widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-08-16

Horoskop tygodniowy 15.8.16 - 21.8.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 15.8.16 - 21.8.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Pełnia Księżyca na osi Wodnik/ Lew 18.8.16 o godzinie 11; 26.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Osiągniecie pełni wymaga od człowieka postawienia na szali całego swojego istnienia. Nie da się tego uzyskać mniejszym kosztem; łatwiejsze warunki, formy zastępcze ani kompromisy nie istnieją." C.G. Jung

Baran 21.3-20.4


Słońce, Mars i Saturn są Twoją ostoją.

I tym tygodniu wszystko będzie przebiegało prawidłowo, a pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie wskaże ludzi, wydarzenia oraz oryginalne pomysły, które śmiało możesz wykorzystać do przyszłości.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie uciekasz już od problemów, ale stać Cię na brawurowe rozmowy, wyjaśnienia i szukania możliwości porozumienia. Twoje wyczucie każdej sytuacji stworzy podstawy harmonii do wspólnego szczęścia. Pozostań szarmancki. Jest to świetny czas na poznawanie nowych ludzi. Układy Słońca wpływają na To, ze Baran jest gloryfikowany, a swoim uśmiechem i hojną ręką wiele możesz teraz bez zbędnych słów załatwić.

Profesjonalnie masz tyle energii, że wielu zazdrości Ci siły przebicia, pewności oraz zdecydowania. Saturn bezspornie przypomina o obowiązkach. Nic nie jest dla Ciebie trudnością, ponieważ z Twoją mocą, zaangażowaniem, uczynnością i pomocą dla innych zyskasz sobie jeszcze większe uznanie.

Twoje niecodzienne, odważne projekty będą dostrzeżone. Od pełni Księżyca przeznacz dużo czasu dla siebie. Całokształt ułoży się po Twojej myśli nawet, gdy znajdziesz się niespodziewanie w innych, ciekawisz grupach podobnie myślących do Ciebie.Byk 21.4-20.5


Stabilizacja, spokój i zadowolenie w wielu partnerstwach zadowolą Byka. Trygony dobrych planet nie pozwolą by uśmiech zagasł na Twojej twarzy. Jeszcze jeden tydzień wykorzystaj dla przyjemności i radości. Wenus w trygonie pragnie abyś i Ty nie tylko w praktyczny sposób pomyślał o sobie.

Dbając o siebie i swoje potrzeby nie zapomnisz również o najbliższych. Sytuacje materialne będą się poprawiały aż do pełni Księżyca. Jej kwadrat pokaże już, co trzeba zakończyć lub do czego zdystansować. Pozytywne konstelacje i trygony Merkurego oraz Plutona to ogromna moc, którą możesz profesjonalnie wykorzystać w każdym calu. Kto chce zmienić pracę ma ogromne szansę. Dni dookoła Pełni Księżyca podaruj dla siebie analizując ostatnie sytuacje. Co chcesz zmienić? Z kim/ czym pożegnać, aby z odwagą i rozmachem rozpocząć, coś zupełnie oryginalnego.

Twoje wcześniejsze idee czy też niespełnione fantazje warto obudzi w sobie i wdrożyć w życie bez ociągania.

Dyscyplina, celowość i spokój podczas pracy pomoże pokazać się z tej najlepszej strony. Merkury, bowiem zapewnia pewne stanowiska, analityczne myślenie i wyprzedzenie każdego w pozytywnym sensie. Ciekawe informacje otrzymasz i tak, że swojego otoczenia lub najbliższych kolegów. Niespotykanie atrakcyjne oferty poprowadzą Byka szybko do zdobycia osobistych celów.

Wzrost samozadowolenia jest pewny. Podumaj o lokatach swojego kapitału. Bardzo dobry momentem jest faza po 18.8.16, gdy Słońce będzie już w znaku Panny.

Bliźniak 21.5-21.6


Gdy Słońce stoi jeszcze w znaku Lwa jesteś chroniony przez jego promienie. Koniec pierwszej dekady i początek drugiej dekady urodzonych jest pod wpływem opozycji Marsa. Dlatego dobrze jest wykorzystać swój wewnętrzny spokój i pozytywny instrument myślenia, aby opanować ten zawiły czas. Mądrze będzie może nie od razu pokazywać, co wiesz, co myślisz i czujesz, ale koncentrując na swoich potrzebach po prostu uważać. Za wiele wypowiedzianych słów przypuszczalnie zaprowadzi w skomplikowane sytuacje. Zrezygnuj z tego. Zaniechaj z wchodzenia w bezsensowne, konfliktowe położenia. Wyluzuj się, odetchnij i wracaj do równowagi. W trudnych fazach wycofaj się, korzystając ze słonecznych spacerków, które po pełni Księżyca powracają na pewno. Lub przejdź do medytacji. Czwartkowy Księżyc w pełni z przyjaznego Wodnika pokaże Ci nowe drogi, ciekawych ludzi lub da świetne pomysły abyś wyszedł z impasu i zadbał o swój świat. Porządki w domu i dookoła Ciebie wkrótce zaprocentują. Zrób stabilny plan na przyszłość kładąc krzyżyk na to, co od dawna Ci już przeszkadza.

Druga dekada urodzonych ma prawo przygotować się do podejmowania poważnych decyzji. Saturn z naprzeciwka już w biegu prostym przyśpieszy pewne sprawy oraz zapanuje nad każdą sytuacją. Wsłuchaj się w jego postulaty trzymając najściślej wszystkich reguł i prawa.

Trzecia dekada Bliźniaków z sextilem Słońca i Urana ma przed sobą dobry czas, aby puścić w niepamięć rutynę i rozpocząć, coś awangardowego. Współpraca z podobnie myślącymi przyniesie bardzo dobre efekty! Postaw na porozumieniu i konsolidacje!

Rak 22.6.-22.7.


Po wielu ważnych wydarzeniach i dla Ciebie nadchodzi faza poważnych decyzji oraz rozstrzygnięć.

Wenus, Merkury i Jowisz w pozytywnym położeniu umożliwia oddzielenia plewy od ziarna abyś z powagą wyciągnął do końca sierpnia konsekwencje. Potem, bowiem może się wiele wydarzyć, jeżeli teraz nie zrobisz porządków z tym, co od dawna Rakom przeszkadza.

Pewny siebie w romantycznym nastroju zbierasz dookoła już tylko pochwały. Gdy zawodowo masz najlepsze szanse na zdobycie większych wynagrodzeń, poważniejszych stanowisk i zarobieniu przy okazji niezłego grosza-prywatnie świętujesz dni oraz noce.

Pełnia Księżyca nie będzie miała na Ciebie dużego wpływu, ale pozycja Luny na przeciw w Koziorożcu oraz jego przejście Plutona może środek tygodnia zamienić w piekło. Nie bierz od razu niczego szybko do serca. Twój Patron szybko zmienia położenie i to, co na początku wydawało się dla Ciebie dramatem, niebawem stanie się już tylko senną marą.

Merkury w łagodnym sextilu sprzyja poważnym planom, zbieraniu informacji, przenalizowaniu sytuacji gospodarczych oraz pomyśleniu o dalszym kształceniu. Co teraz zakończysz przyjdzie lekką ręką. Odwaga w zdobywaniu nowych, ciekawych znajomych umieści Cię w kołach zainteresowania ludzi tak samo jak Ty myślących.

Urodzeni między 4-11.7 stoją przed ogromnymi zmianami i reorientacją życiowych dróg. Czy powiesz; "tak" lub "nie" zależy od Ciebie. Jednak Pluton w opozycji nie pozwala na robieniu wielkich szpagatów, ale na jasne, proste sytuacji i oderwania się od tradycyjnych wyobrażeń.

Miej na uwadze, że Jowisz jeszcze do 9 września proteguje Ciebie dając Rakom wiele radości oraz spełnienia, także w normalnym dniu codziennym. Poważne werdykty podejmuj po pełni Księżyca. Słońce będzie już znajdować się w Pannie, a razem z nim jest łatwiej myśleć o zabezpieczeniach. Najważniejsze mów jasno, o co Ci chodzi, co rozważasz lub masz na dnie serca. Merkury znajdzie na Twoje wyobrażenia każde słowa. Nie bój się być sobą!

Całe siedem dni spożytkuj na swoje sprawy. Gdy Ty czujesz się dobrze i dostrzegasz światło na końcu tunelu pojawi się wiele nowych sposobności, aby zrealizować wszystkie marzenia!

Lew 23.7.-23.8


Słońce, Saturn i Mars kierują Twoim działaniami, które są pełne optymistycznej, radosnej energii. Planety znajdujące się w znaku Panny mówią o intensywnej, analitycznej pracy, choć Ty wolałbyś wszystko zrobić pierwszy biegnąc z gwiazdą energii coraz szybciej do przodu.

Mars w Strzelcu przypomniana o wolności i niezależności. Pełnia Księżyca na Twojej osi wskaże teraz wszystkim urodzonym w trzeciej dekadzie, aby na chwilę się zatrzymać, skontrolować swoje znajomości, przyjaźnie, partnerstwa wszelkiego rodzaju oraz grupy, do których należysz.

Te Lwy, które od dawna czują nacisk otoczenia i nie idą za głosem serca mogą się spodziewać czasu wielkich decyzji, ale nie będzie to skomplikowane. Ustawione gwiazdy nakłaniają do odważnych zmian życiowych. Bez strachu, z ręką na sercu dążąc do spełnienia osobistego. Jednak i Ty powinieneś uwzględnić potrzeby swoich bliskich, wziąć pod uwagę plany partnerów i uwolnić się od uzależnień dzieląc radośnie z kimś przestrzeń.

W tych związkach, gdzie zabraknie wspólnych celów może trzeba będzie poprawić plany, przekształcić formuły współżycia i lekkością w sercu nie czepiać się tego, co nie ma większego znaczenia. I tak od września całokształt modyfikuje się na Twoje korzyści, dlatego nie stawiaj kompletu na jednej szali, ale raczej wybieraj łączenie sił oraz synergię.

Profesjonalnie nie broń tak zaciekle swojego terytorium, mimo, że zawsze potrzebujesz więcej obszaru. Na decyzje innych nie masz i tak wpływu. Gdy ktoś chce odejść pożegnasz go bez rozpaczy..

Zawodowo z trygonem Saturn i tak czekają się wyróżnienia, a nakład pracy będzie porządnie uhonorowany.

Słuchaj, co mówi Twoja intuicja i realizuj marzenia. Mądrość i cierpliwość jest w każdym przypadku najlepszym doradcom. Świetne konstelacje są do pozazdroszczenia!

Panna 24.8.-23.9


Gdy kwadrat Marsa i Saturna szarpie nerwy wszystkim urodzonym mniej więcej do 3.09 Jowisz, Merkury i Wenus będzie wskazywał rozwiązania.

Logicznym myśleniem, cierpliwością, ale i nagą prawdą możesz tylko się obronić i zachować spokój sumienia. Taktyczne gesty tu nie pomogą, ale daleka wyobraźnia, uwzględnienie faktów i koniecznie pozostanie w realu. Spójrz na siebie oraz otoczenie z innego punktu widzenia, odwracając wszystko do góry nogami.

Niech Neptun w opozycji razem z innymi trudnymi konstelacjami nie zwodzi Ciebie ani na moment. Ty jesteś dla siebie wyrocznią, sędzią, duszą i ciałem, które należałoby szybko złożyć w jedną całość.

Gdy pełnia Księżyca w Wodniku właściwie nie ma większego wpływu na Ciebie i tak postawiłabym na współpracę i porozumienia. Nie pozwól by Jowisz w Twoim znaku już dłużej z jakiegoś powodu cierpiał.. Wenus dopiero, co zbliża się do Słońca doszukując się stałych uczuć, wierności oraz miłości..

Czyżby ktoś z Twojego najbliższego otoczenia zachowuje się podobnie?

Otwierając szeroko oczy pozwól sobie na tworzenie ważnych planów do przyszłości jeszcze zanim ustawi się ona w trygonie do Plutona. Przeznaczenowe, intensywne momenty oczekują szczególnie urodzone Panny w drugiej dekadzie. Nagle może się wiele zmienić i ukazać swoją głębię oraz ukrywane pasje.

Gdy profesjonalnie zaradzisz wszystkiemu wyczekuj tylko przyjemnego oraz bezpiecznego. Słońce niedługo wejdzie do Twojego znaku abyś ogół posprzątała.

Priorytetowe bądź sobą krocząc na czele bezspornej faktyczności. Tylko to pasuje do porządnej Panny!

Waga 23.8-22.9


Bardzo pozytywna pełnia Księżyca z Wodnika będzie miała ogromny wpływ nad dni kolejne. Jej położenie i powiązanie z Uranem oraz Plutonem wrzucają Cię z ogromną energią i pełnym gazem na całkiem odmienne drogi życiowe.

Coś trzeba zamknąć, aby coś rozpocząć. Coś zapomnieć lub skreślić ze swego losu, co jeszcze nosisz ze sobą w ciężkim bagażu. Księżyc w pełni jest przepełniony odwagą, rewolucyjnymi ideami i żąda od razu całkowitej wolności! Uczuć, słowa, wyobraźni abyś Ty Wago spełniła się do końca.

Gdy kwadrat Plutona wyrywa podłogi spod nóg, przerabia przeszłości nie pozwalając na podporzadkowania się innym -Ty musisz wrzucić na luz. Ale przy okazji stworzyć całkowity, odważny plan pełen ukrytych uczuć oraz fantazji. Patrząc coraz dalej, za Marsem w znaku Strzelca, który biegnie do autonomii słowa nie koncentruj już się za wiele na sobie, ale metą, którą sama sobie wyznaczysz.

Planety znajdujące się w Pannie przypominają o masie pracy przy samorealizacji, ale nikt przecież nie obiecywał, że będzie to łatwe.

Słońce stoi jeszcze w sextilu, z boskim trygonem pełni Księżyca sprostasz każdemu zadaniu, gdy posłuchasz serca i z poważną miną zatrzaśniesz drzwi starych historii.

Co było -nie wróci.

Ty możesz tylko sobie pomóc autentyzmem, odwagą i wewnętrzną dyscypliną patrząc cały czas do gwiazd przewodnich.

Gdy coraz częściej masz mieszane uczucia i nie wiesz, na co masz się emocjonalnie zdecydować posłuchaj swojej intuicji. Spełni się teraz tylko to, co jest do końca prawdziwe, nawet, gdy musisz wybrać przeskakiwanie dużych etapów wrażliwości wewnętrznych.

Priorytetowe zaufaj sobie. Saturn w trygonie daje ogromne moce abyś zdobyła z wielkim zaangażowaniem to, co sobie ustaliłaś.

Nie daj się wplątać w intrygi Plutona, których i tak nie wygrasz. Pozostań sobą. To Ty Wago powinnaś dotrwać przede wszystkim w zgodzie sama ze sobą. Koniec tygodnia pokazuje już się z tej czarująco pięknej strony!

Powodzenia!

Skorpion 24.10.-22.11


Pełnia Księżyca stawia Skorpiony jeszcze raz do pionu pokazując palcem, czego jeszcze nie zrobiłeś dla siebie!

Księżyc w kwadracie ma pozytywne konstelacje na Twoje szczęście i już widzę jak z wielkim impetem, zaangażowaniem i odwagą podchodzisz do zamykania za sobą drzwi do przeszłości, aby rozpocząć prawdziwe życie!

Nie wszystkie problemy leżą w Tobie i nie każdym powodem musi być także otoczenie...pozytywnym nastawieniem, większą wiarą i oryginalnością, której jeszcze nie lubisz, jednak tym dotrzesz do spełnienia i samorealizacji.

Marzenia, plany, myśli, które są jeszcze nieosiągnięte razem z wyruszeniem Saturna do przodu będą podejmowane decyzji, które są ograniczone przez jego powiązania z Neptunem i Jowiszem. Do 18.8.16 prawidłowo byłoby posprzątać dookoła swój świat nastawiając na zupełnie nowe.

Należałoby podjąć ostatecznie odpowiedzialność sam za siebie, przyznać się do popełnionych błędów, aby powiedzieć, że nikt nie jest święty i każdy z nas robi pomyłki, niedokładności czy wykroczenia, które trzeba będzie w dniach dookoła Pełni Księżyca w Wodniku naprawić. Niestety. Wszystko ma swój kres, Ty to wiesz najlepiej.

Tymczasem Wenus, Merkury i Jowisz z Panny zwraca uwagę na poprawy wszelkich układów partnerskich rożnego rodzaju. Zanim się rozpocznie kłótnie dobrze się jest po pięciu minutach zastanowić, o co w ogóle tu chodzi? A może to wszystko nie ma już sensu? Lub jak mogło tak daleko zajść, że brak jest możliwości odnalezienia wspólnej tematyki...nie mówiąc już o kwintesencji....

Wzorowo będzie, gdy już od poniedziałek z korzystnym położeniem gwiazd ocenisz swoja całkowitą sytuację z odmiennej strony. Stworzenie nowego scenariusza pomoże podsumować te fazy życiorysu, które od dawna chcesz się pozbyć.

Rewolucyjny znak Wodnika pozwoli pomalutku z wyczuciem oraz świadomością swojej wiedzy ocenić nie tylko partnera, ale również samego siebie.

Już wiesz, co zrobiłeś źle w przeszłości?

Powymazuj, podsumuj, napisz puentę i przejdź z podniesioną głową od razu do kolorowej przyszłości. Przechodzące dalej Słońce do Panny informuje, że Ty Skorpionie wygrasz.

Strzelec 23.11.-21.12


Konstelacja Saturna z Neptunem raz Mars w Twoim znaku kształtuje całkowicie kolejne dni.

Od poniedziałku razem ze zbliżającą się bardzo pozytywną pełnią Księżyca należy świadomie pokierować swoim życiem w następujący sposób: wszystkie sytuacje oraz uwarunkowania muszą być kontrolowane i sprawdzane na realność. Strzelec nie może pozwolić ani Neptunowi ani komuś innemu odpowiadać za siebie. Cała dojrzałość za każde słowo, czyn i życzenia leżą na Tobie. Im mniej będziesz oczekiwał tym wszystko będzie realniejsze. Do czwartku zastanów się jak wyglądać ma Twój nowy świat, odchodząc całkowicie od fantazjowania! Liczy się tyko i wyłącznie fachowość i kompetencje.

Terminy, spotkania i resztę ważnych wydarzeń zapisz w swoim kalendarzu. Następnie należy dokładnie sprawdzać ile doprowadziłeś do końca. Gdy Neptun rozsyła mgłę i tworzy chaos, nie możesz dopuścić do pomyłek. Twój grunt pod nogami nie może być rozmyty, a Ty dryfować po grząskich głębiach we Neptunowych oparach.. Nie przyzwalaj mu na sztuczne gierki! Stworzeniem sobie samu granic opanujesz bardzo szybko teraz swój trudny czas. Słońce jeszcze ze znaku Lwa zapewnia pozytywne siły i wiary, a jego trygon do Urana manifestuje przemiłe niespodzianki.

Merkury w Pannie już wszystko Ci wyjaśni bardzo dokładnie. Przyjrzyj się dobrze swojemu środowisku. Nie każdy pasuje do spacerków ramię w ramię do wymarzonej przez Ciebie przyszłości! Uwaga na iluzje i banki mydlane.

Zaufaj tylko tym osobom, które znasz porządnie z każdej strony.


Koziorożec 22.12.-20.1


Zatrzymanie Twojego Saturna w sąsiednim znaku ma wpływy i na Twoje życie. Może uświadomisz sobie nagle, że odpowiedzialności jest coraz więcej lub nie wszystkie Twoje starania, praca i zaangażowanie jest dostrzeżone przez innych?

Planety znajdujące w Pannie w trygonach oddziaływają jednak bardzo dobrze na Koziorożca. Trygony Merkurego, Jowisza i Wenus sygnalizują powodzenia, które zdobędziesz uwzględniając dużo pracy, aktywności i wytrwałości w zdobywaniu celów. Nie staraj się tylko utrzymać nad wszystkim kontroli. Wystarczy, że już Pluton za Ciebie to robi, a zbytni upór, stawianie za wszelką cenę na swoim może grozić utraceniem wszystkiego, co ma dla Ciebie wartości. Rozluźnij się, powiedz sobie, że pozwalasz na funkcjonowanie przeznaczenia. Jednak licz się z tym, że sukces, miłość i samozadowolenie pojawi się na pewno dopiero po długim czasie.

Pomoc jest w postaci świetnych dialogów i układów, wierze w przyszłość i ogromnym optymizmie. Jowisz, gwiazda szczęścia faworyzuje Cię jeszcze dając wiele szans i możliwości. Mądrością, spokojem i opanowaniem możesz wszystko spożytkować dla siebie. Jeżeli będzie Ci wszystkiego za dużo znajdź czas na przerwy, relaks, długie spacery i pomyśleniu o rozwoju duchowo-spirytualnym. Neptun w sextilu służy ramieniem w poznawaniu nieznanego dla Ciebie świata.

W partnerstwach tymczasem dziwisz się: skąd nagle tyle jedności i zrozumienia? Gwiazdy są cały tydzień przy Tobie abyś zrealizował wszelkie marzenia. Trygon Wenus i Plutona zapewnianie głębokie emocje, jak również poprawy gospodarcze i dalekowzroczne, dalekosiężne zabezpieczenia.

Urzeczywistnij swoje marzenia. Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku Wodnika sprzyja pracom w grupie i kooperacji nawet z ludźmi niepodobnymi do Ciebie.

Wodnik 21.1.-19.2


Ważna Pełnia Księżyca w Twoim znaku stawia wiele na głowie przypominając o Wodnika osobistych spełnieniach, realizacji marzeń i działaniu na rzecz innych. Słońce w opozycji to symbol odejścia od stereotypowych sytuacji, uwzględnienie, że inni mają prawo mieć własne cele.

Czy pamiętasz o wolności i demokracji w pełnym znaczeniu tego słowa?

Ktoś stojący naprzeciw wymaga od Ciebie czegoś, czego nie jesteś w stanie ani dać ani potwierdzić to emocjonalnie. Skonsoliduj swoje siły. Zrób solidny plan tych spraw i rzeczy, których chcesz się podczas pełni Księżyca pozbyć, ponieważ nowe rodzi się w dniach kolejnych i nie będzie maiło ochoty ciągnąc za sobą tego, co nie daje zabezpieczenia Wodnika egzystencji!

Już wiesz, co mam na myśli?

Kluczem do raju jest Twoja intuicja, wczucie się w drugą osobę, spojrzenie na siebie z nowej pozycji. Gdy zapomnisz o dokładności, rzetelność oraz precyzji gwiazdy znajdujące się w Pannie mogą Cię sparzyć. A to odbija się w dialogach, dogadanych i końcowo osiągnięciu celu.

Trzymaj się prawd, nawet, gdy mogą być bolesne.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju ktoś może dotknać Cię mocno, lecz zanim wyjdziesz obrażany pytaj, o co tu chodzi...? Przesyt, drobnostki mogą wywołać burze emocjonalne. Aby je opanować należy siebie, swoje myśli i uczucia trzymać raczej pod kontrolą. Gdy jest to niemożliwe pozostań sobą, akceptując zmiany i napływ nowych sił kierujących Cię na wyższe etapy.

Ryba 20.2.-20.3


Droga Rybo, postawiłaś sobie bardzo wysokie cele, które na pewno pasują doskonale do Twoich wyobrażeń i marzeń Neptuna, który i tak przeniesie Cię na wyższe poziomy. Należy jednak uwzględnić pozycje Wenus naprzeciw. Czas przed Tobą nie będzie łatwy, ale opłaci się w całości!

Merkury w opozycji jeszcze dodaje więcej pracy, precyzji, detali i wysokiej analizy. O kapitulacji nawet nie ma mowy. Słońce ze znaku Lwa gwarantuje, że dotrzesz do swojego, nawet gdyby trzeba było zaczekać, opracować jeszcze raz skrupulatne plany. To, co zatrzymał kwadrat Saturna z Neptunem potraktuj, jako wyzwane. Pluton w świetnej pozycji do gwiazdy miłości i finansów wskaże już niebawem drogi do realizacji Twoich zamierzeń. Cierpliwości nie może być za mało, ponieważ przed Tobą jeszcze faza z ogromnym nakładem wysiłku, różnych zajęć i czynów.

Nie możesz niestety pozwolić sobie na błędy! Saturn zatrzymał się i będzie wraz Merkurym patrzył na ręce, aby nic nie odbiegało o rzeczywistości. Praktyczne sprawdziany, dodatkowo więcej kooperacji i współpracy z ludźmi podobnie myślącymi da odpowiednie efekty. Jeżeli nie-trzeba będzie ogół od pełni Księżyca w sąsiednim Wodniku zacząć od początku!

Nie ma strachu! Ze wszystkim mądra Ryba na pewno sobie poradzi!

Tymczasem uczuciowo i emocjonalnie w związkach rożnego rodzaju zastanów się na pojęciem słowa; "miłości". Nie tylko dawanie, ale branie się liczy..., Która jeszcze z Was tego nie zrozumiała będzie musiała zatrzymać się, zastanowić ...w jakim kierunku w ogóle dążysz?

Tydzień przynosi nieoczekiwane reformy, a kwadrat Marsa może jeszcze zabierać siły. Pamiętaj o sobie i odpoczynku. Tylko ten, kto ma energię dla siebie będzie potrafił stworzyć nowe, radosne, wieczne trwanie. Nie pozwól sobie na słabości!

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Użalanie się nad sobą prowadzi donikąd. Trzeba mieć odwagę, aby zaakceptować siebie, jako pakiet możliwości i podjąć najciekawszą na świecie grę dawanie z siebie tego, co najlepsze." Harry Emerson Fosdick

Ja życzę wszystkim słonecznego czasu i dużo nowych reformatorskich, pozytywnych zmian razem z pełnią Księżyca w oryginalnym Wodniku!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji