widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-02-20

Celtycki horoskop dla osób ur. 19.02 - 29.02

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Celtycki horoskop dla osób ur. 19.02 - 29.02" przygotowanym przez naszego eksperta Izabela Frąckiewicz

SOSNA ZIMOWA drzewo mocy dla osób , które urodziły się między 19 a 29 lutym.

SOSNA to zimozielone dostarczające cennego surowca drzewo dla potrzeb budownictwa i meblarstwa. Z żywicy sosnowej produkuje się terpentynę i kalafonię. Oprócz walorów użytkowych ma wiele cennych właściwości leczniczych i uzdrawiających.
Jej pączki oraz młode pędy zawierają olejki eteryczne, żywice, garbniki oraz witaminę C. Związki te działają wykrztuśnie, odkażająco , moczopędnie i rozkurczowo.
Kąpiel w igłach sosny wzmacnia układ odpornościowy pomaga przy nerwicach , problemach z zasypianiem.
Już za chwilę (wczesną wiosną) można będzie przygotować z młodych pączków sosny syrop pomagający przy stanach zapalnych gardła i krtani, kaszlu i trudnościach z odkrztuszaniem.
Taki syrop uwielbiają dzieci.
Dla Chińczyków i Japończyków jest drzewem o szczególnym znaczeniu uważa się że sprowadza radość, szczęście i pomyślny los.
Osoby, które urodziły się w czasie panowania sosny zimowej to marzyciele, o wielkiej intuicji nie znoszący rutyny codzienności. Lubią poznawać to co zakryte, przenosić się w wyobraźni do innych poziomów świadomości, odkrywać to wszystko co dla niektórych osób wydaje się być "wiedza tajemną".

KOBIETA - wrażliwa, zmysłowa, często sentymentalna, jej intuicja pozwala odczuwać stany emocjonalne innych ludzi.
Ma swój "intymny świat", marzy i fantazjuje co w niektórych przypadkach może doprowadzić do trudności w oddzieleniu prawdy (rzeczywistego stanu rzeczy) od iluzji.

MĘŻCZYZNA - jego myśli skupiają się na własnym, mało realnym świecie co może prowadzić do braku zdecydowania i małego działania w realnym świecie.
Dopiero jeżeli coś jest jego pasją oddaje się temu bez reszty, tworzy, działa i osiąga sukces.
Jest oddanym pełnym pasji twórcom, przyjacielem, nie idzie na ustępstwa, nie poddaje się żadnej władzy , woli "cierpieć" , ponieść konsekwencje gdy czuje się niesprawiedliwie potraktowany lub niedoceniony.
To urodzony twórca, tworzący z pasją i zaangażowaniem.

Osoby, którym patronuje SOSNA powinny wykorzystywać jej energie i właściwości kiedy potrzebują wsparcia, są w gorszym stanie emocjonalnym lub szukają inspiracji.
Spacer w sosnowym lesie daje im siłę i odprężenie, przytulenie się do tego drzewa, oparcie plecami o jego pień i otwarcie się na energię którą obdarza ich sosna wprowadza radość, harmonizuje centra energetyczne i uzdrawia.


Zadzwoń na
708 788 223708 788 223 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7830048 224 179 783 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się