widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2017-02-20

Celtycki horoskop dla osób ur. 19.02 - 29.02

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Celtycki horoskop dla osób ur. 19.02 - 29.02" przygotowanym przez naszego eksperta Izabela Frąckiewicz

SOSNA ZIMOWA drzewo mocy dla osób , które urodziły się między 19 a 29 lutym.

SOSNA to zimozielone dostarczające cennego surowca drzewo dla potrzeb budownictwa i meblarstwa. Z żywicy sosnowej produkuje się terpentynę i kalafonię. Oprócz walorów użytkowych ma wiele cennych właściwości leczniczych i uzdrawiających.
Jej pączki oraz młode pędy zawierają olejki eteryczne, żywice, garbniki oraz witaminę C. Związki te działają wykrztuśnie, odkażająco , moczopędnie i rozkurczowo.
Kąpiel w igłach sosny wzmacnia układ odpornościowy pomaga przy nerwicach , problemach z zasypianiem.
Już za chwilę (wczesną wiosną) można będzie przygotować z młodych pączków sosny syrop pomagający przy stanach zapalnych gardła i krtani, kaszlu i trudnościach z odkrztuszaniem.
Taki syrop uwielbiają dzieci.
Dla Chińczyków i Japończyków jest drzewem o szczególnym znaczeniu uważa się że sprowadza radość, szczęście i pomyślny los.
Osoby, które urodziły się w czasie panowania sosny zimowej to marzyciele, o wielkiej intuicji nie znoszący rutyny codzienności. Lubią poznawać to co zakryte, przenosić się w wyobraźni do innych poziomów świadomości, odkrywać to wszystko co dla niektórych osób wydaje się być "wiedza tajemną".

KOBIETA - wrażliwa, zmysłowa, często sentymentalna, jej intuicja pozwala odczuwać stany emocjonalne innych ludzi.
Ma swój "intymny świat", marzy i fantazjuje co w niektórych przypadkach może doprowadzić do trudności w oddzieleniu prawdy (rzeczywistego stanu rzeczy) od iluzji.

MĘŻCZYZNA - jego myśli skupiają się na własnym, mało realnym świecie co może prowadzić do braku zdecydowania i małego działania w realnym świecie.
Dopiero jeżeli coś jest jego pasją oddaje się temu bez reszty, tworzy, działa i osiąga sukces.
Jest oddanym pełnym pasji twórcom, przyjacielem, nie idzie na ustępstwa, nie poddaje się żadnej władzy , woli "cierpieć" , ponieść konsekwencje gdy czuje się niesprawiedliwie potraktowany lub niedoceniony.
To urodzony twórca, tworzący z pasją i zaangażowaniem.

Osoby, którym patronuje SOSNA powinny wykorzystywać jej energie i właściwości kiedy potrzebują wsparcia, są w gorszym stanie emocjonalnym lub szukają inspiracji.
Spacer w sosnowym lesie daje im siłę i odprężenie, przytulenie się do tego drzewa, oparcie plecami o jego pień i otwarcie się na energię którą obdarza ich sosna wprowadza radość, harmonizuje centra energetyczne i uzdrawia.


Zadzwoń na
708 788 223708 788 223 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7830048 224 179 783 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji