widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 661708 788 661 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7780048 224 179 778 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 778 lub 0048 224 179 778

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
11-22
Wtorek
11-22
Środa
11-22
Czwartek
11-22
Piątek
11-22
Sobota
11-23
Niedziela
11-21

Informacje

Witaj:)Jeżeli czytasz to teraz to znak, iż twoją energię przyciągnęłam . Nazywam się Eliza i od lat wróżę z kart klasycznych i ręki.Widzę przeszłość,teraźniejszość,oraz przyszłość.Jestem wróżką z doświadczeniem, wróżę na każdą strefę życia, praca, miłość, biznes, zdrowie.Karty ostrzegają nas oraz wskazują dobre rzeczy, dlatego mój przekaz jest zawsze głęboki i bardzo konkretny.Jeśli stoisz na rozdrożu dróg i nie wiesz,w którą stronę iść pozwól, że pomogę Tobie i wskaże najlepsze rozwiązanie.
Proszę aby nie korzystały z moich usług osoby, które są aroganckie i nie wierzą we wróżby i ,, testują " podając fałszywe dane i chodzą od wróżki do wróżki . Nie wróże kobietom w ciąży także, ani osobom pod wpływem środków odurzających.Pomimo tego, iż pobieram wynagrodzenie za usługę nie pozwolę traktować się w sposób lekceważący , nie będę kontynuować rozmów z osobami agresywnymi pełnymi złej energii co wyczuwam od pierwszego słowa.
Nie godzę się na obraźliwe, bezpodstawne i bezprawne traktowanie, hejtowanie, ocenianie sprzeczne ze stanem faktycznym (bez podstaw merytorycznych), poniżanie oraz naruszanie moich dóbr osobistych zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa zawartymi w Kodeksie Cywilnym (Dz.U.2017.0.459 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r.).
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z poziomu serca . Dziękuję stałym klientom za zaufanie zaś nowych zapraszam do wspólnej drogi . Niech będzie to miejsce pełne szacunku i miłości :)

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji