widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-06

Horoskop tygodniowy 6.03.17 do 12.03.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 6.03.17 do 12.03.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Słońce łączy się z Merkurym 6.3.17, a ten ustawia w sextilu do Plutona, następnie Słońce tworzy tą samą konstelacje. Mars przechodzi do Byka 10.3.17. Pełni Księżyca na osi Panna/ Ryba 12.3.17 towarzyszy Merkury kwadrat Saturn. Sam Księżyc ustawia w trygonie do Plutona.

Wenus i Jowisz jest w biegu wstecznym. Konstelacje; Jowisz opozycja Uran, Jowisz kwadrat Pluton, Uran kwadrat Pluton, Saturn kwadrat Chiron są aktywne.
"Być dobrym człowiekiem. Niezłe postanowienie w mrocznych czasach."John Maxwell Coetzee.


Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 6.3.17 od godziny 9; 23 do godziny 13; 55.
-środa 8.3.17 od godziny 16 do godziny 17; 47.
-piątek 10.3.17 od godziny 18; 07 do godziny 23; 08

"Może to dobrze robi człowiekowi, jeśli od czasu do czasu upadnie. Byle tylko nie potłukł się na kawałki." John Maxwell Coetzee.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Błędy człowieka czynią go sympatycznym." Geothe.

Baran 21.3-20.4


Do piątek Twój patron znajduje się w Twoim znaku. Wykorzystaj, więc dobrze czas dla siebie, aby z ogromną pewnością siebie wypełnić swoje zadnia. Wiele szansa pojawiających się z otoczenia trzeba łapać, a z kręgów przyjaciół nadchodzą bardzo ważne propozycje.
Trudne kwestie w środku tygodnia pochodzą od Plutona. Dlatego nie należy decydować impulsywnie, ale kierować intuicji przy okazji zarabiając więcej pieniędzy. Nie gmeraj tylko w pamięci. Patrz przed siebie. Otoczenie jest z Tobą, a wiele oczu patrzy na ręce, co teraz poczniesz. Spożytkuj swój ogień także dla innych. Ta świetna energia, bowiem wraca i będziesz mógł w ten sposób wiele zyskać.
Wszystko, czego się nie dotniesz krąży dookoła tematu wartości, partnerstw oraz miłości. Wenus jest w biegu wstecznym obok Barana Słońca prezentuje niecodzienne możliwości. Trzymasz dobre karty sam w swoich rękach. Co wyłożysz na stół-Ty sam decydujesz, ale ja tam kierowałbym się przede wszystkim sercem.
Kolosalny power może niebawem odchodzi, ale dobrze jest czasami pomyśleć o przerwie i odpoczynku, szczególnie wtedy, gdy zbliża się do pełni Księżyca w realnej Pannie. Pozostań fair do siebie. I Ty zasługujesz sam na przyjemności, nagrody i więcej relaksu.
Przyłóż większą uwagę do komunikacji. Wysłuchaj dokładnie osoby stojącej naprzeciw.

Byk 21.4-20.5


Czkając na ratunek na pewno się go doprosisz! Gdy planety w znaku wody przeciągają Twój czas oczekiwanie w nieskończoność, wchodzący do Twojego znaku Mars, wszystko pod koniec tygodnia z konkretnością zorganizuje!
Do tego czasu nie podejmuj inicjatywy, ale dokładnie obmyślaj swoje plany, analizuj skrupulatnie ,,za i przeciw", aby razem z gwiazdą energii i pełnią Księżyca w boskim trygonie wszystko za jednym zamachem porządnie załatwić. Do piątku masz jednak przy sobie siły Plutona w pożytecznym powiązaniu z Merkurym. Korzystaj ze swojej intuicji oraz podpowiedzi przyjaciół. Będziesz potrafił skonstruować i nakreślić bezpieczne drogi do nowego miesiąca. Tylko się nie wycofuj, nie dystansuj i nie obrażaj wysłuchując w spokoju całość argumentów. Do czwartku możesz mieć do czynienia z trudnymi uwarunkowaniami. Jeżeli będzie czegoś za wiele wybierz się na spacer, spotkaj z przyjaciółmi lub znajdź czas dla siebie. Słońce, Merkury Pluton oraz Neptun stoją całkowicie po Byka stronie. Twoja przyszłość skonkretyzuje się już niebawem, a trygon Węzła Księżycowego konfrontuje z prze-znaczeniowymi osobami. Otwieraj się na dni następne! Przeszłość odchodzi. Nie trzymaj się na tym, co jest już jedną nogą za Twoimi drzwiami. Pełnia Księżyca ożywi momenty szczęśliwości. Finansowe korzyści są Tobie gwarantowane.


Bliźniak 21.5-21.6


Mars, Uranus, Jowisz i Wenus opiekują się Bliźniakiem do pełni Księżyca dostarczając mocy i zwinności w pokonywaniu dnia codziennego. Pełnia Księżyca odbywa się jednak w kwadracie i należy ze spokojem liczyć się z opinią przełożonych czy podwładnych, a pewnie i kogoś w rodzinie. Gdy Wenus stoi w pozytywnym aspekcie, będzie dużo możliwości umocnienia swojej pozycji. Nie wchodź tylko w żadne ryzyka. Szczególnie finansowe na dłużą metę na pewno się nie rentują, gdy Saturn patrzy na ręce z naprzeciwka... Pojawiający się stres pod koniec tygodnia wymaga od Bliźniaka solidnego zaangażowania, dokładności i całkowitego pozostania w realu licząc się z tym, co nadchodzi. Respekt wykaż także sobie. Za pewnością siebie, pracą nad sobą i zaufaniem w happy-end każdego zdarzenia. Idąc w kierunku przeznaczenia należy z dyscypliną wykonać wszystkie powinności. Odważ się w końcu mówić to, co masz na myśli ukazując wiedzę, talenty czy specyficzne zdolności.
Gdy w zgniłku wielu epizodów możesz poczuć się niezrozumiany lub Twoim zdaniem, niepotrzebnie pouczany -zdystansuj się na moment wypatrując prawdy. Faktyczna ocena sytuacji umożliwi z sercem pełnym harmonii opuszczenia i pozostawanie za sobą kwestii, które do niczego nie doprowadzą. Polegaj na tym, co jest samą prawdą.

Rak 22.6.-22.7.


Do piątku może być tak sobie, gdy Wenus, Uran, Mars i Jowisz stoją w kwadracie. Na szczęście masz przy sobie Słońce oraz Merkurego. Te gwiazdy wskażą jasnym ruchem ręki, jak masz podążać do pełni Księżyca przenoszącej ulgę, oczyszczenia i uzdrowienie.
Do wyzwań wykorzystasz planetę komunikacji. Intuicja już podpowie gdzie masz nie wchodzić w kolizję i kogo omijać dużym łukiem. Naburmuszony Mars przeszkadza urodzonym w ostatniej dekadzie. Zrezygnuj z gwałtownych reakcji. Diabeł, bowiem nie śpi, a do weekendu może dłużyć się niezmiernie, mimo, że sytuacje i uwarunkowania pędzą jedna za drugą wyprzedzając się z prędkością światła.
Zanim podejmiesz decyzje stawiaj na priorytety. Te sprawy, które mają dla Raka najwyższe znaczenie będą rozwiązane, a reszta jest tylko o niewielkim znaczeniu. Uwagę należy zwrócić na swój organizm, oszczędzając siły, robiąc przerwy i dostarczając mu tego, co najbardziej potrzeba.
Ratunek nadejdzie, gdy Księżyc przejdzie do znaku Panny. Poczujesz wtedy swoje mocy, ogromną indywidualność, dostrzegając zarazem niecodzienna odmienność i pewność, że wszystko będzie dobrze! Mars już w Byku robi śmiałe kroki do przyszłości. Jakieś ważne dla Ciebie partnerstwo, a może warunki materialne sprawia, że poczujesz się szczęśliwy i w całkowicie zabezpieczony na dni następne. Słowa, praca i Twoja pilność staną się faktem. Tylko nie poddawaj się w połowie drogi. Będzie bardzo szkoda, tak na krótko przed tęczową metą.


Lew 23.7.-23.8


Konstelacje planet są przychylne dla Lwa, gdy Wenus, Uran, Jowisz i Saturn biorą Cię pod swoje skrzydła opieki. Otoczenie uwielbia Cię, a w partnerstwach wszelkiego rodzaju możesz liczyć na ożywienie wchodząc w dialog z ludźmi, którzy są dla Ciebie przeznaczeniem.
Pierwsza dekada może mimo to napotkać problemy. Ustawiający się Mars w kwadracie zabiera energię czyni niecierpliwym zmuszając do załatwienia spraw, które umknęły Twojej uwadze. Szukaj w sobie cierpliwości, pilnuj konkretów pamiętając o ważnym wypoczynku. Ty masz być zawsze na pierwszym miejscu, wtedy otoczenie tak samo będzie Lwa traktować.
Gwiazda miłości i wartości stojąc także w znaku ognia pozwoli dogadać się z każdym dając wiary w miłość, przyjaźń czy inne znaczące życiowe priorytety. Nie pozwól, aby Twoje marzenia rozwiały się jak bańka mydlana. Nie uciekaj od dialogów, ale wspólnie rozwiązuj historie nawet z dalekiej przeszłości. Nowy wiatr w związkach prywatnych i zawodowych jest polecony również przez Urana i Jowisza. Ryzyko i dla Ciebie może się opłacić, jeżeli dobrze wyważysz wszystkie realia. Profesjonalnie wychodzisz, bowiem na pierwsze miejsca zbierając pochwały, ordery i świetne wynagrodzenia, które może wcześniej Cię ominęły. Saturn w trygonie zwiększa osobistą dyscyplinę. Z pełną koncentracją wykonujesz swoje zadnia. Nie przepracuj się tylko. Przeznacz dużo czasu na przyjemności oraz miłość. Teraz, bowiem rozpoczyna się czas niekończącej, pięknej przygody.

Panna 24.8-23.9


Zanim dojdzie do pełni Księżyca w Twoim znaku rozpoczęłabym od rozwiązywania i porzadkowania tematów, które od dawna zaprzątały Twoje myśli. Oczyszczanie dotyczy ważnych dla Ciebie kwestii i lepiej byłoby przedstawiać do niedzieli jasno swoje myśli oraz uczucia, aby nie doszło do eksplozji emocjonalnej.
Merkury w opozycji nakazuje zająć się ważnymi osobami, projektami wymagając od Ciebie więcej pewności siebie, siły przebicia oraz konsekwencji w dyscyplinowanym działaniu. Jeżeli zwiesisz teraz głowę i zrobisz krok do tyłu nic Ci się nie uda. Wskrzeszaj przed wszystkim wiarę w siebie, w innym wypadku przechodzisz na spalone pozycje.
Gruntowne decyzje powinny być poparte faktami, tym, co masz świetnie opanowane ufając również ludziom, z którymi kooperujesz. Do powodzenia potrzebujesz współpracy. Ufność w dobro i szczęście ma iść w parze z Panny zaangażowaniem.
Mimo, że od wtorku nadciągają nieprozumienia, Słońce i Księżyc w pełni nastwiony pozytywnie do Plutona poprowadzi Cię i tak w odpowiednie strony. Uwolnij się od starych wyobrażeń, trudnych związków czy uzależnień wszelkiego rodzaju. Luna w pełni chce Twojego uzdrowienia duszy i ciała. Czwartek, piątek już może być lepiej, a Mars przechodzący do Byka konstruujący trygon do Panny. Słońca wie gdzie możesz rozpocząć swoje idee, gdzie zarobić pieniądza, abyś wyszła na swoje. Odwaga, zdecydowanie i spontaniczność jest Twoim najlepszym doradcą.
Idź za głosem intuicji i serca. Wtedy przeznaczenie założy Pannie koronę osobistego spełnienia.

Waga 23.8-22.9


Trzecia dekada urodzonych Wag walczy jeszcze z Marsem w opozycji. Zwracaj uwagę na swoje zdrowie dostarczając organizmowi więcej witamin. Trudne uwarunkowania i pojedynki słowne należy podjeść z tej spokojnej i sprawiedliwej pozycji.
Tymczasem zatrzymanie się Wenus konfrontuje z wydarzeniami, ludźmi i sprawami przeszłego czasu aktywując kulminacyjny punkt wyjaśnienia wszelkich kwestii partnerskich. Akceptuj kontakty, wiadomości, spotykaj się, rozmawiaj. Ucieczka nie oczyści tego, co się nagromadziło, a Ty masz dobre szanse doprowadzenia wszystkiego do radosnego finału.

Jowisz, bowiem w koniunkcji pragnie Twojej ekspansji. Również jego retrogracja szuka dróg do zdobycia kwestii przeoczonych. Nie zamykaj oczu na odpowiedzialności czy ważne decyzje, które mają wypływać z Wagi serca. Oprzyj się na autentyczności i prawdzie nie zasypując siebie falą niepotrzebnych informacji.
Twoja Wenus tworzy nastrój wiary, optymizmu, przesyłając z otoczenia tylko pozytywne klimaty. Z łatwością zdobędziesz teraz każde serce, a wynagrodzenia materialne także Cię nie ominą. Życzenia mogą się wtedy spełnić, gdy będziesz słuchała swoich emocji oraz uczuć. A to nie jest trudne.
Zdecydowanie, wiara w przyszłość pomoże wypowiedzieć i podjąć długoplanowe decyzje. Przemyśl dokładnie swoje słowa, gdy Merkury stoi w kwadracie do Saturna na niebie. Planeta przeznaczenia wynagradza tylko za sumienność, jasność i niepodważalność. Co jest dla Ciebie w związkach najistotniejsze?

Skorpion 24.10.-22.11


Tydzień przedstawia się z radosnej strony, gdyby nie zbliżająca się opozycja Marsa. Od 10.3 pierwsza dekada urodzonych powinna przygotować się na prowokacje i ataki zmuszające Cię do obrony osobistych wartości.

Tymczasem Słońce, Merkury i Pluton zasyłają pozytywną energię. Merkury zbliżający się do Słońca przyniesie szybciej niż się spodziewasz dobre wiadomości, a Twoja moc i siła ukaże bezmierne potencjały. Wędząc jednak sam, że ważne dla Ciebie braterstwa mogą się szybko zakończyć niż się sam spodziewasz- pielęgnuj to, co ma dla Ciebie priorytety ufając w dobro, radość, nadzieję i szczęście! Nic samo się nie zrobi...
Opierając się na intuicyjnych emocjach sam będziesz wyczuwał, gdzie jest Twoje miejsce pozwalając na pewno na odejścia z Twojego życia, tego, co Ci nie służyło. Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie zamknie tematy bez przyszłości, a Pluton dostarczy osobistej mocy oraz więcej pewności siebie.

Przedstawiając jasno swoje cele przewodnie masz szasnę otoczyć się ludźmi, którzy są autentyczni, Tobie wierni dając niekończącą się fascynację oraz magię. W środę i czwartek możesz spełnić niejedno swoje pragnienie. Od piątku należy się przyjrzeć swoim finansom kładąc główny nacisk na zabezpieczenia do przyszłości. Nic nie ryzykuj.


Strzelec 23.11.-21.12


Mars, Jowisz i Uran inspirują dostarczając wspaniałe idee, podtrzymując Twój optymizm i sterując Strzelca do przyszłości. Z Saturnem w Twoim znaku zamykasz długą przeszłość, a ustawienie gwiazd pragnie Twojej stabilności, pewności i zabezpieczenia. Z ludźmi, którzy pozostaną już przy Strzelcu na stałe. Z innymi trzeba się będzie pożegnać.
Bardzo pozytywna energia płynie od Wenus w trygonie, która także kieruje wzrok do tyłu. Czyżby były tam kwestie jeszcze nierozwiązane, niezamknięte poruszające wrażliwe serce? Eksperyment na pewno otwiera horyzonty. Należy się bardzo starać, organizując nowe schematy dnia oraz samemu wierzyć, że wszystko Tobie się uda!
Merkury i Słońce będzie utrudniać w kwestiach zawodowych. To, co jest obiecane może ktoś nie dotrzyma, lub decyzja odwlecze się niemiłosiernie. Cierpliwość masz znaleźć także w sobie. Saturn ma czas i nie pozwala na interwencję osób postronnych. Rozstrzygania należy podejmować w spokoju nie tracąc spojrzenia na całość i gubiąc w niepotrzebnych zawiłych drobnostkach. Nieprozumienia, kłótnie prowadzą również do podjęcia wiosennych porządków wiosennych w Twoim życiu. Może szybciej niż założyłeś, ale w końcu dążysz do większej harmonii.
Pełnia Księżyca w zaciśniętym kwadracie odblokuje finalnie w Tobie, co nie pozwalało funkcjonować z sercem. Przez siedem dni masz wiele szans na osobiste spełnienie, miłość i dostrzeżenia prze innych ogromnych, zawodowych kompetencji. Dla Ciebie, mimo mgieł Neptunowych zapala się światełko na końcu tunelu. Niech luna w pełni rozjaśnia, co potrzeba.


Koziorożec 22.12.-20.1


Pluton w Twoi znaku już od dawna nakazuje skierować swoją uwagę na najważniejsze. Aby wykorzystać jego lepsze strony należy pożegnać się ze starymi wyobrażeniami, decyzjami, przeszłością wykorzystując jego potencjału dla siebie oraz innych.
Zbliżająca się pełnia Księżyca w trygonie mimo kwadratu Wenus, Urana i Jowisza dostarcza przyjemnych niespodzianek z kręgu przyjaciół. Już możesz liczyć na optymistyczne wiadomości dające zrozumienie pewnych starych sytuacji. Za namową planet wartości także podlegają transformacji. Wysłuchaj propozycji otoczenia w skupieniu. Już w środę i czwartek uda Ci się załatwić ważna formalności leżące od dawna na dnie serca. Kto z was choruje może poczuć się od raz lepiej. Wszak wszystko, co boli ma początek w głowie. Kończy się, więc to, co uwierało. Robiąc szybkie kroki do przodu napotykasz na swojej drodze już Marsa z Byka. Jego boska pozycja uskrzydla, dodaje pozytywnej energii prezentując możliwości zabezpieczeń na długie lata.. Możesz być genialnym zwycięzcą tego tygodnia, gdy nie wejdziesz jeszcze w prowokacje, ale ze spokojem podciągniesz czarną kreskę za minionym. Co było nie będzie raczej z Plutonem wskrzeszone, ale odrodzone na niecodzienny sposób dając szansę pojęcia i wyczucia, tego, co bezpowrotnie obumarło.. Spróbuj razem z tak wielką ilością pozytywnych planet pokierować swoim marzeniem, nawet podejmując nieco ryzyko. Wiara w siebie na pewno Cię nie opuści, a towarzyszy Ci przy tym najwierniejszy orszak osób. Bądź sobą. Usłyszane komplementy są na pewno szczere i prawdziwe.


Wodnik 21.1.-19.2


Zbliżający się Mars kwadrat dla pierwszej dekady urodzonych ostrzega przed nieprzemyślnymi decyzjami, impulsywnym działaniem i może lekceważeniem pojawiających się nieznośnych impulsów. Trudny tydzień należy podejść ze spokojem kładąc nacisk na zdyscyplinowany program codzienny. Pamiętaj o przerwach, zdrowym odżywaniu, a spacer przy wiosennym słońcu może sprawić cuda dodając pozytywnych myśli. Wenus, Jowisz, Uran i Saturn będą nakłaniać do ciągłej aktywności. Gwiazda wartości chce w tym czasie poznać Wodnika z zupełnie innej strony. Warto się zająć sprawami, które do tej pory nie omawiałeś w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Bez Twojej osoby nic dalej się nie uda. Nie uciekaj od odpowiedzialności. Jasna postawa, pewność swoich myśli i konkretnie sprecyzowany cel jest konieczny z sextilem Saturna. Trygon Jowisza ma się raz na kilka lat ..i trzeba spożytkować z głową jego możliwość osobistej ekspansji. Pomyśl może o kursach kształcących, rozwoju i na pewno o przyjęciu zaproszeń ze strony najbliższych. Tam usłyszysz, co od dawna szukasz.
Razem z pełnią Księżyca odetniesz się od minionego czasu za łatwością. Luna w pozycji sąsiedzkiej poznaje Cię z ciekawymi osobistościami, a Twoja wiedza i talenty będzie wykorzystane do budowy nowego życiorysu. Podnieś śmiało poprzeczkę nieco wyżej. Doceń siebie i swoje umiejętności! Patrząc ciągle tylko na czubki butów nie znajdziesz, co potrzeba.
Twoje serca życzenia podlegają transformacji. Może pod koniec tygodnia poczujesz ochotę zmiany otoczenia, wyjechania czy też wreszcie poczucia się radosnym, tak całym sobą. Pewna wiara w siebie uskrzydli Wodnika. Podróż do szczęścia nie musi być samotna.


Ryba 20.2.-20.3


Konstelacje planet mają z Rybą ogromne plany i aby wyszło na dobre należy iść powoli w kierunku niedzieli, gdzie luna na przeciw wskaże wiele ważnych elementów. Pewność swoich czynów, pozycja pozostania w realu i dokładna ocena napływających wiadomości może Cię zaprowadzić do zabezpieczeń, popraw finansowych czy też lepszej pozycji zawodowej. W środę oczekujesz niespodzianki. W czwartek możesz sprawić już sobie przyjemność. Merkury przyśpiesza wydarzenia kładąc nacisk na rzeczywistość, a nie błądzenia w świecie fantazji.
Gdy Mars wejdzie do Byka poczujesz w sobie siły budząc Cię z letargu. Coś chyba jeszcze nie zrobiłaś, nie zapięłaś na ostatni guzik, a może przeoczyłaś ważną rozmowę? Spójrz w kalendarz i zajrzyj do skrzynki e-mailów. Priorytetowe uwarunkowania mogą Cię, bowiem przerzucić do punktów zwrotnych zamrożonej od dawna sytuacji.

Saturn urodzonym od 17.3. do 19.3 może wystawić przykry rachunek za minione złe rozstrzygnięcia. Prezentuj się otoczeniu z tej odpowiedzialnej, mądrej strony bez emocjonalnych rozdarć serca. Błędy muszą być naprawione, fałdy wyprasowane, a słowa trafiać do osoby, która stoi naprzeciw. Słońce i Merkury jest przy Tobie abyś umiała odnaleźć się w każdym okolicznościach. Gwiazda komunikacji stworzy odpowiednie warunki do pojęcia trudnego, a pomysły będą możliwe do zrealizowania, gdy uwzględnisz każdy namacalny szczegół. Wykorzystaj Plutona w potężnej pozycji. Jego moce mogą cię uskrzydlać, aby transformacja doprowadziła szybko do pożądanego celu. Drzwi do prahistorii muszą już być całkowicie zamknięte.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 6.3.17 do 12.3.17. Mars w Byku. Merkury kwadrat Saturn. Pełnia na osi Panna/Ryba 12.3.17.
"Przyjemność może opierać się na złudzeniu, szczęście opiera się na rzeczywistości." (Chamfort).
Ja życzę wszystkim możliwości szybkiego dostrzeżenia namacalnych faktów. Komunikacja i dialog niech służy do poczęcia ,,porządków wiosennych" w każdym domu.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji