widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 927708 688 927 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7270048 224 179 727 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 727 lub 0048 224 179 727

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Wtorek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Środa
wtedy kiedy jestem zalogowana
Czwartek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Piątek
wtedy kiedy jestem zalogowana
Sobota
wtedy kiedy jestem zalogowana
Niedziela
wtedy kiedy jestem zalogowana

Informacje

ezoteryką jak i psychoanaliza zajmuje się od 30 lat,moim powołaniem jest niesienie pomocy ludziom którzy znajduja sie na tak zwanym zakręcie życiowym,oraz potrzebują wsparcia duchowego i pomocy w róznych decydujących sytuacjach zyciowych,zajmuje sie również tanatoterapią,starając się pomóc tym którzy utracili najbliższych,oraz chca sie z nimi skontaktować,wiedzę swoja doskonaliłam wśród stowarzyszeń 'braci celtyckich'w Irlandii i opiekunów duchowych w Indiach,pozwoliło mi to wejśc w arkana wiedzy tajemnej która daje mi ogromne możliwości działania w pracy nad rozwiązywaniem ludzkich problemów oraz niesieniem pomocy w sytuacjach niekiedy beznadziejnych.
Niosę pomoc w uzdrawianiu na odległość,oczyszczaniu ze złych energii i czynię wszystko aby Twoje zycie było lepsze,pełniejsze i szczęśliwe.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się