czujemy się zupełnie bezradni wobec niespodziewanych wydarzeń, przeszkód, które stawia nam na drodze los. Zadajemy sobie pytanie: dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego inni odnoszą sukcesy, a ja wciąż tkwię w miejscu? Często rozwiązanie problemów jak i ich przyczyna tkwi w nas samych. Nie dostrzegamy tego, lub nie chcemy dostrzec.
W takich właśnie sytuacjach potrzebny jest ktoś, kto widzi problem z boku, kto doda otuchy, kogo intuicja i znajomość technik odczytywania teraźniejszych, przeszłych i przyszłych wydarzeń, może odpowiedzieć na trudne pytania. Wróżka nie ocenia. Odczytuje tylko przyczyny i szuka w kartach możliwych sposobów wyjścia z patowej sytuacji. Tarot nie jest wyrocznią, lecz drogowskazem.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się