widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2017-02-02

Celtycki horoskop dla osób ur. 25.01 - 3.02

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Celtycki horoskop dla osób ur. 25.01 - 3.02" przygotowanym przez naszego eksperta Izabela Frąckiewicz

Osobom urodzonym od 25 stycznia do 3 lutego patronuje w horoskopie celtyckim CYPRYS.
Cyprys to zimozielone drzewo pochodzące z Azji, to wiecznie zielone drzewo (jak mówią stare księgi) było budulcem Świątyni Salomona.

Cyprys jest szczególnym drzewem , sprawia że osoby urodzone w tych dniach posiadają niezwykle elastyczny umysł oraz umiejętność dostosowywania się do panujących warunków .
Są kontaktowe, nie maja problemów z dojściem do porozumienia z osobami ze swojego otoczenia.
Lubią nowinki , modne trendy, informacje, które zdobywają z kanału świata umiejętnie przystosowują do własnych poglądów i zamiarów.
"Cyprysjanie" to osoby towarzyskie , tolerancyjnie (czasem zbyt), idące zawsze własna drogą, trochę buntowniczy i oryginalni.

KOBIETY - uczuciowe, życzliwe i solidarne.
Potrafią samodzielnie podejmować decyzje, lubią zmiany, szanują wolność i niezależność innych ludzi w myśleniu i działaniu co cenią ponad wszystko.
Są bardzo uczuciowe, uważne, akceptują i solidaryzują się z partnerem nieraz kosztem własnej niezależności.

MĘŻCZYŹNI - nieprzewidywalni bardzo niezależni a przez chyba bardziej pociągający.
Wolność to dla nich najważniejsza rzecz, nie znoszą ograniczeń co często może prowadzić do frustracji przez ciągłe kontrolowanie sytuacji (sprawdzają czy różnego rodzaju działania nie spowodują poczucia ograniczenia i "podcięcia " skrzydeł).
Szukają.....nowych sposobów działania, nowych wyzwań , chcą "odkryć nowe lądy", marzą o byciu zdobywcą. Nie lubią utartych ścieżek, schematów, zasad, mają potrzebę ciągłego wprowadzania zmian.

Kobiety i mężczyźni spod CYPRYSA lepiej sprawdzają się w związkach partnerskich niż w tradycyjnym małżeństwie .


Zadzwoń na
708 788 223708 788 223 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7830048 224 179 783 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji