widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-10

Horoskop tygodniowy 10.04.17 - 16.04.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 10.04.17 - 16.04.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
Merkury jest od poniedziałku w biegu wstecznym, a Wenus rozpoczyna kwadrat do Saturna. Księżyc podczas pełni w Wadze jest w koniunkcji z Jowiszem, ale w kwadracie do Plutona i w opozycji do Urana, tworząc jednak sextil do Saturna. Od piątku Słońce łączy się aż do niedzieli z Uranem. W sobotę Wenus jest w biegu prostym powtarzając przy tym aspekty poprzednich tygodni. W niedzielę Księżyc przebiega Saturna ustawiając się w kwadracie do Neptuna i Wenus. W biegu wstecznym znajduje się także Saturn, stojąc w kwadracie do Chirona. Konstelacje Uran kwadrat Pluton i Jowisz kwadrat Pluton są aktywne.

Konstelacje i fazy Księżyca( atmosfera dnia).

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 11.4.17 od godziny 20; 20 do godziny 0; 43.
-piątek 14.4.17 od godziny 6; 19 do godziny 12; 28.
-niedziela 16.4.17 od godziny 20; 27 do 17.4.17 godziny 1; 06.


"Gdziekolwiek się teraz znajdujesz, to dobre miejsce, aby zacząć. Wysiłek, który zainwestujesz dzisiaj, będzie się liczył jutro." Andrew Matthews.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie."Dostojewski Fiodor .

Baran 21.3-20.4


Pełnia Księżyca naprzeciw Twojego znaku jeszcze raz budzi przeszłość, stare pragnienia, niezrealizowane życzenia, rozdrapując wspomnienia. Gwiazdy w trudnych konstelacjach chcą widzieć prawdziwego Barana, cieszącego się życiem! Twój bardzo silny duch wolności może w pewnym momencie doczekać eksplozji.

Czy zwrócisz uwagę na potrzeby otoczenia? Czy będziesz umaił połączyć zamiary najbliższych w drodze do realizacji pragnienia? A może lepiej jest zjednoczyć różne puzzle, nie stawiając wszystkiego na głowie?

Słońce jest po Twojej stronie, abyś z mądrością ukonkretnił swoje myśli, świadcząc sobie oraz światu przysługę. Nie zapomnij o tym, co mówi Twoja dusza i serce. Zagubienia w potrzebach dnia codziennego, wypełnianie tylko tego, co potrzebne może, bowiem przy tych układach gwiazd stracić kontakt do czynników najbliższych. Więcej cierpliwości niech pozwoli nie wyrwanie od razu przeszłości, ale zjednoczenie Twoich myśli, pragnień solidaryzując się z tymi, którzy są najważniejsi.

Nie bój się przy tym, że coś ucieknie Ci sprzed nosa. Planuj w spokoju, przemyślając wszystko i zabezpieczając przyszłość.

Zastanowienie niech poprzedzą wykonania, abyś nie stracił tego, co ma właściwie priorytetowe wartości.


Byk 21.4-20.5


Ze spokojem, odpowiedzialnością i statecznością przejdziesz przez następny tydzień.

Mars i Merkury, pomimo, że się zatrzymał da możliwości rozwiązania wszystkiego w harmonijny sposób. Znasz swoje obowiązki, a komunikacja będzie przebiegała w odpowiedni sposób. Mimo, że planeta intelektu zawraca.

Wenus w sextilu sprawi, że do Świąt Twoją emocjonalnością wpłyniesz na partnerstwa, szczególnie z najbliższymi osobami. Nie upieraj się tylko przy banałach. Współczucie, wyczucie, zrozumienie drugiego, nawet, gdy ktoś Cię skrytykuje, nie wyprowadzi z równowagi.

Pozycja Urana podczas pełni Księżyca nie ma właściwie większego wpływu na Byka. Otrzymasz możliwości do opanowania spraw materialnych, a Twoja gwiazda miłości sprawi, że poczujesz się lepiej. Sukcesem będzie zaufać także samemu sobie. Nie wchodzić w prowokacje i nie tracić energii na obojętne. To, bowiem jest najważniejsze, gdy myślimy o przyszłości. Nie wszystko, co stare, na przykład zachowanie i wartości można będzie jednak zabrać w dni następne.

Witaj się odważnie z nowym! W ten sposób zniknie powątpienie, brak zaufania, czy świadomość priorytetów.

Nie chowaj się po katach. Nie ma powodu, aby się ukrywać, nawet wtedy, gdy chodzi o autentyczne emocje. Twoja prawdziwość i bezpośredniość będzie przywitana przez otoczenie z szacunkiem. Wykorzystaj energię gwiazdy komunikacji, która zatrzymała się w Twoim znaku. Odnajdziesz na pewno, co wcześniej się ukryło. Także w sobie. Pozostań suwerenny.


Bliźniak 21.5-21.6


Marząc o kreatywnych ideach i życiu pełnemu osobistego ziszczenia jesteś protegowany przez Urana do niecodziennych zmian, spontanicznych pomysłów, które trzeba wprowadzać w życie. Rozumując przy tym znaczenia i sensy.

Pełnia w Wadze, niby w pozytywnym znaczeniu, jednak z Wenus w kwadracie i Chironie wskaże na te partnerstwa oraz uczucia, gdzie trzeba będzie coś zreformować. Aby dosięgnąć sukcesów potrzeba wytrwałości, stałości, dynamizmu i konsekwencji w zdobywaniu celu. Pomoc będzie od otoczenia, przyjaciół i protektorów. Planeta szczęścia i Księżyc w pozytywnym aspekcie sprzyja niecodziennym czynnościom, prowadzących ostatecznie do radości serca. Kracząc brylantową drogą do błogostanu i dyskutując zażarcie o istotach świata, nie zapomnij o emocjach, które najbardziej będą Ci potrzebne.

Przeskakuj swoje cienie i Ty sam kieruj do ludzi, którzy są najważniejsi, nie czekając aż Ci coś spadnie z nieba. Wenus w niekorzystnym aspekcie i opozycja Saturna dla trzeciej dekady urodzonych informuje, że uwarowania mogą być od piątku bardzo trudne. Dobry nastrój i powierzchowność nie pomoże, gdy czuje się dystans i osamotnienie. Nie bądź naiwny i trzymaj się konkretów, zanim Saturn zacznie skreślać, co nie jest pewne w dni następne.

Przemyśl dokładnie konkretny plan, zanim zaczniesz działać.


Rak 22.6.-22.7.


Uranus w zaciśniętym kwadracie oraz pozycja Słońca wpływa szczególnie na trzecie dekady urodzonych. Pełnia Księżyca w niekorzystnym połączeniach gwiazd od razu wskaże, te sprawy, warunki i przede wszystkim osoby, która przyczynią się do spełnienia osobistego. Tam będziesz mógł znaleźć szczęście, zadowolenie, wewnętrzną harmonię i start do całkiem innego życia.

Mimo, że na początku nie będzie łatwo.

Sytuacje od pełni mogą się gwałtownie przeinaczać. Reaguj spokojnie na odbierane, nieprzychylnych informacji. Patrząc tylko na potrzeby innych, chyba przeoczyłeś swoje autentyczne serca pragnienia. Czy będziesz potrafił złapać szansę uwolnienia z uzależnień wszelkiego rodzaju? Radzę z tego skorzystać, bowiem w innym przypadku będzie Ci niepotrzebne wyrwane w zupełnie inny sposób.

Wenus i Chiron stoi w boskim trygonie. Gwiazdy zasyłają Rakom wiarę i zaufanie, że niemożliwe stanie się faktem doświadczenia radości osobiście. Daj sobie czas, sięgając do magicznych gwiazd i swojego wyczucia. Neptun ma nieopisane siły i funkcjonuje nawet, gdy go nie czujesz. Gdy masz do czynienia z sytuacją nie do opanowania znajdź miejsce do zastanowienia i stworzenia zupełnie innego indywidualnego scenariusza. Tam otrzymasz, jako Rak, główną- najważniejszą pozycję.

Pluton w opozycji dla końca drugiej dekady i Jowisz w kwadracie będzie zawracał z zakłamanych wyborów, partnerstw oraz dróg. Na siłę nic się nie trzyma. Czasami należy, coś puścić, aby odeszło, lub dać sobie szansę dostrzeżenia ciekawszej perspektywy.

Bądź sprawiedliwy także dla siebie. Dyplomacja ma w nowych dniach najwyższy priorytet. Myśl więcej o sobie.


Lew 23.7.-23.8


Pełnia Księżyca jest w bardzo dobrym położeniu, ale uczucia z nią związane przypomną o tym, gdzie za długo czekałeś, gdzie za wiele pozwalałeś innym, gdzie wpadłeś na kurs w ogóle Ci nie przydatny. Teraz nadchodzi czas pomyślenia o sobie, swoich marzeniach i celach, którym nikt do tej pory nie dał posłuchu.

Mars i Merkury w kwadracie nie są pozytywnie nastawieni, a organizacja gwiazd, chce wynieść i podkreślić Twoją osobę. Uranus przy Słońcu w trygonie da Lwom ogromną siłę przebicia, mądre idee i moc konkretyzacji każdego marzenia. Jest pewność, że się odważysz postawić na swoim! Dookoła Ciebie pojawi się wiele osób, które protegują, chcąc wznieść Cię na wyżyny.

Nudy nie będzie! Merkury rozpoczyna trudne rozmowy, Mars wzbudza ochotę do walki zmierzenia się z indywidualnościami, które do tej pory omijałeś. Daj się z siebie wszystko, nawet, gdy będzie trudno, aby w optymalnych warunkach zaprezentować swoje idee. Nie powtarzaj tylko błędów spowodowanych niecierpliwością.

Dokładny plan, pewność siebie i jasność ustalonych schematów ma na celu wejścia na zupełnie inne drogi. Wymagaj najpierw od siebie, następnie od innych. Ty masz sam odpowiedzialność w swoich rękach. Już nie słuchaj innych...

Saturn otworzy oczy na prawdy i ludzi autentycznych. Trzymaj się pozytywów wykorzystując lwią intuicję.


Panna 24.8-23.9


Gdy zawodowo wchodzisz na same szczyty i zdobędziesz sławy, emocjonalnie z Wenus, Chironem oraz Neptunem naprzeciw może do końca tygodnia wiele się wydarzyć. Nie pozwól, aby niepokój, niecierpliwość wprowadziły Panny w chaos. I tak, obojętnie, co się wydarzy doświadczysz olśnienia i docierając do prawdy. Nawet, gdy emocje będą się gotować.

Zabezpieczenia materialne -gospodarcze mają dla Panny priorytetowe znaczenie. Gdy pełnia Księżyca, niby w sąsiednim znaku nie ma na Ciebie wpływu, uwarunkowania dnia codziennego będą się tak przeinaczać, abyś zatrzymała się w odpowiednim momencie. Niektóre plany muszą poczekać.

Trzecia dekada Panien z kwadratem Saturna i opozycją gwiazdy wartości powinna jak najszybciej nie tylko obserwować swoje marzenia, ale odważyć się konkretyzować stanowiska. Pewności siebie da Mars w trygonie. Nie wszystkie osoby, którym podarowałaś serce będą przy Tobie. Neptun, bowiem na przeciw zwodzi i zasłania najistotniejsze. Pieniądze to nie wszystko, już wiesz i dobrze byłoby od razu włączyć skrupulatną analizę trzymając się faktów.

Kto jest z Toba szczery? Z kim mogłabyś wybrać się kraść konie? Czy w związkach wszelkiego rodzaju dostajesz tyle ile dajesz?

Posłuchaj serca zanim podejmiesz decyzję. Z trygonem Marsa, Plutona i Twojego Merkurego pokonasz każdą przeszkodę. Nawet, gdy trzeba będzie nieco skreślić z ustalonego pierworysu.


Waga 23.8-22.9


Twoja postawa wymagająca harmonii już od poniedziałku wraz z Księżycem podczas pełni w Twoim znaku będzie wymagać szczególnej uwagi.

Uranus w opozycji i Słońce pewnie będzie robił rewolucję dla urodzonych z Was w trzeciej dekadzie. Masz siły, aby przygotować się do zmiany? Od poniedziałku będzie się bardzo dużo działo. Pędząc między nadzieją, a obawą myśl pozytywnie wierząc w swoje intencje i kładąc nacisk na fakty. Nie musisz być tym razem pierwsza, ale najważniejsze, aby Twoje decyzje zgadzały się z potrzebami serca. Coś, o co trzeba ciągle walczyć i komuś udowadniać chyba nie ma aż takiego znaczenia. Siły należy skierować tam, gdzie otrzymujesz tyle, ile inwestujesz.

Koncentruj moce na sprawy najważniejsze. Samodyscyplina i samokontrola dają szansę wyrwania się z trudnych układów, gdzie nie masz już od dawna miejsca. Nagle, nieoczekiwane zmiany są możliwe już od poniedziałku i będą się nasilać do końca tygodnia.

Single mogą nagle wyjechać, plany przeinaczać, a uczucia doczekać eksplozji.

Druga dekada urodzonych musi uważać na Plutona w kwadracie. Dobrze byłoby podyskutować, nie chowając głowy w piasek. Broń swojej postawy, nie zgadzaj na pomniejszanie Twoich wartości!

Z koniunkcją Jowisza możesz teraz stworzyć wszystko, o czym zamarzysz. Odważ się żyć, tak jak pragniesz. Bez ograniczeń i niepotrzebnych konwenansów. Czas, bowiem szybko płynie.


Skorpion 24.10.-22.11


Mars i zatrzymanie Merkurego w opozycji odgrywają najważniejszą rolę w aktualnym tygodniu.

Nadchodzi czas rozwiązywania trudności, priorytetowe rozmowy i radykalne zmiany planów. Nie wszystko ostatnio się udało, a rozczarowania mogą się prześcigać.

Wenus w trygonie wraz z Chironem i Neptunem jest Twoim zbawieniem, jutrzenką i ostatnią nadzieją. Gwiazdy będą szukały w szybkim tempie dla Skorpiona nowych wyzwań, bogatszych wartości i ludzi, którzy pozostaną już na zawsze. Księżyc w Twoim znaku w środku tygodnia nadaje jasny ton, podkreśla lojalność i naświetla spawy, którymi powinieneś się zająć.. zwróć uwagę na siebie, przeznacz dużo czasu na stworzenie innych, życiowych planów. Na końcu, bowiem możesz zwyciężyć, gdy Jowisz skieruje się w Twoje strony.

Pozostań sobie wierny inwestując więcej pracy i zaangażowania w siebie. Nie ma większego zadowolenia niż poczucie harmonii serca. Czas najwyższy byłoby pożegnać ludzi, którzy Ci szkodzą, poniżają zabierając godność, ściągając na dół czy też podcinając skrzydła. Pluton żąda natychmiastowej transformacji, a Neptun w trygonie będzie inspirował.

Uważając na siebie oraz swoje zdrowie Mars zatrzymuje, sprawdza Twoje myśli, kontrolując zabezpieczenia, sytuacje materialne oraz ideały.

Nie bój się swoich decyzji. Błędy są po to, aby je korygować, a prowokacje, aby omijać. Bądź dzielny.


Strzelec 23.11.-21.12


W pracy i prywatnie będzie dochodzić do sytuacji, gdzie trzeba będzie podejmować poważne decyzje. Szczególnie trzecia dekada urodzonych stoi pod presją gwiazd, a sprawy nagromadzone od lat pod dywanem wymagają sprzątnięcia. Ślizganie się po powierzani nie będzie możliwe.

Wenus, Księżyc w pełni i Chiron stoi w kwadracie. Trzeba będzie zebrać siły bez obaw i ryzyka rozpocząć budowę nowego życia.

Słońce oraz Uran stoją w trygonie dla Ciebie dając nie tylko radość z dnia codziennego, ale szansę na spełnienie najskrytszych marzeń. Aby doszło do tego, posortuj do wtorku i nadchodzącej soboty swoje zamierzenia. Niektóre z nich trzeba będzie pożegnać i zaakceptować fakty.

Saturn w koniunkcji i w biegu wstecznym sprawdza szczegóły. Święta możesz spędzić w dobrej atmosferze, gdy uwzględnisz, że Merkury także nakazuje poprawki i korekty.

Nie wszystkie odpowiedzi pojawią się od razu, a uwarowania mogą przyczynić do niecodziennych przeinaczań planów. Sformułowanie konkretnej pozycji byłoby nader wskazane. Daj sobie pierwszeństwo słuchając głosu serca.

Wenus i Chiron przypominają o najważniejszym. Nie pozwól, aby inni popsuli Twój nastrój oraz nastawienie. Nie schodź z drogi problemom, nie uciekaj od osobistych potrzeb. Jowisz w sextilu spełni wytrwałym poważane zamierzenia.


Koziorożec 22.12.-20.1


Osiągniesz swoje cele, nawet, gdy pełnia Księżyca, Uranus i Słońce są w nieciekawych aspektach. Odwagi już należy szukać do śmiałych decyzji i odmiennych rozstrzygnięć.

Od poniedziałku atmosfera w najbliższych partnerstwach jest trudna. Wydarzenia mogą przybrać zupełnie inny obrót, aniżeli się spodziewasz. Nie mogąc być na każdym miejscu, przed każdym wyrokiem zastanów się, co będzie Ci dalej potrzebne.

Księżyc w Wadze w kwadracie zabiera możliwości natychmiastowego spełnienia. Postawiłabym na spokój, wewnętrzną siłę oraz cierpliwość. Wiara w odpowiednie przesłanie gwiazd będzie zabierać ludzi i spawy, które nie mają już sensu. Rewolucje są potrzebne po to, abyś nie osiadł na wspomnieniach. Planety w Baranie chcą abyś się cieszył, żył pełnią życia i odhaczył, to, co było!

Wenus w Rybie napełni zaufaniem. Daj posłuchu Neptunowi, który budzi w Koziorożcu kreatywne moce. Nie poddawaj się od razu. Twoje argumenty są najlepsze! Merkury w trygonie osiągnie wszystko, co sobie wcześniej zamierzyłeś, ale już innym sposobem. Power-a do przeforsowania swojego nie zabraknie. Mars stojąc u Twojego boku będzie Cię bronił, inicjował inne plany nie pozwalając na upadki.

Stoisz na progu całkiem przeciwnego. Nie reanimuj prehistorii, a kontakt z ludźmi, którzy Cię wykorzystywali będzie całkowicie nieistotny.


Wodnik 21.1.-19.2


Potrzebujesz zmiany i to natychmiast!

Mars i Merkury w kwadracie jeszcze na początku hamuje Twoje plany, ale już po pełni Księżyca zaczyna się dziać, coś niezwykłego. Masz dosyć monotonii, samotności, ograniczeń i zawieszania czynności!

Co się stało w Twoim życiu, że czujesz się tak bezsilny? Gdzie podziała się inicjatywa, radość życia i moce do pokonania każdej przeciwności?

Aby ostatecznie mieć spokój należy zakończyć z niepotrzebną przeszłością. Siły oszczędzać, a następnie skierować tylko na te sprawy, które mają dla Wodnika wartości!

Osiadanie na larach nie pasuje do Ciebie. Podnoś szybko głowę, bierz długopis do ręki i przypomnij, co jeszcze nie dawno było Twoim marzeniem?

Jowisz stojąc w trygonie chce osobistego spełnienia, a nie zwieszania głowy, podnoszenia rąk i poddawania bez walki. Słońce z Uranem i Księżyc w pełni pomalutku obudzi bardzo kreatywne moce. Postaw na swoje myślenie, fantazję łącząc to z praktycznością i wykonalnością. Saturn żąda zabezpieczeń, wytrwałości i cierpliwości w pokonywaniu przeszkód. Uda się na pewno.

Pewne sytuacje będą, bowiem się nagle odwraca na Twoją korzyść. Trwaj przy swoim nie dopuszczając do siebie czarnych myśli.


Ryba 20.2.-20.3


Wenus i Chiron ma ogromny wpływ na trzecie dekady urodzonych. Połączenia tych gwiazd z Saturnem nakazują już od poniedziałku zbieranie siły i postawienie bez strachu na prawdy. Niektóre z Was będą, bowiem poddane ważnym testom. Pieniądze albo miłość? Pozycja singla, albo partnerstwo bez przyszłości? Co liczy się dla Ciebie naprawdę? Co chcesz zdobyć? Co daje Ci poczucie bezpieczeństwa? Co stało się z Twoim marzeniem i wizją?

Przy pomocy Marsa i Plutona w sextilu masz pomimo wszystko bardzo dużo werwy do pokonania każdego wyzwania. Nie wchodź już w rolę ,,ofiary", nie rozdzieraj szat, nie dopuszczaj do siebie ludzi, którzy Cię lekceważą. Mimo, że cała akcja może trwać strasznie długo, gdy wybierzesz może nawet te trudniejsze alternatywy, ale zgodne z sumieniem-na pewno zyskasz.

Nie próbuj chować swoich uczuć i emocji. Stój do siebie szukając wiary i odmiennych sensów w tym, co robisz. Nawet, gdy byłaś ostatnio często rozczarowana, do końca miesiąca będziesz dochodzić do siebie.

Wenus i Chiron robi porządki na wielu płaszczyznach życia. Powikłania materialne, partnerskie i emocjonalne od dawna potrzebują dokładnych reformacji. Żegnaj się szybko z przeszłością pożytkując siły, które daje czerwona planeta. Chaos będzie opanowany, a Ty otrzymasz od Neptuna dużą porcję profesjonalizmu.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 10.4.17 do 16.4.17. Pełnia Księżyca na osi Waga/ Baran 11.04.2017 o godzinie 08:08."Natura nic nie czyni na próżno" Arystoteles.Ja życzę wszystkim spokoju, wyboru bezpiecznych i pewnych dróg do przyszłość. Tydzień stawia pod znakiem zapytania nasze wartości. Wyjaśniaj dni minione i podążaj za ciekawszym impulsem. Przeszłość będzie przez pełnię Księżyca zamknięta.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji