widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-23

Po Rozstaniu

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Po Rozstaniu " przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.


TAK Co robić po rozstaniu
Karta Drzewo Odpoczynku zaprasza cię, żebyś odpoczął, żebyś znalazła przyjazny odpoczynek w jego cieniu.
Zatrzymaj się, poczuj jak dobrze jest też należeć do siebie. Twój czas należy do Ciebie. Kiedy będziesz odpoczywać, jakie nowe przyjemności sprawią Ci radość, przyniosą miły spokój... wybierając cokolwiek liczysz się tylko z tym co podoba się tobie i nie starasz się nikomu robić przyjemności.

Zwróć uwagę na piękno kwiatów. Jak pachną, w jakim są kolorze. Odpoczywaj w spokojnych miejscach. Pójdź na spacer spokojnym krokiem. Niech każdy krok będzie ważny. Wybieraj towarzystwo swoje albo zrównoważonych emocjonalnie osób.
Noś stroje które lubisz, albo które odkładałaś na szczególne okazje. Teraz jest taka okazja. Okazuj sobie miłość. Żyj między oddechami. Niech życie dzieje się samo. Możesz sobie odpuścić, słońce i tak wzejdzie, deszcz i tak będzie padał... wszystko dzieje się samo

NIE Czego nie robić po rozstaniu
Karta Ogród Gai oznacza osobę zaangażowaną w ogród jakim jest Ziemia i życie.
Nie jest Twoim zadaniem staranie się, bo w ogrodzie jest czas pracy i czas wytchnienia. Teraz odpocznij, bo zrobiłeś w swoim ogrodzie wszystko co było potrzebne.
Teraz nie Ty, niech natura zrobi wszystko co jest potrzebne. Ogród i tak zaowocuje jak przyjdzie czas
Nie sprawisz swoim staranie, że ogród zakwitnie i zaowocuje szybciej. On wie kiedy jest ten czas.

STRATEGIA Jaką strategię zastosować po rozstaniu
Karta Książę Ognia oznacza siłę tego co widzisz, co czujesz. Pozytywną albo negatywną. Może nam oświecić albo spalić drogę.
Nie. Nie bądź jak ogień. Agresja, jeżeli będzie Twoją strategią, może zaszkodzić. Także Tobie. I Ty trzymaj się z daleka od ambicji i agresji.
Tak. To ostrzeżenie przed wypaleniem poprzez obsesyjne skupianie się na uczuciu, którego pragniesz z pominięciem wszystkiego innego.
Tak. Odpuść, nawet jeżeli się tego boisz, bo opadniesz z sił. Odpuść, bo nie zobaczysz płomienia, który oświetli Twoją nową drogę.


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji