widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-02-02

Celtycki horoskop dla osób ur. 25.01 - 3.02

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Celtycki horoskop dla osób ur. 25.01 - 3.02" przygotowanym przez naszego eksperta Izabela Frąckiewicz

Osobom urodzonym od 25 stycznia do 3 lutego patronuje w horoskopie celtyckim CYPRYS.
Cyprys to zimozielone drzewo pochodzące z Azji, to wiecznie zielone drzewo (jak mówią stare księgi) było budulcem Świątyni Salomona.

Cyprys jest szczególnym drzewem , sprawia że osoby urodzone w tych dniach posiadają niezwykle elastyczny umysł oraz umiejętność dostosowywania się do panujących warunków .
Są kontaktowe, nie maja problemów z dojściem do porozumienia z osobami ze swojego otoczenia.
Lubią nowinki , modne trendy, informacje, które zdobywają z kanału świata umiejętnie przystosowują do własnych poglądów i zamiarów.
"Cyprysjanie" to osoby towarzyskie , tolerancyjnie (czasem zbyt), idące zawsze własna drogą, trochę buntowniczy i oryginalni.

KOBIETY - uczuciowe, życzliwe i solidarne.
Potrafią samodzielnie podejmować decyzje, lubią zmiany, szanują wolność i niezależność innych ludzi w myśleniu i działaniu co cenią ponad wszystko.
Są bardzo uczuciowe, uważne, akceptują i solidaryzują się z partnerem nieraz kosztem własnej niezależności.

MĘŻCZYŹNI - nieprzewidywalni bardzo niezależni a przez chyba bardziej pociągający.
Wolność to dla nich najważniejsza rzecz, nie znoszą ograniczeń co często może prowadzić do frustracji przez ciągłe kontrolowanie sytuacji (sprawdzają czy różnego rodzaju działania nie spowodują poczucia ograniczenia i "podcięcia " skrzydeł).
Szukają.....nowych sposobów działania, nowych wyzwań , chcą "odkryć nowe lądy", marzą o byciu zdobywcą. Nie lubią utartych ścieżek, schematów, zasad, mają potrzebę ciągłego wprowadzania zmian.

Kobiety i mężczyźni spod CYPRYSA lepiej sprawdzają się w związkach partnerskich niż w tradycyjnym małżeństwie .


Zadzwoń na
708 788 223708 788 223 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7830048 224 179 783 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się