widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-16

Horoskop tygodniowy 16.01.17 - 22.01.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 16.01.17 - 22.01.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:

19.1.17 Słońce przechodzi do znaku Wodnika, Mars ustawia w kwadracie do Saturna, a ten stoi w kwadracie do Chirona.

W piątek Wenus tworzy sextil do Plutona. Jowisz stoi w sextilu do Saturna i w opozycji do Urana. Kwadrat Urana do Plutona jest aktywny.

"Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek." Charles Knight.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 17.1.17 od godziny 7; 11 do godziny 12; 17.
-czwartek 19.1.17 od godziny 9 56 do godziny 23; 10.
-niedziela 22.1.17 od godziny 2; 25 do godziny 11; 46.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz szuka sposobu, jak wyleczyć odniesione rany."
Szekspir.

Baran 21.3-20.4Słońce w znaku Wodniak rozświetli nareszcie czas zimowy. Powodzenia zbliżają się do Ciebie. Będzie możliwość z łatwością przebić się ze swoimi pomysłami i ideami, a przełożeni na pewno dają od razu wolną rękę w różnorodnych decyzjach. Mimo, że Merkury nadal hamuje i sprawdza Twoje prace wykonane w poprzednich miesiącach Twoja energia może do końca się uaktywnić. Pamiętaj o planowaniu i dokładnym wykonywaniu wszelkich czynności. Jeżeli coś nie wyjdzie tak jak sobie wyobrażałeś spójrz na sytuacje z innej perspektywy, aby dostrzec te pozytywne strony, na przykład Twojej stabilizacji.

Słońce z Wodnika nie pozwala przy tym się nudzić. Rozmowy z ludźmi o takich samych interesach inspirują Barana, a narodzone idee, mimo, że nie od razu do wykonania mają ogromne znaczenie dla Twoje kariery i popraw w życiu codziennym. Już wkrótce!

Strach Ci nie grozi, gdy Twój Mars ustawia się w kwadracie do planety przeznaczenia. Saturn w trygonie będzie dbał o każdy moment następny i solidne wykonanie tego, co da Ci pewność na każdej płaszczyźnie.

Uranus w Twoim znaku ożywi serce. Razem z jego pozycją nie ma mowy o wygodnym fotelu i ciepłych kapciach na nogach. Rosną Ci skrzydła, gdy energia gwiazd przyśpiesza biegi uwarunkowań. Twoja aura zmienia swoje barwy, a Jowisz z naprzeciw serwuje tylko miłe niespodzianki.


Byk 21.4-20.5Wenus i Mars jeszcze długo będą towarzyszyć Bykom w pozytywnym sextilu. Połączenie pierwszej gwiazdy z Plutonem zapewniają, że już pod koniec siedmiu dni na pewno przydarzy się, coś pięknego. W związkach aura poprawia się, a single są już tyko o jeden krok od zakochania. Daj sobie szansę na wyrwanie się z domu, poznanie nowych, sympatycznych ludzi. Skorzystaj z zaproszeń wysłuchując jednocześnie słów uwielbienia. To na pewno szybko sprawi, że podniesiesz poziom swoich osobistych wartości.

Zawodowo zadań może być więcej od środy, gdy Słońce przejdzie do Wodnika i ustawi się w kwadracie. Na szczęście jeszcze masz Merkurego w trygonie, który nie podda się tak od razu bez sumiennego wykonania każdej czynności. Miej oczy otwarte. Niektóre propozycje profesjonalne można będzie wykorzystać w przyszłości, mimo, że bez cierpliwości na pewno do końca się nie obejdzie. Czasami, aby przejść jeszcze dalej do przodu należy stare za sobą pozamykać. Tak, rutyna daje nam poczucie zabezpieczenia, ale przyszłe dni odmieniają się i czas przeszły odchodzi bez śladu w zapomnienia. Koncentruj się na rewolucyjnych następnych latach!

Tymczasem Wenus ze znaku Ryb będzie również napełniać portfele dbając nie tylko o kwestie uczuciowe. Skorzystaj z momentu odłożenia grosza, co nieco na górne półki. Co bowiem teraz rozpoczniesz będzie miało na pewno pozytywne następstwa.

Inspirujące idee gwarantuje również Neptun, a gdy Wenus spotka się pod koniec tygodnia z Plutonem w magicznym aspekcie można już tylko pisać o miłości.

Podaruj sobie urocze momenty. Czas szybko mija, a miłość na pewno chroni przed trwałym przemijaniem.


Bliźniak 21.5-21.6Gdy Saturn naprzeciw ustawi się w środku tygodnia w kwadracie do Marsa należy uważać na wszystko i kierować przede wszystkim ostrożnością. Zanim, coś zadecydujesz, zanim ogarnie Cię fala złości czy bezsilności zatrzymaj się pomyśl o przyszłości i konsekwencjach. Sprawdzając swoje wyroki i czynności możesz ze spokojem odsunąć od siebie trudne uwarunkowania, mimo, że wyzwań w tym tygodniu nie zabraknie, a swoje siły należy rozkładać na etapy. Nie rób nic od razu, nie słuchaj namów do wyskoków bez wyobraźni. Bliźniak sam ma odpowiedzialność za siebie, a gwiazdy nie zostawią Cię już na pewno bez pomocy..!

Słońce, bowiem od środy przechodzi do Wodnika, gdzie warto skorzystać z jego trygonu mądrości do innego niż zwykle podejścia spraw indywidualnych. Nie marnuj czasu na tematy przeszłości. Od poniedziałku patrz prosto przed siebie przypominając sobie raz po raz, co obiecywałeś sobie w dniu Sylwestra. Szybkość, pęd za nowinkami i hałas nigdy nie załatwia ważnych kwestii w jednej minucie i dlatego warto jeszcze nie zapominając, że Jowisz stoi również w boski trygonie asekurując Bliźniaka płaszczem ochronnym. Pokazuj się taki, jaki jesteś, bez upiększania i dodatkowych masek. Cywilna odwaga i stanie przy prawdzie na pewno się opłaci!

Gdy Twoje spojrzenie na incydenty dookoła nie zgadzają się z innymi, należy spokojnie zrewidować swoje myśli. Neptun jest w kwadracie i Saturn w opozycji- to faza, w której od teraz do końca roku 2017 należy trzymać się faktów i reali. Przyjemnie wiadomości masz jeszcze od Uran w sextilu; gdy odmienisz swój żywot i skierujesz twarz do wiosny jest pewność, że banalność i pospolitość odejdzie na zawsze od Bliźniaka. Wodnik-owe Słońce zadba przy tym o dobre nastroje i momenty radości.


Rak 22.6.-22.7.Merkury jeszcze w opozycji reperuje i znajduje słowa wyjaśnienia na sprawy do tej pory niedokończone lub zaniedbane. Ci z Was, którzy szukają zgody i pojednania mają korzystne momenty do naprawienia tego, co przed miesiącem się nie udało. Węzeł Księżycowy w sextilu sygnalizuje, nadejście partnerstw prze-znaczeniowych. Rodzinne szczęście nie jest tylko do marzenia, ale doświadczenia na własnej skórze. Pierwsza dekada urodzonych może już wie, o czym piszę, następni muszą troszkę odczekać. Z pozycji Wenus i Marsa radosnych uczuć, pasji i namiętności nie będzie brakować. Kryzysy w partnerstwach są od tego momentu od razu do przezwyciężenia.

Wenus pozostanie w tym roku bardzo długo w tej sympatycznej pozycji dając Ci możliwość czerpania czarą szczęścia kolejne szanse. Podwajaj stan błogostanu sięgając do odwagi. Wiosnę w środku zimy nie często się przeżywa!

Neptun w trygonie zaostrza Raka intuicję. Już z góry znasz wszystkie odpowiedzi, chociaż czasami bojąc otworzyć usta. Swoją wrażliwością przy tym szukasz bliskości. Wyczuciem i empatią jesteś w stanie wszystko zrozumieć. Twoja aurą przy tym potrafisz zaczarować otoczenie.

Opozycja Plutona dla dat urodzonych 9.7-11.7 zamyka pewien etap życia. Nie upieraj się przy swoim pozwalając odejść przyzwyczajeniom. Uran tworzy chaos egzystencjalny urodzonych 13.7-15.7. Nieoczekiwane, nawet agresywne wydarzenia mogą wyprowadzić Raka z równowagi. Akceptuj zmiany sytuacji. Niehamowanie transformacji umożliwi z cierpliwością przejść trudne fazy. Wenus i Mars jest teraz równowagą dającą siłę do podążania przez niebezpieczne labirynty. Skorzystaj z pomocy osób Ci bliskich czy profesjonalnych, jeżeli tego wymagają uwarunkowania. Życie zmienia się i to, co jest Ci może wyrwane będzie wracać w innej postaci. Czasami trzeba tylko parę miesięcy poczekać.

Nie ukrywaj to, co Cię boli, przeszkadza czy napawa strachem. Prawda i trzymanie się faktów pozwoli zmierzyć się z każdym cieniem i rozczarowaniem. Nic nie żałuj.


Lew 23.7.-23.8Gdy Słońce przejdzie w środę do Wodnika należy mieć się na baczności. Sytuacje zawodowe wymagają monitorowania. Pojawiające się wyzwania trzeba będzie zręcznie opanować. Na szczęście jest Twój rok, a Jowisz i Uran stoją z bronią u Twojego boku. Niech nie przyjdzie Ci przypadkiem do głowy oddawać odpowiedzialności, schylać głowy, czy chować się po kątach.

Lew przecież wie sam, jakie ma wartości!

Atmosfera może się zmienić, lecz uniwersum trzymane pod kontrolą będzie działać ze spokojem na Twoją korzyść. Okaż się cierpliwością, wyrozumiałością i nade wszystko spokojem. Protekcję i pomoc otrzymasz także od Chirona. Świat może okazać się bardziej kolorowy, gdy spojrzysz na niego z innej strony. Buntowników ustawionych przeciw Tobie należy wysłuchać, a kolejne z rozsądkiem wybrać to, co mógłbyś, na przykład, jako innowacje wypróbować.

Z trygonem Urana można rozwiązać najbardziej zawikłane problemy, a wiele idei wpada nieoczekiwanie do głowy. Trzecia dekada urodzonych ma najlepsze konstelacje i ta może także nieco więcej od swojego otoczenia wymagać lub też nieco ryzykować. Jesteś przecież odważny.

Mimo chaosu gwiazd Twój normalny dzień pędzi nieustannie na wysokich obrotach. Wybieraj życie, słoncze strony istnienia i radości także z małych rzeczy. Nic nie jest w stanie Lwa pokonać.


Panna 24.8-23.9Nie wszyscy pragną Twojego szczęścia. Szczególnie urodzeni pod koniec drugiej i początku trzeciej dekady muszą uważać od środy. Mars w opozycji i Saturn w kwadracie już z daleka pozdrawia, abyś schodziła z drogi prowokacjom i nerwowym ludziom czy sytuacjom. Spokój, opanowanie skieruje Cię na te radosne ścieżki życia.

Idziesz swoją drogą. I dobrze. Nawet, gdy innym to się nie podoba, nie pozwól się zatrzymywać. Pluton w trygonie zmienia Twój los na bardziej pozytywny, dodaj siły, możliwości przebicia ze swoimi ideami i wpływaniu na duże masy ludzi. Gdy jeszcze jego energię spożytkujesz na pracę dla innych( w różny sposób, także kształtując ich umysły), jest pewność, że do końca roku 2017 zdobędziesz potężne sukcesy. I to będzie się Pannom podobać, szczególnie, że Saturn zatwierdzi Twoją twórczość zabezpieczeniem przyszłości.

Połączenie Plutona z Wenus zapowiada momenty bardzo szczęśliwe. W pracy, miłości i sytuacjach materialnych. Jest możliwe, że zawodowo będzie Ci zaproponowana oferta nie do odrzucenia. Myślałbym szybko, ponieważ pojawią się również poprawy gospodarcze. Wenus z naprzeciw ma swoje uczucia odmienne od Twoich, jednak warto czasami zanurzyć się w świat nieznanych emocji nie odpływając od realu za daleko. Są w życiu sfery, które możemy poznać tyko przez emocje i intuicję. I do tego Panna jest szczególnie zaproszona.

Gdy trygon Twojego Merkurego czyni Cię przez długie tygodnie bardzo kreatywną, Mars może zabierać energię w opozycji. Rozdzielaj swoje prace. Rób codzienny plan wykonania. Na co nie starczy czasu, trzeba odkładać na jutro lub dni inne. Twoje zdrowie i siły muszą stać do końca roku z kwadratem Saturna na pierwszym miejscu! Przecież chcesz być szczęśliwą... powtarzaj to sobie częstokroć.


Waga 23.8-22.9Gdy Merkury jeszcze stoi w kwadracie nie należy przyśpieszać tempa, ale z pewnością rozwiązywać sprawy z przeszłości. Jest możliwe, że będziesz skonfrontowana z dawno zapomnianymi przeżyciami i uczuciami, a to powinno być przez Wagę teraz przepracowane. Mimo, że gwiazda komunikacji tworzy w kwadracie nacisk na przeobrażenia, przechodzące Słońce do Wodnika pozwoli rozpocząć projekty i plany z ludźmi o podobnych poglądach. Innowacyjne przedsięwzięcia możesz podejście z oryginalnej perspektywy. Odwaga i współpraca będzie wynagradzana.

Gdy Saturn trafia na Mars w niekorzystnym aspekcie należy być wytrwałym i akceptować opóźnienia lub trudności. Jowisz w Twoim znaku doda power-a, a genialne idee będzie można samej ze spokojem, jeżeli nie w tym tygodniu to już wkrótce z odpowiedzialnością przeforsować.

Rób przerwy, przestrzegaj pauzy wytchnienia na relaks pamiętając o zdrowym odżywianiu. Uranus w opozycji nie poleca nieprzemyślnych decyzji, a planeta szczęścia i tak stoi cały czas u Twojego bok, aby wszystko prowadziło do progresji i ekspansji.

Daty urodzonych 10,11-10 stoją pod wpływem kwadratu Plutona. Powinnaś przygotować się na agresję, prowokacje z otoczenia, które należy właściwie opanować. Emocjonalne wejścia na barykady mogą zakończyć się porażką, jeżeli trafisz na silniejszego. Pluton zabierać będzie przestarzale i niepotrzebne struktury w Twoim życiu serwując doświadczenia z dzieciństwa. Jego wpływy mogą odbywać się w Twojej głowie mając na celu do stworzenia zupełnie innej, już autentycznej Wagi z jej nowym sposobem myślenia.

Z Saturnem w pozytywnym aspekcie osiągniesz z dyscyplinowaną pracą bardzo wiele i dobrze jest spożytkować jego sextil do grudnia 2017. Nie wszystko, co na początku wygląda ciężko, czy może tragicznie musi zakończyć się ograniczeniem. Jowisz ojcuje, a konstelacje innych planet będą wynosić Wagę na szczyty dając jeszcze więcej odpowiedzialności, z którą musisz nienagannie sobie poradzić. Nie zaniedbuj, więc pracy, wszak jesteś wzorem dla innych.


Skorpion 24.10.-22.11Słońce ustawia się z Wodniak dla pierwszej dekady urodzonych w kwadracie. A to już ostrzeżenie, że trzeba będzie włożyć więcej staranności w pracę i przyłożyć do wypełnianie obowiązków. Na szczęście planeta komunikacji Merkury w sextilu wspiera w profesjonalnych rozmowach i układach, aby z grupą ludzi wejść w innowacyjne projekty zabezpieczające Twoją przyszłość.

W nowym tygodniu ważne będzie nie pędzić bez wytchnienia do przodu i zdobywać laury, ale ze spokojem wypełniać wszelkie zadania. Czasami uniwersum włącza hamulec ręczny, aby sprawy poszły drogą przeznaczenia. Akceptuj opóźnienia.

Tymczasem w miłości wygląd u Skorpiona cudownie. Wenus i Mars w trygonie przenoszą Cię w świat radości i osobistego spełnienia. Dodatkowo Pluton w emocjonalnym połączeniu ogłasza rozpoczęcie wiele momentów pasji i poznania ludzi, którzy na długo pozostaną przy Tobie. Single mają świetny etap na spotkanie intersujących nowych osób, z których nie będziesz chciał zrezygnować, a Księżyc pod koniec tygodnia w Twoim znaku inauguruje niekończące się przygody. Jesteś w harmonii z otoczeniem i samym sobą. Pamiętaj o swoich potrzebach, a wtedy Twoje życzenia będą przez niebo wykonane.

Materialne Wenus dozoruje na długie miesiące, chociaż pracy też będzie przybywać. Pozwól zainspirować się Neptunowi, dopieszczając nawet do siebie zwariowane, wyjątkowe pomysły. One będą w wnet dorodnie owocować.

Pozytywna energia jest cały czas pod ręką Skorpiona. Mars w trygonie da siły, motywację i zdrowie. Nie będzie, na co narzekać i szukać w otoczeniu wymówek dla swoich słabości. Patrz za swoje horyzonty, dążąc prostą drogą do celu!


Strzelec 23.11.-21.12Jeszcze Wenus i Mars stoją w kwadracie, aby poświęcić sobie więcej czasu na tworzenie dobrej energii, może zadbać o własny wygląd, zdrowie i dokładniej przenalizować sprawy finansowe. Gdy czerwona planeta będzie hamować koniec drugiej i początek pierwszej dekady urodzonych w środę na pewno należy zrezygnować z robienia czegoś na siłę i zmuszanie przeznaczenia do tańczenia na Strzelca rozkazy.

Planty ustawiają się na zatrzymania, a Saturn w Twoim znaku będzie dopominał się o bardzo poważne decyzje. Gdy otoczenie nie reaguje tak jak sobie wyobrażasz lub nikt nie kooperuje z Tobą przemyśl jeszcze raz inne strategie, wycofaj się, sprawdź dokładnie idee nie rzucając się szabelką na dużo większe czołgi od Ciebie.

Gdy pewne uwarunkowania zastaną ograniczone należy przeczekać, iść na dystans i może szukać pomocy u osób profesjonalnych. Słońce już od środy znajdzie się w pozytywnie aspekcie do Ciebie z Wodnika abyś dotarł do ludzi, którzy myślą tak jak Ty podobnie. Miej oczy otwarte czuwając w każdym momencie. Jakiś zamysł może wiele nagle rozwiązać lub słowa przyjaciela zainspirować, gdy będziesz się koncentrował z wytrwałością na celu. Możesz przeskoczyć trudny aspekt Saturna z Marsem tylko wtedy, gdy z harmonią i wiarą w sercu pewne sytuacje po prostu przeczekasz. Świat należy do Strzelca, a i niedługo pozbędziesz się planety przeznaczenia ze swojego znaku, jednak uznaj wpływy uniwersum. Jeżeli coś ma nie iść w tym kierunku, który pragniesz należy z drogi skręcać, najpierw robiąc pauzę i medytując inne, jeszcze niedostrzeżone rozwiązania.

Trygon Urana i sextil Jowisza czuwa nad Strzelcem, aby nie zgubił się w trudnych gwiazd konstelacjach. Zwracaj uwagę na propozycje, nie obrażaj na krytykę, ale wykorzystaj do wyjątkowej przemiany swojego myślenia, wiar i wyobrażenia o realnym świecie. Odwagi!


Koziorożec 22.12.-20.1W nowym tygodniu nawet, gdy Słońce opuści Twój znak w środę, masz po swojej stronie Wenus, Mars i Merkurego. Wenus jest nie tylko symbolem miłości, ale również wartości wszelkiego rodzaju, jak na przykład materialnych. Jest możliwe, że pod koniec siedmiu dni szybciej niż sobie wyobrażasz rozwiąże się jakiś problem finansowy, a Ty ze spokojem pomyślisz z planetą komunikacji o innym zaplanowaniu przyszłości.

Nie wymuszaj tylko żadnych sytuacji, nie ryzykuj i sprawdzaj jeszcze dokładniej przepisy i wszelkich gier zasady. Ważne byłoby współpracować, kooperować, wysłuchać ciekawych pomysłów innych ludzi. Czasami sam sobie utrudniasz życie wspinając się ciągle na szczyty powodzenia w samotności. Komu to potrzebne? Tobie na pewno nie.

Przy priorytetowych decyzjach kieruj się intuicją oraz sercem. Twoja siła leży w głębi i zrozumieniu istoty każdej kwestii. Miejsca spokoju, zaufanej atmosfery pomogą odciąć się na moment od świata i odszukania dróg do osobistego spełnienia.

W miłości nadchodzą bardzo fascynujące okoliczności. To za sprawą Wenus z Plutonem rozpoczynasz przeżycia wspaniałych historii. Magiczne słowa, pełna wiary aura czyni cuda...Single powinny otwierać się nawet na niecodzienne znajomości....marzenia mogą się zrealizować, gdy Koziorożec sam nieco pomoże dobremu losowi. Power planeta Mars dostarcza motywującej energii. Pluton doładowuje swoją krzepę abyś osiągnął najwyższe cele.

Urodzeni od 11.1. do 13.1 mają do czynienia z kwadratem Urana- zanim wypowiesz ostateczne rezolucje posortuj wydarzenia, pożegnaj się z nierealistycznymi lub przeżytymi wydarzeniami witając nowe. Wybieraj zawsze mniejsze zło nie dopuszczając do nerwowych komplikacji. Stwórz radykalno-awangardowe priorytety życiowe. Masz przecież mężne serce!


Wodnik 21.1.-19.2Wchodzące Słońce do Twojego znaku rozświetli w nowych dniach wszystkie poziomy życia. Do tego czasu skorzystaj z pozytywnych wpływów swojego Uranosa, a już od połowy tygodnia masz moce całego uniwersum zaraz u swojego boku!

Pozytywne energie, lekkość wydarzeń i mądre słowa bliskich Ci przyjaciół stworzą nowe, niecodzienne plany. Twoja pionierskość i rycerskość będzie niebawem uznana przez całe otoczenie wyróżnieniami i pochwałami.

Ale by zebrać wszelkie nagrody zastanów się jeszcze nad decyzjami przeszłości. Tam, gdzie nie podjąłeś dobrych uchwał, lub też nie przyłożyłeś się do pracy trzeba będzie jeszcze trochę popracować! Saturn w sextilu jeszcze do końca roku 2017 pragnie mądrych, przyszłościowych wizji, więcej odpowiedzialności i zabezpieczenia życia na długie laty. Nie na krótkie, ulotne momenty..!

Co do tej pory pływało jeszcze w obłokach, w nadchodzącym tygodniu przyjmuje już realne postacie. Nie fantazjuj za wiele nie chwal się, nie filozofuj, ale trzymaj konkretów i faktów.

Skakanie z jednej akcji do drugiej nie pozwala na sfinalizowanie tego, co najważniejsze. Trochę szkoda, że czasami bierzesz wiele tak, ze swobodą. Teraz Słońce, Saturn i Uran będzie prowadzić za rękę do większej determinacji i postawienia na swoim zatwierdzając również poprawy materialne. Jowisz w trygonie namawia do otworzenia się na dary nieba. Szczęście wpada do domów tych, którzy tego oczekują! Ja życzę wszystkim Wodnikom z okazji urodzin tylko radości i realizacji niekonwencjonalnych pomysłów. Niech dobre konstelacje towarzyszą Ci przez cały długi następny rok życiowy! Powodzenia!


Ryba 20.2.-20.3Gdy Saturn ustawi się w środę w kwadracie do Marsa szczególnie daty urodzonych 10.3-15.3 muszą wrzucić na luz, nie przymuszać do niczego, nie działać na siłę akceptując wyroki nieba.

Pewne uwarunkowania będą nie możliwe do zrealizowania lub trzeba będzie czekać cierpliwie, nie wpadając od razu w załamania, lamenty i rezygnacje!

Mars i Wenus jest w Twoim znaku, aby nie zabrakło mocy do wykonania z mądrością nawet najtrudniejszych zadań. Nie pozwalaj na decydowaniu innym o swoim losie! Nie oddawaj odpowiedzialności, nie daj komuś się prowadzić jak dziecko za rączkę i rozstrzygać o dalszym życiorysie!

Te z Was, które potrzebują doradztwa muszą szukać profesjonalistów, rady i pomocy, aby zrealizować swoje cele. Nie musisz od raz wpadać w panikę i załamania, gdy coś nagle nie pójdzie po Twojej myśli. Tylko trzymaj się prawdy.

Merkury już dla urodzonych w pierwszej dekadzie z sextilem z Koziorożca gwarantuje rozwiązania trudnych kwestii, finalne, mądre słowa i podpisy na szczęście zatwierdzające stateczną przyszłość. Węzeł Księżycowy wskazuje, że należy również zająć się przedmiotami w rodzinie. Wenus w koniunkcji i radosnym połączeniu z Plutonem to już od natychmiastowe ekspansje gospodarcze i zaczarowanie uśmiechu na Twoje twarzy..!

Ach, może być bosko, jeżeli się jeszcze postarasz, jeżeli zaufasz w swój dobry stan opatrzności i posłuchasz osób Ci przyjaznych. Tymczasem w partnerstwach panuje urocza atmosfera zakochania, a single mogą spokojnie umawiać się na randki. Będzie romantycznie, wyjątkowo i niezapomnianie. Warto spojrzeć do lusterka, jak olśniewająco dziś już wyglądasz! Powodzenia..!


Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"To nie to, co masz, ani to, kim jesteś, ani to, gdzie jesteś, ani co robisz czyni Cię szczęśliwym bądź nieszczęśliwym. Chodzi o to, o czym myślisz."(Dale Carnegie)Ja życzę wszystkim dużo cierpliwości w przeczekania trudnych gwiazd konstelacji i radości nawet z drobnych, ale pięknych momentów!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji