widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-04-28

Malarstwo energetyzujące, energetyczne, Art Vigor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Malarstwo energetyzujące, energetyczne, Art Vigor" przygotowanym przez naszego eksperta Dorota Lewandowska.

Malarstwo energetyzujące/ energetyczne/ Art Vigor

Temat ciekawy. Osobiście doświadczony i prześwietlony przeze mnie już od kilkunastu lat. Tworzę takie obrazy, napisałam i obroniłam na ich temat pracę magisterską. Uważam, że temat jest wart poznania i przybliżenia Wam jego istoty.

Mam nadzieję, że popularyzowanie naturalnych, alternatywnych metod uzdrawiania i poprawy samopoczucia przyjmie się i na stałe zawita w domach wszystkich ludzi ceniących niekonwencjonalnie metody pracy i uzdrawiania.

Czym jest malarstwo energetyzujące/ energetyczne/ Art Vigor?

Jest to jedna z form terapii alternatywnej. Łączy w sobie dziedziny takie jak sztuka, arteterapia, ezoteryka.

Obrazy te działają swą energią na przestrzeń i ludzi w niej przebywających. Dlatego tak ważne jest aby skomponowane były tak jak należy. Najlepiej jak można.

Art Vigor- Malarstwo energetyzujące lub inaczej mówiąc energetyczne jest sztuką uprawianą pewną grupę artystów plastyków i ezoteryków.

Należy w tym miejscu rozszyfrować pojęcie artvigor. Słowo artvigor składa się z dwóch części - "arte" i "vigor". Łacińskie słowo "arte" oznacza wykonanie czegoś "doskonale, po mistrzowsku" i pochodzi od słowa ars - "sztuka", słowo "vigor" -energia. Artvigor oznacza- sztuka energii.
Malarstwo energetyzujące jest w pewnym stopniu związane z pojęciem arteterapii.

Słowo arteterapia to połączenie dwóch części - "arte" i "terapia". Pojęcie "terapia" jest najbliższe greckiemu źródłosłowowi thera-peuein -- "opiekować się, oddawać cześć" i w szerszym kontekście oznacza "leczenie." Arteterapia czyli leczenie sztuką.

Malarstwo energetyzujące nie jest jedną z odmian arteterapii w powszechnym rozumieniu. Pojęcia mają wspólny mianownik w miejscu, które określić można przeznaczeniem.

Zarówno arteterapia jak i malarstwo energetyzujące służą poprawie zdrowia bez użycia środków farmakologicznych.

Malarstwo energii nie ogranicza się jednak do samego procesu zdrowienia i zdrowia. Sztuka ta obejmuje wszelkie wymiary aktywności człowieka.

Dzięki tym obrazom możliwe jest usunięcie blokad związanych z karierą, miłością, bogactwem, powodzeniem oraz wszelkich, które mogą mieć wpływ na zdrowie. Nie ma ograniczeń pod tym względem.

ME uzdrawia na poziomie duchowym, mentalnym i cielesnym.

Różnica między tradycyjną arteterapią a ME polega na metodach używanych do osiągnięcia tegoż efektu. W przypadku arteterapii tradycyjnej podstawowym elementem procesu zdrowienia jest aktywność chorego poprzez wszelakie działania artystyczne. Arteterapia wywołuje efekt swoistego oczyszczenia, uwolnienia emocji i podejmowania działań mających poprowadzić uczestnika arteterapii ku zdrowiu.

W przypadku malarstwa energetyzującego proces uzdrawiania aktywowany jest przez swoisty zabieg kontemplacji obrazu powstałego na potrzeby konkretnego problemu. Polega na porządkowaniu świata wewnętrznego odbiorcy, afirmowaniu pozytywnego myślenia i systematycznego kodowania w umyśle elementów motywacyjnych, zapisanych symbolicznie w obrazie.

Dzięki specjalnie skomponowanemu obrazowi odbiorca otrzymuje dawkę pozytywnej energii. Energii kolorów, kształtów, symboli. Obrazy energetyczne mają służyć ludziom. Energia, którą emanują zmienia... na lepsze.

Dorota Lewandowska, malarka obrazów energetyzujących Artvigor.


Zadzwoń na
708 688 920708 688 920 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7200048 224 179 720 3.69 zł/min brutto ?
Dorota Lewandowska
NIEDOSTĘPNY
Zapytaj eksperta Zamów rozmowę
Zadzwoń na
708 688 920708 688 920 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7200048 224 179 720 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się