widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 927708 688 927 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7270048 224 179 727 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 727 lub 0048 224 179 727

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Wtorek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Środa
wtedy kiedy jestem zalogowana
Czwartek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Piątek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Sobota
wtedy kiedy jestem zalogowana
Niedziela
wtedy kiedy jestem zalogowana

Informacje

ezoteryką jak i psychoanaliza zajmuje się od 30 lat,moim powołaniem jest niesienie pomocy ludziom którzy znajduja sie na tak zwanym zakręcie życiowym,oraz potrzebują wsparcia duchowego i pomocy w róznych decydujących sytuacjach zyciowych,zajmuje sie również tanatoterapią,starając się pomóc tym którzy utracili najbliższych,oraz chca sie z nimi skontaktować,wiedzę swoja doskonaliłam wśród stowarzyszeń 'braci celtyckich'w Irlandii i opiekunów duchowych w Indiach,pozwoliło mi to wejśc w arkana wiedzy tajemnej która daje mi ogromne możliwości działania w pracy nad rozwiązywaniem ludzkich problemów oraz niesieniem pomocy w sytuacjach niekiedy beznadziejnych.
Niosę pomoc w uzdrawianiu na odległość,oczyszczaniu ze złych energii i czynię wszystko aby Twoje zycie było lepsze,pełniejsze i szczęśliwe.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 19 października 2020


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji