widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-11-03

Horoskop tygodniowy od 2.11.15 do 8.11.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Człowiek zniesie tyko pewną ilość rozstań i łez. Nie można przecież stracić wszystkiego." Gina.B. Nahai.

Tydzień rozpoczynamy trudną atmosferą. Dookoła słychać tylko różnice zdań, oraz dyskusje dotyczące nieszczęść całego świata, prawdy, nieprawdy... Konfrontacje różnych spojrzeń na dane sytuacje czy to prywatne czy też polityczno-gospodarcze mogą się bardzo zaostrzyć.

Wymaganie niemożliwego, respektowanie czyiś granic, odmiennych pojęć nie będzie jeszcze prowadziło do rozwiązania nagromadzonych trudności. Poniedziałkowe przejście planety komunikacji do ekspresyjnego Skorpiona stwarza bardzo ostrą wymianę myśli. Jednym słowem można kogoś trafić od razu prosto w serce. Bez najmniejszego zastanowienia.

Tam, gdzie oczekiwałeś pomocy, wsparcia mogą niespodziewanie drzwi się zamknąć. Wiele nieoczekiwanych sytuacji może doprowadzić do utraty zaufania, wiary lub zakończenia całkowitego dialogu czy wzajemnej adoracji.

Niestety, nie jesteśmy wstanie wszystkim pomoc czy też odnaleźć prawdy, które są 100 % pewne! Merkury w Skorpionie będzie żądał całkowitego zdecydowania, konkretów, bez zastanowienia!

Ale czy jest to do końca możliwe?

Otwierając się na nowe spojrzenia i przeinaczenia sytuacji w otoczeniu zaakceptuj, co się dookoła zmienia w Twoim życiu prywatnym oraz świecie. Konkretność, zdecydowanie całkiem odmienne układy partnerskie pojawiają się nagle z połączeniem po raz trzeci w tym roku Wenus z Marsem, ale już w całkiem realnej Pannie.

Układy zmieniają się. Czy to prywatnie czy też w związkach międzypaństwowych oba znaki preferują stan rzeczy otaczającego świata. Wielkie wizje mogą rozpocząć swoje dramatyczne upadki.

Głośne ,,hurrrrrra!!"-milknie.

Tło wydarzeń ukazuje się bez blasku lamp dyskoteki. Kolory koalicji wszelkiego rodzaju nabierają barw tego, co nas otacza...Na kogo możesz liczyć? Kto teraz zostaje przy Tobie, gdy zgasło światło śmiejącej się, europejskiej kawiarenki?

Znak Panny i Skorpiona, w którym teraz będzie znajdowało się większość planet daje pierwszeństwo tylko temu, co na stałe, prawdziwe oraz autentyczne. Stwierdzenie, że nie możesz liczyć na to, co / kogo Cię przez ostatnie pół roku czarowało może być dla niektórych szokującym przeżyciem.

Atmosfera do radykalnych przemian zmusza nas do podjęcia nowych, alternatywnych sposobów działania, szukania odmiennych ludzi, układów i relacji opartych również na rzeczowym podłożu finansowo-materialnym. Cuda z nieba nie będą już spadać.

Gdy jedne związki zostają natychmiast zakończone, nudne kooperacje zerwane, całkiem kontrastowe z ogromną pasją i zaangażowałem oraz ogromną intensywnością rozpoczęte bez długiego namyślenia.

Tak, ten świat realny nie nadaje się do bajki...

W każdym razie indywidualnie sprawdzaj swoje emocje oraz zachowania. Różnorodne sytuacje, atmosfera nabiegająca z środowiska mediów oraz najbliższych Ci w danym kraju sytuacji polityczno-gospodarczych przynosi ewentualnie gniew, przeogromne uczucia wzburzenia, konfuzji, ale przede wszystkim pewności!

