widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-10-24

Horoskop tygodniowy 24.10.16 do 30.10.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 24.10.16 do 30.10.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje." (Paulo Coelho -Piąta góra.)

Baran 21.3-20.4


Słońce i Merkury wychodzi już z opozycji i to jest dobry znak, że będzie można się pozbierać i razem z Wenus i statecznym Saturnem w radosnym trygonie budować i tworzyć inną przyszłość. Nie zapominając oczywiście o zabezpieczaniu dni następnych.

Jowisz w opozycji może sprzyjać radosnej atmosferze, jeżeli uwzględnisz, że idąc do Nowiu Księżyca nic nie można stworzyć za moment. Ograniczenia mogą pojawić się pod koniec tygodnia. Dlatego przygotuj się temperując swoją dziarskość i nie spuszczając uwagi z nagich faktów.

Biegnąc ciągle do przodu można zrobić błędy. A to nie jest Ci przecież potrzebne. Uranus w Twoim znaku jeszcze przez kilka lat przyśpiesza rytm życia, z którym przez brak koncentracji można stracić to, co ma nieopisane wartości. Gdy gdzieś koło weekendu należy unikać każdego ryzyka, pozostań słoneczny. Z wiarą i zaufanemu możesz zdobyć wszystko, a cierpliwość sprzyja spełnianiu każdego marzenia.

Nic nie wpadnie Ci samo w ramiona. Liczy się Twoja mądrość, zaangażowanie i jasno sprecyzowana droga do celu. Może i z objazdami, ale zdobędziesz to, czego sobie życzysz pewnie z poślizgiem paru tygodni. Powodzenia!

Byk 21.4-20.5


Gdy gwiazdy ustawią się naprzeciw należy liczyć z wyzwaniami i zadaniami, którymi trzeba się intensywnie zająć. Twoja wewnętrzna siła, oraz wiara w przyszłość ma ogromne znacznie. Mars i Pluton, dwie potęgi w silnym trygonie będą prowadzić Byka do zwycięstwa, przez zostawianie, opuszczanie tego, co już nie jest potrzebne. Idąc do Nowiu Księżyca w niedzielę należałoby nie trzymać się zbytnio na przestarzałych już pojęciach i wyobrażeniach. Sprawy materialne nie będą problemem, jak może sobie w danym momencie myślisz. One mogą pomoc zrealizować Twój marzenia i zamierzenia, a to, czego pragniesz nie jest związane z finansami. Pozwól, aby marzenie zrealizowało się przy Twojej pomocy, dzięki Twojemu nastawieniu, myśli oraz podejściu do świata. Koncentracja na rzeczy już Ci znane sprzyja zrobieniu następnych kroków. Nie denerwuj się, gdy nagle wiele nieoczekiwanego pojawi się w Twoim życiu. Rutyna musi być opuszczona, a z Nowiem Księżyca Byk wejdzie w całkiem inny świat emocjonalny.

Tymczasem zawodowo możesz z mądrym i analitycznym podejściem zainicjować parę całkiem ciekawych projektów. Decyzje niech będą pokierowane sercem. Pluton i Neptun dają moce nie z tej ziemi. Super mocarna energia da sygnał do przenoszenia Twoich góry w zupełnie inne miejsca.
Otwórz się na nowe. Zresztą czas jest właśnie najbardziej odpowiedni.

Bliźniak 21.5-21.6


Trygon szczęśliwego Jowisza ochrania wszystkie Bliźniaki.
Aktualnie daty urodzonych 30.5-2.6 są pod jego najlepszymi wpływami. Wenus w opozycji zsyła również tylko pozytywne impulsy. Kto chce się zakochać, ma wiele szans na niecodzienne, ważne związki. Myślę, że nie będziesz miał problemu z wyjściem z ram monotonii i otworzeniem na to, co nieznane, ale dużo bardziej tęczowe.

Uranus swoją niekonwencjonalnością zaprasza Bliźniaki do realizacji osobistych zamierzeń. Odwagą i pewnością siebie możesz biorąc pod uwagę każdy szczegół spełnić się osobiście. Tylko nie ignoruj tego, co prawdziwe.

Druga dekada urodzonych od 3.6 do 6.6. będzie musiała coś zostawić za sobą. Przechodząca Wenus Saturna nie da aprobaty na przyzwyczajenia. Czas obudzić się. Odnaleźć siebie i przypomnieć o tym, co sobie myślałeś i wyobrażałeś przez kilku laty.

Praca oraz partnerstwa wymagają od Ciebie więcej intensywności. Gdy Jowisz z jednej strony daje dużo szczęśliwych wydarzeń, zabezpieczaj się drugą ręką na przyszłość pamiętając o indywidualnym celu. Magiczny Nów Księżyca w Skorpionie chce abyś i Ty wybierał , decydował słuchając serca, nie rozumu. Pozwól na kierowanie się intuicją. Spędzaj mnóstwo czasu na przemyśleniach i głębokiej analizie jakiegoś priorytetowego zdarzenia. Wykorzystując swoje talenty będziesz mógł się zrealizować następnie. Jeszcze wierz w siebie i zaufaj, że to, czego pragniesz już jest w drodze do Ciebie.

Rak 22.6.-22.7.


Trygon Słońca i Merkurego pojawia się w najbardziej potrzebnym momencie. Gdy zabraknie nadziei, a Mars z Plutonem w opozycji zabiera ostatnie złudzenia- gwiazdy wybrały Ciebie abyś był szczęśliwy. Może w nieznane dla Ciebie formie, ale z pewnością z niepowtarzalną, pozytywną energią. Budujący trygon Nowiu Księżyca zsyła właśnie na Raka potężne siły. Otrzymasz to, czego sobie życzysz. Uważaj tylko na wypowiadane słowa.. Moce Nowiu są ponad- czasowe, a jego boski układ wpłynie na Twój nastrój i odebranie impulsów z nieba. Doczekasz się więcej niż sobie wyobrażasz, ale teraz do niedzieli spisz na kartce, czego brakuje Ci ze strony uczuciowej.

Czy to ze strony partnerskiej, finansowej czy może uznania zawodowego gwiazdy spoglądają na Raka z wielką łagodnością. Już wiem, ze sam czujesz, co jest priorytetem i Twoją życiową wartością. Nawet, jeżeli nie masz jeszcze tego w ręku.

Daty urodzonych 9.7-15.7 z opozycją Marsa lub kwadratem Urana od piątku mogą przyszykować się na zawirowania. Zrezygnuj z nerwowych, chaotycznych osób wydarzeń czy ryzykowanych spekulacji.

Gdy Słońce i Merkury stoją w trygonie Ty masz prawo kierować sobą i swoimi działaniami. Bardzo ważne reformy w Twoim życiu są konieczne abyś zbudował nowe. Spontaniczność może nie jest Twoją dobrą stroną, ale pozwól przynajmniej na działania pozytywnych inspiracji. Na końcu Ty wygrasz i nikt nie jest wstanie odebrania Ci szczęścia korony. Zaufaj.

Lew 23.7.-23.8


Słońce i Merkury w kwadracie wskażą od samego poniedziałku na sytuacje, ludzi, sprawy i Twoje wyobrażenia, którymi trzeba się jak najszybciej zająć bez naciskania na nieodpowiednie przyciski.

Nowe szanse pojawią się wtedy, gdy dasz sobie czas, gdy nie będziesz pragnął osiągać czegoś siłą. Nic, co dobre, nie rodzi się od razu, za chwilę. Twoja pozytywna, słoneczna energia trafia również na czarny Księżyca podczas Nowiu. Nie zabieraj się do pracy, rządzenia czy działania sam!

Jowisz w pozytywnym aspekcie w Wadze przypomniana o współpracach, kooperacjach i zgodnej jedności. Tak, jak w takim prawdziwym anielskim królestwie.. Otwórz się na nowe. Spróbuj raz zrezygnować z pierwszych szeregów i ustaw się razem z innymi na awangardowym przodzie. Co kilka głów to nie jedna! Twoją wiarą i wytrwałością będziesz mógł również zarazić i pomoc innym. Tym, którzy może są słabsi od Ciebie, którzy mniej wiedzą czy nie dostrzegają tego, co Twój czujny wzrok jasno widzi.

Wspólne zadnia można wtedy podzielić, zorganizować plany czynności a niejeden obcy pomysł okaże się bezkonkurencyjny. Inni także wiedzą, że z Tobą można tylko zwyciężyć. Znajdziesz protektorów, popleczników i sojuszników. Nie wszystko należy ciągle kontrolować, choć pewnie pańskie oko tuczy. Czasami mimo wszystko wypada zaufać, wierzyć.. Wszystko dobrze się uda, a zakończenie doczeka miano; "arcydzieła". Nie wtrącaj się do pracy innych. Koncertuj na sobie nie doszukując błędów. Saturn gwarantuje, że całokształt Twojego zaangażowania będzie prawidłowo uhonorowany. Tego możesz być sto procent pewny.

Panna 24.8-23.9


Planety przechodzące do Skorpiona oraz Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie przynosi nieoczekiwane możliwość oraz szanse. Dodatkowo Twój Merkury zamienia wszystko od razu w stałe interesy poprawiając radykalnie sytuacje finansowe! Już od poniedziałku przyszykuj się do boju budując wszystko na swoim logicznym, analitycznym myśleniu. W znaku tajemniczego Skorpiona należy jeszcze włączyć intuicję, słuchać, co mówi głos wewnętrzny. Wiadomości, informacje i obrazy napływające do Twojej głowy, z odrobiną wewnętrznej pewności poprowadzą do powodzenia.

Nie biegnij za innymi. Nie ważne, kto i jakie podejmie decyzje. Ty musisz sama w odpowiednim momencie ocenić daną sytuację, swoje, realne możliwość, aby wszystko wykorzystać dla siebie. Dasz radę, jestem tego pewna.

Tymczasem prywatnie z Wenus w kwadracie należy szybko omawiać to, co Cię od dawna meczy. Gdy Saturn i Neptun przeszkadza koncentracji oraz logicznemu myśleniu, trzymaj się faktów dążąc do prawdy. Pluton nie pozwoli, aby Pannie coś się stało. Poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Jego trygon wiedzie Cię tak czy siak do szczęśliwej transformacji. Najistotniejsze- nie siedź sama ze swoimi problemami. Rozmawiaj, poruszaj tematy przeszłe. Nów Księżyca otwiera przed Panną zupełnie inne światy. W każdych sprawach Twoje osobiste potrzeby muszą stać za każdym razem na pierwszym miejscu!

Waga 23.8-22.9


Słońce i Merkury opuszcza Twój znak, ale Jowisz pozostaje do jesieni następnego roku. Może nadchodzący Nów Księżyca w sąsiednim znaku zodiaku nie ma na Ciebie wpływu, jednak i on pomoże utrzymać i rozwijać wewnętrzną pewność siebie. Polegaj na swoich umiejętnościach oraz wartościach. Idąc jeszcze konsekwentnie osobistą drogą pozostawisz nie tylko ślady w życiu ważnych dla siebie ludzi, ale również swój los przemienisz na takie wyobrażenie, które Ci odpowiada. Teraz jednak chodzi o Twoją indywidualną fortunę. Skończ już z dogadzaniem i uszczęśliwianiem otoczenia. Postaw swoje pragnienia na pierwszym miejscu, aby po dwunastu latach zdobyć nawet to, co było do tej pory niewyobrażalne.

Gdy początek tygodnia wydaje się bardzo przyjemny, już nadchodzący weekend spodziewaj się ostrych konfrontacji. Wycofując się wcale nie uspokajasz siebie......Zawalcz od czasu od czasu o własne zdania! Twoja silna strona komunikacji może załamać się, w pozytywnym sensie. Tracąc cierpliwość wypowiadasz słowa prawdy!...Może razem z Nowiem Księżyca, będzie to dobre dla Wagi? Gdy czujesz się dobrze i właściwie Twoje życie jest jak z bajki szukasz od czasu do czasu dramatów.

Czy wszystko, co budujesz jest oparte na faktach? Mars i Uran stawiają Cię przed ważnym testem. Jeżeli będziesz potrafiła od czwartku być prawdziwą odnajdziesz jeszcze raz z dyplomacją spokój i pokój.
Także wewnątrz siebie.

Skorpion 24.10.-22.11


Nowy tydzień odgrywa w Twoim życiu bardzo ważną role.
Nów Księżyca w Twoim znaku prezentuje Skorpionom zupełnie inną przyszłość. Pamiętaj, że to, co zainicjujesz, co zaczniesz, co teraz pomyślisz będzie miało wpływ na cały nie tylko miesiąc, ale również rok następny. Nowe narodzi i nadejdzie wtedy, gdy będziesz gotów pozostawić niepotrzebne za sobą. To mogą być, na przykład przyzwyczajenia...lub wszystko inne, co nie ma prawa istnieć w latach następnych. Tajemniczy, ogromny potencjał Twojego znaku posiada dominującą energię mówiącą o narodzeniu i umieraniu. Bez wielkich słów wykorzystaj swoje siły wpływania nie tylko na innych. Twój los ma Skorpion sam w swoich rękach, gdy zrozumie ile mocy nosi już w swoich genach.

Do niedzielnego Nowiu Księżyca będziesz już wiedział gdzie jest Twoje miejsce, a sprecyzowanie innych, znajomych celów pozwoli spełnić się indywidualnie i profesjonalnie.

Nie muszę chyba przypominać Tobie, że zostawianie czegoś jest często związane z cierpieniem, bólem i konfrontacją z cieniem. Twoim cieniem i tego, co jest w Tobie niedobre.

W miłości i zawodowo pokaż, więc ile w Tobie odwagi i męstwa. Ty potrafisz stworzyć wartościowe życie, które ma się jedno i bardzo szybko mija. Yin oraz Yang spotykają się w Tobie, a Słońce i Merkury towarzyszy Wam w każdym zamierzeniu. Pomoc jeszcze idzie ze znaku Koziorożca. Tam Twoje planety Mars i Pluton nie będą się bawić. Ogrom potężnego ładunku wypchnie Cię na ścieżkę własnego powodzenia. Ja trzymam za Ciebie kciuki. Bądź dzielny.

Strzelec 23.11.-21.12


Twoja radość życia i optymizm jest Twoim największym atutem. I tymi właściwościami oraz pewnością siebie będziesz mógł sprecyzować inne cele, plany oraz zamierzenia.

Nów Księżyca w sąsiednim znaku nie dotyczy bezpośrednio Ciebie, mimo wszystko Strzelec dokona wielkiego polegając na motywacji i wierze, którą pewnie Saturn raz po raz zabiera.

Wenus w Twoim znaku pozwoli każdemu z Was koncertować się na te przyjemne strony życia. W nadchodzących dniach nie zabraknie dobrego czasu. Rozstań się tylko ostatecznie z iluzją. Nie pędź za tym, co nie daje Ci potwierdzenia i zabezpieczenia do przyszłości.

W miłości, partnerstwach wszelkiego rodzaju oraz sytuacjach materialno-gospodarczych da się wszystko wytłumaczyć i rozwiązać pozytywnie do końca tygodnia. Przyjaciele, przełożony oraz znajomi są tutaj bardzo pomocni. Korzystaj z dalszych zaproszeń, które poprowadzą Cię i zainspirują do odszukania spełnienia. Wydarzenia, uwarunkowania mogą się nagle, nieoczekiwanie zmieniać, oczywiście na Strzelca korzyść, dlatego ufaj jeszcze: gwiazdy mają Cię w swojej opiece. Gdy fundament Twoich wyobrażeń ulegnie transformacji przemienisz swoje życie. Na swoje wyobrażenie. Uranus w trygonie przyśpiesza tempo kolejnych zdarzeń. Miej na względzie, że inni nie mają tak wiele, ja Ty ognistej energii. Mierz swoją miarką, akceptując, że każdy ma indywidualne możliwości i potrzeby.


Koziorożec 22.12.-20.1


Znajdujesz się w bardzo ważnej, intensywnej fazie. Trzeba przyznać, że z Plutonem i Marsem w Twoim znaku nie będzie łatwo, ale one daje Ci przewagę nad wszystkim, jeżeli nie ulegniesz prowokacjom, nie będziesz wchodził z impetem w drastyczne konfrontacje. Siłą nic nie zmienisz, a opanowanym i celowością czynności oraz wewnętrznym spokojem możesz zajść prosto do celu. Kontroluj się, więc.

Niezwykle ezoteryczny, ponadludzki Nów Księżyca w Skorpionie odkrywa jeszcze bardziej Twoje utajone siły, które ostatecznie zaprowadzą do pozytywnego zakończenia.

Jest jedno życzenie, które pozostało do dnia dzisiejszego niespełnione. Teraz dane Ci moce od gwiazd poprowadzą wraz z silnymi uczuciami i emocjami, aby cud się urzeczywistnił. Pozwól się nieść swoim myślom i temu, co doświadczasz do przodu. Zwątpienia, brak pewności siebie, smutek nie pomaga w zdobywaniu zwycięstwa. Słońce i Merkury już od poniedziałku jest przy Tobie. Będziesz zadowolony z tego świata, który stworzysz sobie z ogromną skromnością. Zaufaj sobie. Niespodziewanie, nadrealne wpływy spełnią Koziorożca zamierzenia. Pierwsze miejsce jest już w Twojej kieszeni.

Daty urodzonych 12.1-14.1 muszą uważać w nadchodzący weekend. Uranus, rewolucjonista w kwadracie do Marsa to wysoko eksplozywna energia, które może wiele zniszczyć. Trzymaj się na boku od dramatów i awantur. Niech spokój pozwoli opanować krytyczne sytuacje.

Wodnik 21.1.-19.2


Gdy Słońce przechodzi do Skorpiona trzeba się przygotować na ważne wydarzenia. Jego pozycja kwadratu wraz z planetą komunikacji prezentują Ci te sfery życiorysu, z których jesteś niezadowolony.

Czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym, a może chcesz zmienić miejsce pobytu lub korygować partnerstwa, w których się aktualnie znajdujesz? Czarny Księżyc Nowiu poruszy Twój umysł abyś zrezygnował z tego, co nie daje szczęścia i spełnienia, ale wybrał drogi wiary i nadziei ziszczenia. Uwalniane się z przyzwyczajeń nie jest łatwą sprawą, choć pewnie czujesz już od dawna, gdzie uwiera i należy dokonać rewolucji. Do weekendu będziesz się przybierał, myślał i analizował. Następnie można będzie przejść do realizacji kładąc główny nacisk na Twoje prawdziwe uczucia i odczucia. Jowisz i Uranus w szczęśliwym położeniu idą za Tobą opiekując się i dając bardzo dobre rady. Skorzystaj z tego. Radość nie musi mieszkać na drugiej pokuli. Twoje nastawienie, ocena sytuacji i otaczającego świata przechodzi w następnych czterech tygodniach radykalne transformacje.

Jakaś osoba, może najbliższy przyjaciel ma kolosalne wpływy na realizuję Twoich planów. Pozytywne myślenie i wiara w swoje siły umożliwi decyzje. Wenus w sextilu to nie tylko słońca jasne promienie. Sprecyzuj swoje cele biorąc odważnie odpowiedzialność za siebie w swoje ręce. Zielone światło zapala się do niecodziennych, nieprzeciętnych projektów! Odwagi!

Ryba 20.2.-20.3


Nadprzyrodzone momenty przed Tobą..
Planety przechodzące do Skorpiona i ustawiające się w trygonie oraz Czarny Księżyc podczas Nowiu nie tylko zaintryguje, ale wprowadza radykalne, niepojęte zmiany.

Już od samego poniedziałku z wejściem gwiazdy komunikacji do tego znaku poczujesz ogromny przypływ słonecznej energii. Twoje siły wzrastają, odbierasz swoje ego lepiej, a wiadomości, informacje oraz pomysły prześcigają się z prędkością światła. Przeogromny zmysł zrobienia interesów, poprawienia swojej sytuacji materialnej przybliża się jak i odnowa Twojego ciała i duszy. Te osoby z Was, które zajmują się ezoterykom mogą spodziewać się niecodziennych impulsów. Obojętnie, kim jesteś i co robisz-wszystko finalnie znajdzie się na tej właściwe drodze i kierunku!

Do niedzieli wpadniesz na oryginalne idee, kreatywne pomysły poparte intuicją i wewnętrzną mocą zapewniają spełnienia osobiste, więcej pieniędzy i rozwój nawet nieznanych talentów związanych również z zdolnością przewidywania.

Jeszcze uwierz w siebie, walcz o siebie tworząc faktyczny plan tego, co chcesz zdobyć. Marzenia mogą się spełnić, gdy nie zapomnisz o realności. Druga dekada urodzonych Ryb walczy aktualnie z kwadratem Saturna. Wykonuj wszystkie obowiązki prawidłowo. On nie znosi chaosu i zagubienia.

Mars i Pluton w sextilu z Koziorożca to napęd, aby wyruszyć w nową przyszłość! Nie daj się jeszcze zaszachować otoczeniu! Ryba ma od dziś przy sobie osobistego Anioła Stróża. Słuchaj go, co do Ciebie mówi!

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Ja życzę wszystkim spokoju i możliwości stworzenia niecodziennych planów do nowej przyszłości z ogromnym potencjałem Czarnego Księżyca.

"Porażka nie oznacza, że przegrałem
tylko że jeszcze nie osiągnąłem sukcesu.
Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałem,
tylko że się czegoś nauczyłem.
Porażka nie oznacza, że jestem głupcem,
tylko że mam dość wiary aby próbować.
Porażka nie oznacza, że mam się wstydzić,
tylko że ośmieliłem się próbować.
Porażka nie oznacza, że mam rezygnować,
tylko że muszę postępować w inny sposób.
Porażka nie oznacza, że jestem gorszy,
tylko że nie jestem doskonały.
Porażka nie oznacza, że straciłem czas,
tylko że mogę zacząć od nowa.
Porażka nie oznacza, że powinienem się poddać,
tylko że muszę bardziej się starać.
Porażka nie oznacza, że nigdy mi się nie uda,
tylko że muszę mieć więcej cierpliwości."

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji