widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-09-07

Chwila, która trwa - może być najlepszą z Twoich chwil!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Chwila, która trwa - może być najlepszą z Twoich chwil!" przygotowanym przez naszą ekspertkę IKKA.Zainspirowały mnie słowa tej piosenki. Nie po raz pierwszy. Ale po raz pierwszy pomyślałam, że o tym napiszę. O tym, że warunkujemy nasze szczęście tym, co się dopiero zdarzy.
Tym, na co czekamy. Pojawieniem się osoby, która mnie uszczęśliwi. Otrzymaniem lepszej pracy. Podwyżką. Zmianą mieszkania. Warunkujemy, że będziemy szczęśliwi "jeśli" albo "gdy".
Chyba każdy doradca duchowy, ezoteryk czy wróżbita wie, co to jest - to pytanie o szczęście.
- Kiedy przyjdzie szczęście?
- Co mnie czeka?
- Kiedy poznam...?
- Czy spotka mnie...?
- Czy będę...?
Na wszystkie te pytania chciałabym odpowiedzieć moim klientom jak najlepiej i życzę, aby do każdego przyszły jak najlepsze rzeczy w jak najlepszym czasie.

Nie ograniczaj swojego szczęścia

Bądź szczęśliwa/szczęśliwy już TERAZ. Odczuwaj wdzięczność za to, co masz teraz. Bo Twoje DZIŚ już się nigdy nie powtórzy, A może właśnie, jak śpiewa Dżem:

Chwila, która trwa - może być najlepszą z Twoich chwil!
Ciesz się nią, ciesz się już. Można żyć wyłącznie czekając na przyszłość, ale nie zapominaj o tym, że możesz przegapić fajne "teraz". Jak mówi nam powiedzenie "Przeszłości już nie ma, przyszłość dopiero nadejdzie. Jest teraz". Zwróć uwagę na to, że dziś fajnie świeci słońce. Albo pada deszcz. Na to, że obcy człowiek uśmiechnął się do Ciebie na ulicy. Że czujesz. Że widzisz. Że jesteś.
Nie goń za przyszłym szczęściem. Żyj dzisiejszą radością. Zawsze możesz znaleźć coś radosnego w dzisiejszym dniu.

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi".
Dzisiaj też może być i jest powodem do szczęścia.


IKKA Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam z powodu problemów z internetem -nie moge odpisywac na maile i smsy prosze o cierpliwość :) Witam! Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy w godz.9:00-21:00 (oczywiscie czasem robię przerwy :) ), jeśli potrzebujesz kontaktu ze mną - a chwilowo mnie nie ma - zostaw wiadomość. Jeśli nie odpowiadam na tel.chat lub sms - prowadzę równolegle rozmowę - proszę o cierpliwość :).
WOLNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 297708 788 297 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0070048 227 184 007 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się