Rozpoczynamy razem z konstelacjami planet procesy transformacji! Pluton rozrywa niepotrzebne przyjaźnie, solidarności czy przywiązania. Czas rozpocząć dostępną jednoznaczność oraz rzetelność!

Nasze myślenie jest głębokie, wysoko analityczne, empatyczne skłonne mimo to do oszustwa czy manewrów manipulujących.

Analizuj swoje kwestie ostrożnie. Razem z Merkurym w domu Plutona można będzie wszystkiego się spodziewać.

W niedzielę nastroje się modyfikują. Wenus w swoim znaku Wagi szuka świeżego wiatru, optymizmu oraz innowacyjnego powodzenia.

Nie, wszystko nie będzie łatwe. Zaufaj jednak w bieg wydarzeń. Sytuacje, które w środku tygodnia wydają się nam bez wyjścia, tylko dla tych, którzy noszą nadzieję w sercu będą całkiem się odmieniać, pozytywnie znajdując kalejdoskopowe rozwiązania. Niejasne okoliczności towarzyszące przechodzą następne etapy.

Odstępując całkowicie od idealizowania, godząc przy tym z rzeczywistością.

Tam, gdzie nie ma potencjału do dalszych krok, trzeba będzie za sobą zostawić, zamknąć drzwi bezapelacyjności. Nowe kroki podejmujemy do konstruktywnej systematyczności. Pomysłowość, innowacja i technika umożliwią stworzyć nowe wizje.

Seryjny tydzień przynosi nieoczekiwane zmiany naszych kolei losu. Szczęście, sukcesy można będzie osiągnąć tylko autentyzmem.

W końcu wybija godzina prawdy.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Przestań żałować swojego życia! Zacznij z niego korzystać!" D. HarknessBaran 21.3-20.4

Jest możliwe, że w nadchodzący tydzień będziesz mógł nabrać nowego powietrza, usiąść, odpocząć i pomyśleć o kolejnych krokach. Odmienne impulsy nie skłaniają do wybiegu za zawiązanymi oczyma. Ludzie, sytuacje dotyczące Ciebie musisz brać tak jak się przedstawiają, bez upiększania. Wszelkie przesady mogą zniszczyć, bowiem dobre układy. A czas jest, aby kierować się stabilizacją, stałością i ogromną dyscypliną. Zrozumiesz, że magiczne gwiazdy będą hamowały Twoje spontaniczności polecając skoncentrowane na prześwietleniu wszelkich Twoich zamiarów, zaakceptowanie opinii otoczenia i wykorzystanie swoich najwspanialszych mocy twórczych.

Ciekawe, bardzo odmienne uczucia pojawiają się już do wtorku. Nawet nie masz najmniejszego zamiaru zrezygnować z celów, ideałów serca oraz dalekosiężnych planów. Rozpocznij od korygowania, sprawdzania i nawiązywania ciekawych dialogów.

Czy zdajesz już sobie sprawę, na kim możesz do końca polegać? Wrażenia wolności, o które walczysz jest tutaj, zaraz przy Tobie. Saturn w pięknym trygonie będzie dopiero pomagał w realizacjach. Razem z nim podążasz do długotrwałej chwalebności. Uzgodnienia nasuwają się same. Nie słuchaj tym razem, co mówią inni. Twoja droga niech będzie prosta, autentyczna i taka jak zawsze. Porzuć już strach. Wyznacz tylko ciekawsze tempo. Ogół musi iść, bowiem z nakazem gwiazd. Mądrzej, uważniej z żelaznym ładem dającym właśnie Tobie osobiście niepodważalne profity!Byk 21.4.-20.5

Prawda będzie się bardzo opłacać w nadchodzącym tygodniu. Zapewnienia stałości, emocjonalnych, gospodarczych czy finansowych popraw są gwarantowane Bykowi. Słońce i Merkury stoją w opozycji. Faza przemian otwiera się przed Tobą. Kto jest przy Tobie razem z pojawieniem się sprawiedliwej rzeczywistości?

Wtorek może wyrwać Cię już od świtu z ciepłego łóżeczka. Nieoczekiwane wiadomości, sytuacje lub nieprawdziwych ludzie doświadczasz w milczeniu i przypływie nad wyraz spokojnych uczuć razem z sextilem Neptuna.

Tak, już dawno czułeś, że wszystko trzeba będzie przeorać. Doznania odczuć mogą nawet trochę boleć. Zabierając się do nowych konstrukcji sprawdź jeszcze raz krąg Twoich najbliższych, przyjaciół razem z wielkim, kolorowym planem. Dobrze byłoby wybrać tylko to, co zapewnia Ci stabilną przyszłość, wspólne, cykliczne siły dające podstawy do równomiernej i porządnej rzeczywistości.

Wiesz, autentyczność potrzebuje czasami jednoznacznego zdecydowania. W ocenach najbliższego otoczenia, partnerstwach i sytuacjach gospodarczych. Wenus, Mars, Jowisz i Pluton stoją przy Byku w trygonie. Gdy nie zabraknie Ci śmiałości jesteś w stanie zebrać tylko dla siebie najlepsze gwiazd wartości. Nie pozwól, aby ktoś inny popsuł Ci tylko nastrój. Bałagan, iluzje innych muszą być także przez te osoby rozwiązane.

Koncentruj się na swoim świecie. Partnerstwa, miłość, koleżeństwa stoją pod bardzo szczęśliwą planet opieką.

Tylko to, co jest oryginałem jest bezwarunkowe!Bliźniak 21.5.-21.6

Rozczarowania oraz zawody są wynikiem bezsensownego pędu za tym, co w danym momencie wydaje nam się ideałem. Neptun w kwadracie oraz Mars z Wenus biorą Bliźniaka za rękę, aby zaprowadzić do znaczącej prawdy. Nawet, gdy sam zapomniałeś o uczuciach takich jak głosy wewnętrzne...

Okazuje się, że źle oceniłeś koleżeństwa, przyjaciół, a może i jeszcze bardziej bliskie osoby. Otrzymanie potwierdzenia otoczenia jest raczej nie możliwe z opozycją Saturna. Czas najwyższy włączyć do ostatecznych rozstrzygnięć troszeczkę mądrości. Jasna ocena, trzeźwe sytuacje oraz jednoznaczność niech będą oznaką Twych decyzji.

Razem z kąpielą pod bardzo zimnym prysznicem sięgasz do swojej kreatywności oraz innowacyjnych myśli. I na ruinach można zacząć ponownie budowanie. ...Podwijaj rękawy! Nie ma, co już płakać nad rozlanym mlekiem! Wyjście z mrocznego labiryntu okazało się trudniejsze niż na początku przypuszczałeś. Niemożliwe koalicje planet wskażą Bliźniakom mimo wszystko potajemne wyjścia. Wybierz teraz to miejsce, gdzie się dobrze czujesz! Gdzie masz stałość i pewność! Bez wytworów wyobraźni i zamków na zimnym, bezuczuciowym lodzie!

Następna niedziela przynosi już olśnienia. Wenus w trygonie da trwałe uczucia i niepodważalne narzędzia. I po deszczu przychodzi słońce. Nie pozwól się innym poganiać. Rozporządzaj sam swoimi uczuciami. Pamiętaj o odpoczynku i kontrowaniu motywującej energii.Rak 22.6.-22.7.

Czasami działanie tylko i wyłącznie dla przyjaciół, partnera, dziecka po długim czasie na pewno się nie opłaca.

Zapominając o sobie człowiek traci świadomą ocenę przede wszystkim siebie goniąc za iluzją bez włączania rozumu. Neptun, Merkury w pozytywnym aspekcie już od poniedziałku pokazują Ci znak ,, stopu" na niespodziewanym skrzyżowaniu. Stoisz pod opieką wspaniałych gwiazd abyś mógł rozpocząć jeszcze raz od kontrolowania swoich skomplikowanych emocjonalności! Nagle widzisz, dokąd Twoja droga zmierza. Fałszywe twarze, nieokreślone znajomości zamykasz jednym zamknięciem powieki, bez większego żalu.

Pozostań tylko sam sobie jeszcze wierny. Demonstrując innym za wysokie wymagania stwarzasz dodatkowo niepotrzebne, duszne ciśnienie! Marzenia spełniają się tylko wtedy, gdy pozostaniemy w realu. Wenus i Mars w koniunkcji w pozytywnym sextilu potwierdzają tylko osoby, na których możesz absolutnie liczyć! Pozwól niech funkcjonuje w końcu Twoja intuicja! Ona będzie doprowadzać Raka do wysokich pozycji zawodowych, uwalniać od niepotrzebnych blokad, przynosząc ludzi i znajomych, którym możesz komplet zawierzyć!

Twoje miejsce na ziemi, które szukasz, przepełnione poczuciem bezpieczeństwa, bezgranicznej miłości i dobroci będzie odnalezione.

Świecisz już od nowego tygodnia kompetencją, autorytetem oraz zaufaniem. Nie sprzedawaj się tylko po niżesz cenie niż jesteś warty. To, co potrafisz będzie fachowo i po mistrzowsku ocenione!Lew 23.7.-23.8

Jesteś Słońcem na niebie pełnym hojnych uczuć, pomocy dla innych szanującym prawdziwą przyjaźń, opiekę, kiedy tylko ktoś tego wymaga.

Jako prezent gwiazd dla wszystko, kto/ co Cię otacza jesteś mimo to wiele razy wykorzystywany.

I Ty potrzebujesz od swojego najbliższego otoczenia poczucie bezpieczeństwa! Właśnie wtedy, gdy wkrótce gwiazdy będą przedstawiały Ci wielkie, dalekosiężne plany, pozwalające stworzyć prześwietne perspektywy.

Przewertuj, sprawdź, zastanów się nad Twoim kręgiem przyjaciół. Czy możesz bez dwóch zdań na wszystkich polegać?

Zdecydowanie Lew nadaje się na samodzielną, indywidualną pracę. Twoją silną stroną jest bardzo kreatywność, mądrość serca i talent organizacji, którego wielu Ci zazdrości. Ale przy tym potrzebujesz pomocy osób, którym musisz całkowicie ufać. Grupy, która da Ci moc i podstawę do świetnych dni następnych. Twoje życzenia będą usłyszane przez lśniących gwiazd konstelacje. Słońce i Merkury w kwadracie zabierają Ci energię, abyś w spokoju i skupieniu przeanalizował dokładnie następne decyzje. Ważne jest abyś nie dał się już nikomu wyeksploatować, a przy tym wykonując niepotrzebne, dodatkowe trudne prace.

Saturn i Uranus zapewniają stałość jasność połączoną z oryginalnym i rewolucyjnym.

Wybieraj nowe ścieżki. Czas na odmienne kolory uczciwej wiary. Nadchodząca niedziela zapowiada uspokojenia. I król musi na końcu czegoś posłuchać. A mianowicie własnego serca.


Panna 24.8.-23.9

Twój wieczny krytycyzm i niewiara, a pewnie i monotonne wątpliwości ukażą się w nowym tygodniu w całkiem innym świetle. Merkury ze Skorpiona w prawidłowym położeniu jeszcze raz przynosi natychmiast ciekawe informacje. Razem z opozycją Neptuna w końcu i Ty dostrzegasz prawdy, odkrywając grubą zasłonę mgły razem z Twoją niewiarą. Złote interesy są właściwe dla Panny, ale tylko wtedy, gdy całokształt jest do końca oparte na absolutnej rzeczywistości.

Nie, nie wszystko przy tej konstelacji będzie na pewno się opłacało. Ale Wenus i Mars charakteryzują naznaczając nienaganne, zaufane towarzystwo. Błędy będzie można szybko naprawić. Światło zapalać w ciemnym tunelu, postawiać na życzliwość i autentyzm, bez gonitwy za bańką mydlaną!

Posłuż się jeszcze raz swoim zmysłem interesu. Do 20.11.15 masz najlepsze szanse na stworzenie nowych koalicji, projektów, czy też projektów najwyżej rangi oraz klasy!

Czujesz już, że wszystko będzie wymagać od Ciebie ogromnego nakładu pracy. Ale kto w końcu najlepiej zajmuje się szczegółami?

Stojąc od poniedziałku w najlepszym punkcie skierowanym do pomyślnych obrotów rzeczy pomyśl o nowej pracy, grupach zawodowych czy partnerstwach miłosnych. Motywacji będą dostarczać przepiękne planety. Już teraz możesz liczyć na korzystne wiatry Twojego życiowego rejsu.

Spróbuj jeszcze podjeść do życia z większą swobodą, lekkością bez przesadnego perfekcjonizmu. Wenus, Mars, Jowisz, Słońce oraz Pluton nadaj Ci magicznego blasku.

Jesteś podziwiania i tak pozostanie do końca aktualnego roku!Waga 24.9.-23.10

Czy czujesz już, czego Ci brak do spełnienia zawodowe i prywatnego? Gdzie leży prawda? Co Cię obciąża, a co nie daje powodów do szczerego uśmiechu od samego rana?

I Waga odnajdzie w nowym tygodniu odpowiedzi na bardzo ważne pytania, bez niepotrzebnego zduszania i przymykania oczu na to, co jest autentyczne. Stojąc pod wpływem całkiem innej energii zajmujesz miejsce w kolejce po nadzieję. Twoje drogi mogą być bardzo łatwe, ponieważ układ planet prowadzi Cię do nowej ery. Czas jest absolutnie świetny na przygotowania, głęboką analizę, posłuchanie tego, co mówi Twoje serce.

Konfrontacje z wypowiedziami i pojęciami, ideami innych słuchasz może w skupieniu zapominając tego, co sama w końcu pragniesz. Niebezpieczeństwo może nadjeść z tej strony, z której się w ogóle nie spodziewasz. Partnerstwa, przyjacielstwa, koleżeństwa powinnaś także budować się na artykułach wiary!

Akceptując rozczarowania rezygnujesz nagle z dyplomacji.

Nie wiem, po co to okłamywanie siebie, gdy sentyment uczuć mówi zupełnie coś innego. Nie mówiąc głośno o realność sama do siebie możesz stracić respekt. A tu, w nadchodzącą niedzielę powraca do swojego domu i Twojego znaku -Wenus. Co jej opowiesz o swojej miłości?

Sextil Saturna pragnie stabilności w Twoim życiu. Sprawdzając jeszcze raz swoje założenia posłuchaj tego, co proponuje planeta radości.

Zadowolenie, radość życia i harmonia serca czeka na Wagę z biciem serca.

Ach, przydałoby się tylko więcej pasji, intensywności oraz bezgranicznego oddania! Gdzie to wszystko się podziało?Skorpion 24.10.-22.11

Dla prawdy jesteś w stanie, jako pierwszy rzucać się do przepaści. Merkury w Twoim znaku i budujący trygon Neptuna daje gwarancje na jasność rozwiązania wszelkich sytuacji. Ni stad ni zowąd właśnie ludziom, w których powątpiewasz masz największe podpory oraz wiarę!

Możliwe, że siedzisz aktualnie w kryzysie, mimo Słońca śmiejącego się radośnie z Twojego sugestywnego znaku. Źle oceniając kogoś, a może nawet go sprawdzając po kryjomu okazuje się, że Ty nie miałeś racji... za dużo było konspiracji, podejrzeń, a pewni i po prostu niewiary.

Momenty autentyzmu dostarczają gwiazdy napełniając Cię głębokim poczuciem miłości. Zasady wiary mogą być prezentem nieba, gdy w końcu można polegać na kogoś, kto w milczeniu siedzi przy Twoim boku. Uczucie wspólności, jedności oraz harmonii jest w nowych siedmiu dniach po prostu więcej niż pewne. Prędzej czy później powinieneś zacząć budowy do niecodziennych perspektyw prywatnych, zawodowych oraz finansowych. Merkury wzmacnia komunikację oraz intelekt. Praca wrze Ci w rękach a, sokolim okiem dostrzegasz w szybkim tempie najmniejsze niedorzeczności.

To pięknie jest doświadczać na swojej własnej skórze chwil pełnego zaufania. Skorpion już wie, jak ma projektować ciekawe myśli, gdzie jest jego miejsce i kto mu pomoże. Wskazówki z nieba i ziemi wyprowadzą Cię tam, gdzie chcesz dotrzeć,szybciej niż się spodziewasz.

Na kompleks znajdujesz bestsellerowe rozwiązania!Strzelec 23.11.-21.12

Układ planet proponuje wszystkim prawdę dając gwarancję, że są na wszystkie trudności rozwiązania. Jeżeli do tej pory stawiałeś na nieodpowiednich ludzi, grupy lub pomysły, marząc z głową nabitą niespełniającymi się ideałami trzeba będzie się z tym pożegnać.

Aby komuś zaufać za mało jest pięknego optymizmu. Przysięgi z niewłaściwych ust, mogą po czasie ukazać się w innym świetle niż się spodziewałeś. Dziecięca naiwność wcale nie jest cechą dojrzałości. Pozytywną stroną, założeniami możesz zdobyć tylko najwyższe góry z analogicznymi ludźmi.

Koncertując się na własne zadania sięgnij do rozumu przy kwadracie Neptuna, Saturna w Twoim znaku i uwzględniając Wenus i Marsa. Daruj sobie ludzi wizje i plany, które do niczego się nie nadają.

Strzelce stoi przed bardzo ważnym zadaniem. Jego wypełnienie będzie wymagało zdecydowania, pomocy najbliższych, zrozumienia świata razem z odzwierciedleniem aktualnych faktów oraz sytuacji!

Przypadek sprawi, że znajdziesz właściwe wyjścia. Siła i osobista wiara pomoże zbudować stabilność do tak ważnego dnia następnego. Poszukaj jeszcze miejsc spokoju do reorientacji, przemyślenia oraz konkretnego planowania. Idealnie byłoby posłuchać swojego skołatanego serca.

Faza poczucia samotności, wiary w siebie lub bezsilności mija z niedzielnym przejściem Wenus do znaku Wagi. Karty będą wtedy całkiem inaczej poukładane. Postaw na oryginalność i aktualne koniunktury. Wtedy na pewno do końca roku wygrasz.


Koziorożec 22.12.-20.1

Neptun i Merkury w pozytywnym aspekcie biorą Cię w swoje objęcia, tak ja się to się to robi z małym dzieckiem. Jasność, zdecydowanie umysłu, uczucia głębokiego zaufania pozwoli znaleźć to, co nazywa się w nowych dniach prawdą. Koziorożec jest istotą zapominającą o sobie poświęcają się ciągle czemuś.

Magiczna energia jest jednak nie do uniknięcia. Czujesz, jak rośnie w Tobie zaufanie w swoje siły, świat, przyszłość razem z pięknymi konstelacjami radosnych położeń gwiazd.

Jak czuje się miłość, a jak pokładanie wiary w otwartość?

Dochodzi w końcu i do Ciebie, że Twoja praca, inicjatywa nie idzie na marne. Jesteś doceniony, respektowany oraz kochany. Mars razem z Wenus w Pannie sygnalizuje nowe układy wszelkiego rodzaju pełne bezpieczeństwa, stałości oraz odpowiedzialności. Do dyskoteki na krótko się nadajesz, a wrzask wszelkich natłoków informacji zabiera tylko koncentrację.

Nie czujesz już więcej, że Cię wykorzystano, zepchnięto na dół, a może i skreślono. Twoja rodzina, najbliższe otoczenie i to, co ma największe wartości jest ocalone przez Twoją postawę. Naturalnie, ma się rozumieć-razem z Tobą. Uczucie wspólnoty i przytulnego zakątka rodzinnego podwyższa Koziorożca samoocenę. Potwierdzenia emocjonalnego spokoju namawiają do posłuchania się wewnętrznego głosu.

Otwierasz drzwi do lepszej przyszłości. Nareszcie!


Wodnik 21.1.-19.2

Brak koncentracji, pobieżność i zbyt różnorodność nie stałych idei może czasami zaprowadzić w ślepe zaułki. Kwadrat Słońca raz Merkurego nie będzie sprzyjać prostym rozwiązaniom, ale raczej zamykaniu tego, na co nie warto już poświęcać czasu.

Zrezygnuj szybko z abstrakcyjnego myślenia. Lekkie, zwiewne podejście do spraw, sytuacji czy ludzi odpada tymczasem z pozycją planet w konkretnym Skorpionie. Kwadrat Neptuna nie jest ratunkiem podczas wychodzeniu z ciemnej katakumby. Tydzień stawia Wodnika przed odmiennymi doświadczeniami.

Teraz będziesz już świadomy, że potrzebujesz więcej praktycznego oraz świadomego myślenia. Plany, aby wdrożyć do szarej realności potrzebują ludzi, przyjaciół i grup, którym można całkowicie dać posłuchu.

Kłamstwa, które odkrywasz nagle mogą Cię zaboleć..już od połowy tygodnia poznasz, kto pozostanie przy Tobie. Twoje pomysły, idee oraz olbrzymie wizje są wyjątkowe. Ale wielkie budowle sięgające aż do błękitnego nieba przymusowo nakazują osobistego dystansu, konkretów i profesjonalnych, dobrych doradców.

Nie rezygnuj tylko jeszcze z tych, którzy zawsze stali przy Twoim boku. Koniec tygodnia przynosi nieoczekiwanie ciekawe impulsy oraz inspiracje.Ryba 20.2.-20.3

Neptun w Twoim znaku tylko Tobie przynosi nadzwyczajne przeczucia, doświadczenia oraz magiczne siły świata nie z tej ziemi. Kłamcy czy oszuści nie mają w takim razie żadnych szans przy Tobie. Od raz wszystko wyczuwasz swoimi zmysłami, intuicją nie pozwalając wpływać na niezaprzeczalne wartości życiowe!

Włącz jeszcze wszystkie zmysły na odbiór nieznanych impulsów. Razem z trygonem Słońca i Merkurego wlot wyczuwasz gdzie można zarobić, nawiązać dobre układy, jak poprawić sytuację w domu i zabrać się za to, co od dawna leży w kącie. Całkowicie jasna droga otwiera się przed Rybą dając niezliczoną ilość szans zawodowo-profesjonalnych.

Stoisz na wielkim skrzyżowaniu. Twoje wybory będą jednak na pewno właściwe. Dość już tego poniżania i pomiatania Tobą! Intuicja zaprowadzi nawet tam, gdzie uważasz sama to za niemożliwe!

Pieniądze będą i nie trzeba się już zamartwiać. Twoje spełnienie osobiste, kreatywna strona wyjdzie na światło dzienne razem z uznaniem otoczenia. Nie słuchaj tylko nieszczerych obietnic swoich przełożonych, kolegów, a może nawet najbliższych. Liczysz się Ty, Twoje pojmowania i najgłębsze aspiracje!

Na szczęście dawno już sobie zasłużyłaś. Pozostaw za sobą wątpliwości. Gdy zamkniesz w końcu stare, spróchniałe drzwi przeszłości otworzy się całkiem nowa perspektywa. Odwagi!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji