widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-15

Kłótnie w Zodiaku - trygon Powietrza

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kłótnie w Zodiaku - trygon Powietrza" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Kłótnie w Zodiaku - trygon Powietrza
Kłótnie niestety towarzyszą naszemu życiu od zawsze i mogą przytrafiać się w każdym wieku. Raz powodem nieporozumienia będzie błahostka, a innym razem pojawi się poważna sprawa, o którą będziemy się sprzeczać. Chociaż byśmy bardzo chcieli pokojowo rozwiązywać wszelkie problemy, to niestety często ciężko się nie pokłócić. Wielokrotnie może się zdarzyć, że bez kłótni nie uda Ci się załatwić jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy - zwłaszcza, gdy trafisz na trudnego "przeciwnika". Pomóc nam może wiedza, jak poszczególne znaki Zodiaku zachowują się w codziennym życiu, a tym samym w jaki sposób się kłócą. Czy czeka Cię burzliwa awantura, szybka wymiana argumentów czy ciche dni? Kto może Cię obrazić, kto sam obrazi się podczas kłótni lub będzie uparcie obstawał przy "swoim"? Spójrzmy na to wszystko przez pryzmat znaków Zodiaku:

Bliźnięta
Bliźnięta są bardzo komunikatywnymi osobami i nie mają problemu z wyrażaniem swoich uczuć i myśli. Na ogół szczere, energiczne i pomysłowe - potrafią znaleźć swój własny sposób na życie, który niekoniecznie musi odpowiadać wszystkim innym. W obliczu kłótni, wbrew pozorom, starają się unikać otwartej konfrontacji. Bliźnięta zawsze wybiorą spokojną rozmowę, a kiedy coś będzie bardzo "nie po ich myśli", to często powiedzą to wszystko pod nosem, a nie w twarz. Dopiero w sytuacji, gdy ten znak Zodiaku zostanie zmuszony podjąć się kłótni - może zacząć obrażać i mieszać z błotem awanturnika. Bliźnięta w obliczu gniewu mogą nie używać zbyt wielu argumentów, ponieważ gubią się w negatywnych emocjach i z reguły nie lubią ich podsycać. Kiedy stuprocentowo nie masz racji, to Bliźnięta będą tak długo drążyć temat, aż to zrozumiesz. Bardzo możliwe, że wtedy możesz już się szykować na kilkudniową wojnę podjazdową. Obrażony Bliźniak może stać się mrukliwy, zgryźliwy i nie omieszka wypominać Ci wszystkich złych rzeczy - także tych z przeszłości. Będzie dokuczał i utrudniał życie. W najbardziej napiętych sporach - będzie obmawiał i szeptał za plecami. Jak więc kłócić się z kimś takim? Niestety nie ma na jednego sposobu na kłótnię z Bliźniętami. Najlepszym sposobem są przeprosiny. Co jednak w sytuacji, gdy Ty miałeś rację? Bliźnięta potrzebują konkretnych dowodów na to, że się myliły - musisz im to pokazać i udowodnić. Kiedy nie masz jednak takiego asa w rękawie - nie było tematu i lepiej przeprosić za zbędną burzę emocji.

Waga
Zodiakalne Wagi z natury są dość ostrożne i gdyby miały taką okazję, to chciałyby żyć w świecie, w którym nie istnieją konflikty. Ich znak Zodiaku sam w sobie jest symbolem dążenia do równowagi, dzięki czemu potrafią doskonale odnaleźć się w roli mediatora, rozjemcy czy dyplomaty. Z reguły mają duszę artystyczną, są towarzyskie, czarujące i łagodne w obyciu. Zazwyczaj Wagi nie lubią się kłócić i tak na prawdę nie umieją tego robić. Przytłoczone negatywnymi emocjami nie potrafią się bronić, a czasem zdarzy im się, że wpadną w istną histerię. Czasem zmyślają i wymyślają - naginają fakty na własne potrzeby. Nie potrafią kłócić się na argumenty lub udaje im się to dość rzadko. Ten znak Zodiaku jest bardzo emocjonalny. W obliczu awantury cały czas będą starać się "wybielać", nawet jeśli się Je złapie na gorącym uczynku. Podczas kłótni mogą paść obraźliwe słowa, pojawią się krzyki i płynące ciurkiem łzy. Jak zatem kłócić się z Wagą? Podczas sporu z Wagą ważny jest spokój i czas, aby mogła ona ochłonąć. Natomiast słowa usłyszane od Wagi warto brać z dystansem - różnie bywa z ich prawdomównością podczas kłótni.

Wodnik
Zodiakalne Wodniki, których żywiołem jest powietrze, znane są ze swojej niespokojnej natury i nieszablonowego podejścia do życia. Utarte schematy, nudne zasady i narzucane odgórnie reguły są dla Was niepotrzebnym ograniczeniem. Jak nikt inny cenicie sobie wolność, życie z wyobraźnią i samorealizację - w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiele od siebie wymagacie i miewacie tendencją do życia na bardzo wysokich obrotach. Wodniki tak naprawdę nie lubią się kłócić i unikają tego, zwłaszcza, gdy kłótnie miałby rozpocząć ktoś inny niż Oni sami. Kiedy jednak dojdzie do poważniejszej awantury - warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu. Ten znak Zodiaku potrafi w kilka sekund wyprowadzić z równowagi swojego przeciwnika. Bywa przebiegły, butny, arogancki, a w skrajnych przypadkach nawet agresywny. Wściekły Wodnik może z Ciebie szydzić, wyzywać i obrażać bardzo mocno, po czym będzie udawać, że nic się nie stało. Rzucanie talerzami, stłuczone pamiątki czy wyrzucone do kosza prezenty - tego możecie się spodziewać się przy gwałtownej awanturze. Po wszystkim powie Ci, że jesteś przewrażliwiony. Jak więc się z nim kłócić? Nie jest to częste, tak więc nie ma aż takiego problemu. Jeżeli jednak do tego dojdzie, to trzeba uważać na pewną granicę, której nie powinno się przekraczać. W kłótni warto stosować pauzę - chwila ciszy, zamiast wzajemnego przekrzykiwania się, podaruje Wam cenny czas na przemyślenia. Wodnik jest bardzo pamiętliwy, długo żywi urazę i rozdrapuje stare rany. Kiedy bardzo Go zranisz - nie będzie miał problemu z tym, aby skreślić Cię ze swojego życia.

Oczywistym jest fakt, że najlepiej jest unikać gwałtownych kłótni i sięgać po spokojną rozmowę - szukanie kompromisu. Nie oszukujmy się jednak, nie zawsze jest to możliwe :) Warto więc jak najlepiej przygotować się na taką ewentualność i poznać krótką instrukcję postępowania z przeciwnikiem. Dzięki temu możemy dowiedzieć się z kim kłótnia nie ma sensu, kto potrzebuje dobrych argumentów, a kogo powinniśmy wziąć na przeczekanie.

Każdy jest inny i nie każdy odnajdzie się w swoim znaku Zodiaku czy żywiole. Cechy, które Cię określają mogą łączyć i uzupełniać ogólnie znane nam schematy. Ważne jest jednak to, aby je poznać, gdyż może to stać się cenną dla Nas wskazówką. Wiedząc jakiego znaku Zodiaku jest nasz partner, przyjaciółka, szef możemy odpowiednio do takiej osoby podejść, zrozumieć sposób myślenia, polepszyć kontakt i przygotować się na ewentualność kłótni. Jeżeli masz jakieś pytania, które Cię nurtują lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam do rozmowy. Warto bliżej poznać świat, który nas otacza i drogi, którymi możemy podążyć :)

Pozdrawiam cieplutko,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji