widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-04-28

Malarstwo energetyzujące, energetyczne, Art Vigor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Malarstwo energetyzujące, energetyczne, Art Vigor" przygotowanym przez naszego eksperta Dorota Lewandowska.

Malarstwo energetyzujące/ energetyczne/ Art Vigor

Temat ciekawy. Osobiście doświadczony i prześwietlony przeze mnie już od kilkunastu lat. Tworzę takie obrazy, napisałam i obroniłam na ich temat pracę magisterską. Uważam, że temat jest wart poznania i przybliżenia Wam jego istoty.

Mam nadzieję, że popularyzowanie naturalnych, alternatywnych metod uzdrawiania i poprawy samopoczucia przyjmie się i na stałe zawita w domach wszystkich ludzi ceniących niekonwencjonalnie metody pracy i uzdrawiania.

Czym jest malarstwo energetyzujące/ energetyczne/ Art Vigor?

Jest to jedna z form terapii alternatywnej. Łączy w sobie dziedziny takie jak sztuka, arteterapia, ezoteryka.

Obrazy te działają swą energią na przestrzeń i ludzi w niej przebywających. Dlatego tak ważne jest aby skomponowane były tak jak należy. Najlepiej jak można.

Art Vigor- Malarstwo energetyzujące lub inaczej mówiąc energetyczne jest sztuką uprawianą pewną grupę artystów plastyków i ezoteryków.

Należy w tym miejscu rozszyfrować pojęcie artvigor. Słowo artvigor składa się z dwóch części - "arte" i "vigor". Łacińskie słowo "arte" oznacza wykonanie czegoś "doskonale, po mistrzowsku" i pochodzi od słowa ars - "sztuka", słowo "vigor" -energia. Artvigor oznacza- sztuka energii.
Malarstwo energetyzujące jest w pewnym stopniu związane z pojęciem arteterapii.

Słowo arteterapia to połączenie dwóch części - "arte" i "terapia". Pojęcie "terapia" jest najbliższe greckiemu źródłosłowowi thera-peuein -- "opiekować się, oddawać cześć" i w szerszym kontekście oznacza "leczenie." Arteterapia czyli leczenie sztuką.

Malarstwo energetyzujące nie jest jedną z odmian arteterapii w powszechnym rozumieniu. Pojęcia mają wspólny mianownik w miejscu, które określić można przeznaczeniem.

Zarówno arteterapia jak i malarstwo energetyzujące służą poprawie zdrowia bez użycia środków farmakologicznych.

Malarstwo energii nie ogranicza się jednak do samego procesu zdrowienia i zdrowia. Sztuka ta obejmuje wszelkie wymiary aktywności człowieka.

Dzięki tym obrazom możliwe jest usunięcie blokad związanych z karierą, miłością, bogactwem, powodzeniem oraz wszelkich, które mogą mieć wpływ na zdrowie. Nie ma ograniczeń pod tym względem.

ME uzdrawia na poziomie duchowym, mentalnym i cielesnym.

Różnica między tradycyjną arteterapią a ME polega na metodach używanych do osiągnięcia tegoż efektu. W przypadku arteterapii tradycyjnej podstawowym elementem procesu zdrowienia jest aktywność chorego poprzez wszelakie działania artystyczne. Arteterapia wywołuje efekt swoistego oczyszczenia, uwolnienia emocji i podejmowania działań mających poprowadzić uczestnika arteterapii ku zdrowiu.

W przypadku malarstwa energetyzującego proces uzdrawiania aktywowany jest przez swoisty zabieg kontemplacji obrazu powstałego na potrzeby konkretnego problemu. Polega na porządkowaniu świata wewnętrznego odbiorcy, afirmowaniu pozytywnego myślenia i systematycznego kodowania w umyśle elementów motywacyjnych, zapisanych symbolicznie w obrazie.

Dzięki specjalnie skomponowanemu obrazowi odbiorca otrzymuje dawkę pozytywnej energii. Energii kolorów, kształtów, symboli. Obrazy energetyczne mają służyć ludziom. Energia, którą emanują zmienia... na lepsze.

Dorota Lewandowska, malarka obrazów energetyzujących Artvigor.


Dorota Lewandowska Zapytaj eksperta Zamów rozmowę
INFO
Zapraszam do rozmowy i życzę miłego dnia.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na 708 688 920708 688 920 4.26 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 224 179 7200048 224 179 720 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się