widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2016-08-29

Kim jest Wróżka dziś w dobie internetu ?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kim jest Wróżka dziś w dobie internetu ?" przygotowanym przez naszego eksperta Teresa Nowaczyk.


Kim jest Wróżka dziś w dobie internetu ? wiele razy zastanawiałam się nad tym...kim ja jestem dla moich klientów ? i stwierdzam , że nie mogę tu podać jednoznacznej odpowiedzi... Z pewnością jesteśmy bardzo potrzebni...Dla wielu jesteśmy może jedynymi osobami z którymi można porozmawiać o wszystkim bez skrępowania i bez obawy , że będzie się źle ocenionym.... Można powiedzieć o swoim skrywanym problemie, zadać pytanie na które nie umiemy sobie odpowiedzieć...i to ze świadomością. że nikt tego inny nie słyszy tylko ta osoba z którą rozmawiamy, ten konkretny doradca...Często osoby pytają - czy nie jestem na wizji ? - nie - to dobrze - brzmi odpowiedź. Wiele osób nie potrzebuje ani wróżenia, ani kart potrzebują- chcą tylko być wysłuchani - aby wysłuchać ich problemów , podzielić się radością...a często smutkiem w ten sposób stajemy się powiernikami , przyjaciółmi , terapeutami... Najczęściej nie jest to kontakt jednorazowy bo jest zawsze dalszy ciąg każdej historii , którą częściowo już znamy... a jest to bardzo ważne...bo stajemy się bliscy i traktujemy to bardzo indywidualnie .Mamy wiele empatii, potrafimy słuchać i odnaleźć właściwe odpowiedzi. Wiele też razy jesteśmy traktowani bezosobowo, tak jak automatyczna sekretarka...Jestem przekonana , że nikomu to nie przeszkadza... bynajmniej mnie absolutnie nie..i tak każdego klienta bez wyjątku traktuję z szacunkiem. Takie jest życie , rozumiemy , że dla klienta jest to też stres szczególnie gdy dzwoni po raz pierwszy... Można zauważyć, że ludzie coraz mniej ze sobą rozmawiają i mają też problem aby o istotne dla siebie wzajemnie sprawy wzajemnie zapytać. I tu jesteśmy potrzebni bo my odpowiadamy na te nie zadane pytanie partnerowi.... dotyczące i miłości i biznesu i wszystkiego co fantazja podpowiada... Rozmawiajmy ze sobą i nie bójmy się pytać , słuchajmy siebie wzajemnie bo to jest ważne nie zmieniajmy innych , zmieniajmy siebie i nie oceniajmy bo bywa to niesprawiedliwe i krzywdzące. A my - jak świat istnieje "wróżki" były , są i będą potrzebne...


Zadzwoń na
708 688 946708 688 946 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7560048 224 179 756 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji