widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-02

Dieta w znaku zodiaku - Koziorożec (22.12 - 19.01)

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dieta w znaku zodiaku - Koziorożec (22.12 - 19.01)" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.Zodiakalne Koziorożce wyróżniają się spośród innych znaków Zodiaku przede wszystkim swą niezależnością, niesamowitą zaradnością jak i uporem w dążeniu do celu. Żywioł Ziemi obdarza Was wewnętrzną siłą, pracowitością i skupieniem, dzięki któremu wytrwale spełniacie swoje zamierzenia. Posiadacie niesamowite zdolności dyplomatyczne, choć uważacie, że trudno jest Wam skrywać prawdziwe emocje. Często niezrozumiane przez inne znaki Zodiaku, które uważają je ze skryte i zamknięte w sobie, lecz tylko Koziorożce wiedzą ile w tym osądzie jest w ziarna prawdy. Wasza ambicja, wrażliwa intuicja i doskonała decyzyjność pomagają Wam osiągnąć sukces w dziedzinach, które najbardziej Was interesują. W szczególności realizacja zawodowa pozwala Wam szeroko rozłożyć skrzydła dając poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji i ogólnego szczęścia. Koziorożce - jak mało kto - cenią sobie wolność i niezależność, a próba ograniczenia ich w jakikolwiek sposób zazwyczaj kończy się osłabieniem relacji, a nawet jej zakończeniem. Kiedy szukamy przyjaciela lub partnera, który nie będzie obawiał się powiedzieć nawet najtrudniejszej prawdy oraz będzie potrafił wesprzeć nas nawet w najtrudniejszych momentach, wtedy to właśnie Koziorożec może stać się silnym ramieniem, na którym będziemy mogli się wesprzeć.

Osoby urodzone w tym znaku z reguły należą do silnych i zdrowych, lecz powinny zwracać szczególną uwagę na górne drogi oddechowe, stan skóry, włosów i paznokci oraz żołądek, który wrażliwy jest na niewłaściwą dietę i stres. Koziorożec potrafi twardo stąpać po ziemi, lecz Wasza dieta powinna być lekka jak piórko. Produkty, które dobrze Wam posłużą powinny być bogate w witaminę C, A i grupę B, które pozytywnie wpłyną na wzmocnienie odporności i usprawnią działanie organizmów. W Waszej kuchni nie powinno zabraknąć: owoców dzikiej róży, cytrusów, natki pietruszki, drożdży, otrębów pszennych, orzechów, soi, jaj, masła, tranu i marchwi. Sięgajcie częściej po wątróbkę wieprzową lub drobiową, makarony razowe i kasze. Od dziś nie unikajcie produktów o dużej zawartości wody - ogórek, melon, arbuz czy jabłko powinni zostać Twoimi nowymi przyjaciółmi. Szafka z herbatkami powinna zostać zaopatrzona w koper włoski, melisę i rumianek. Uważajcie z piciem mięty, ponieważ niekiedy może ona dodatkowo podrażnić Wasz żołądek. Warto zrezygnować z produktów tłustych i ciężkostrawnych oraz ograniczyć spożywanie słodyczy, które źle wpływają na jakość naszej skóry. Drogie Koziorożce, żywioł ziemi obdarza Was wspaniałą energią, z której warto czerpać pełnymi garściami. Powrót do naturalnego żywienia będzie jedną z lepszych decyzji Waszego życia.

Kiedy pragniesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji