Wróżka Eliza

Koziorożec

Witaj:)Jeżeli czytasz to teraz to znak, iż twoją energię przyciągnęłam . Nazywam się Eliza i od lat wróżę z kart klasycznych i ręki.Widzę przeszłość,teraźniejszość,oraz przyszłość.Jestem wróżką z doświadczeniem, wróżę na każdą strefę życia, praca, miłość, biznes, zdrowie.Karty ostrzegają nas oraz wskazują dobre rzeczy, dlatego mój przekaz jest zawsze głęboki i bardzo konkretny.Jeśli stoisz na rozdrożu dróg i nie wiesz,w którą stronę iść pozwól, że pomogę Tobie i wskaże najlepsze rozwiązanie.
Proszę aby nie korzystały z moich usług osoby, które są aroganckie i nie wierzą we wróżby i ,, testują " podając fałszywe dane i chodzą od wróżki do wróżki . Nie wróże kobietom w ciąży także, ani osobom pod wpływem środków odurzających.Pomimo tego, iż pobieram wynagrodzenie za usługę nie pozwolę traktować się w sposób lekceważący , nie będę kontynuować rozmów z osobami agresywnymi pełnymi złej energii co wyczuwam od pierwszego słowa.
Nie godzę się na obraźliwe, bezpodstawne i bezprawne traktowanie, hejtowanie, ocenianie sprzeczne ze stanem faktycznym (bez podstaw merytorycznych), poniżanie oraz naruszanie moich dóbr osobistych zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa zawartymi w Kodeksie Cywilnym (Dz.U.2017.0.459 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r.).
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z poziomu serca . Dziękuję stałym klientom [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • Poniedziałekpopołudnie i wieczory
  • Wtorekpopołudnie i wieczory
  • Środapopołudnie i wieczory
  • Czwartekpopołudnie i wieczory
  • Piątekpopołudnie i wieczory
  • Sobotapopołudnie i wieczory
  • Niedzielapopołudnie i wieczory

Telefon

Zadzwoń na 708 888 935 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 635 6.99 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] za zaufanie zaś nowych zapraszam do wspólnej drogi . Niech będzie to miejsce pełne szacunku i miłości :)