widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-04

Dieta w znaku zodiaku - Wodnik (20.01 - 18.02)

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dieta w znaku zodiaku - Wodnik (20.01 - 18.02)" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Zodiakalne Wodniki, których żywiołem jest powietrze, znane są ze swojej niespokojnej natury i nieszablonowego podejścia do życia. Utarte schematy, nudne zasady i narzucane odgórnie reguły są dla Was niepotrzebnym ograniczeniem. Jak nikt inny cenicie sobie wolność, życie z wyobraźnią i samorealizację w pełnym tego słowa znaczeniu. W pracy, tak jak i w życiu, nie brak Wam pomysłów zwłaszcza, kiedy macie okazję, aby się wykazać lub wdrożyć w życie nową ideę. Energia, ambicja, wigor i upór są Waszymi asami w rękawie, lecz życie na pełnych obrotach niestety potrafi wyczerpać nawet i Wasze siły. Wiele od siebie wymagacie i miewacie tendencją do życia na bardzo wysokich obrotach. W codziennej gonitwie za szczęściem Wodniki potrafią niemalże nie zauważać stresu i napięcia jakie im towarzyszy, co prędzej czy później może (na szczęście nie musi) odbić się na Waszym zdrowiu.

Wodniki bardzo chętnie pracują, tworzą, planują i rozmyślają wieczorową porą lub - co gorsze - nocą. Niewyspane, zabiegane i przepracowane chętnie sięgają po kawę i niezdrowe przekąski, przez co często mogą odczuwać nieprzyjemne dolegliwości natury pokarmowej. Wasza dieta powinna być bardzo zróżnicowana. Nie dla Was monotonne posiłki czy restrykcyjne diety, ponieważ - jako bardzo wrażliwy znak Zodiaku - powinniście dbać o organizm ze zdwojoną siłą. Wasze posiłki przede wszystkim powinny być bogate w białko, witaminę B, magnez, potas, kwasy omega 3 i 6, żelazo i wapń. Codziennie dbajcie o to, aby choć jeden z posiłków był ciepły, a jesienią i zimą - syty i rozgrzewający. Warzywa i owoce, które mają dla Was dobroczynne działanie: buraczki, pomidory, ziemniaki, kapusta, porzeczki, agrest, jabłka, szpinak, szparagi, rzepa i awokado. Przyprawy, które powinny stale zagościć w Twojej kuchni to: pieprz czarny, papryka ostra i słodka, imbir, kurkuma, curry, majeranek, nać pietruszki, koper i lubczyk. Zaopatrzcie swoje szafki w kaszę gryczaną, orzechy włoskie i laskowe, migdały, sok pomarańczowy i otręby pszenne. Polecane dla Was są wszelkiego rodzaju herbatki ziołowe, chude mięso czerwone, drób i ryby morskie. Unikajcie monotonii w kuchni - eksperymentujcie z wieloma produktami i urozmaicajcie swoje posiłki.

Kiedy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji