widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-06-05

Horoskop tygodniowy 05.06.17 do 11.06.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 05.06.17 do 11.06.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Mars znajduje się w Raku, Wenus od wtorku w Byku, a Merkury od środy w Bliźniaku. Od 8.6.17 Wenus stoi w sextilu do Mars. Pełni Księżyca w znaku Strzelca towarzyszy kwadrat do Neptuna. Jowisz wyrusza w bieg prosty 10.6.17.Konsetalcje aktywne; Saturn trygon Uran, Neptun sextil Pluton, Saturn kwadrat Chiron.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 5.6.17 od godziny 10; 58 do godziny 12; 47.
-środa 7.6.17 od godziny 2; 36 do 8.6.17 godziny 1; 00.
-sobota 10.6.17 od godziny 8; 21 do godziny 13; 37.

,,Nie to, co przeżywamy, ale jak odczuwamy to, co przeżywamy, stanowi o naszym losie."Marie von Ebner-Eschenbach

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Baran 21.3-20.4.


Twój Mars od niedzieli z nadąsaną miną w kwadracie nie zadowoli żadnego Barana. To z tej przyrzeczny trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy, nie poddawać emocjonalnym nastrojom. Pozostań spokojny. Jowisz już się postara abyś w opozycji dostał to, co najbardziej potrzebne.

Z dużą porcją pewności siebie i zaangażowaniem odnajdujesz szybciutko cel i źródła motywacji. Z Merkurym w sextilu będziesz potrafił pokazać się i sprzedać wszystko, co popadnie. Co więcej, jest pewność, że w euforii pociągniesz innych za sobą.

Ze Słońcem w sextilu masz świetne szanse na pozałatwianie spraw zawodowych. Bądź przy tym szczery, mów, co nie działa po Twojej myśli. Gdy czujesz, że potrzebujesz przerwy, odpoczynku i pauzy zrezygnuj z większego towarzystwa dostarczając organizmowi czasu i witamin.

Do pełni Księżyca w pozytywnym trygonie wykaż się nade wszystko cierpliwością. Może trzeba będzie w pewnych kwestiach zmienić tony, wycofać się lub poprawić ustalone plany. Węzeł Księżycowy z drugiej strony nakazuje w boskim trygonie stawiać priorytety. Przeznaczenowe decyzje powinny być przemyślane i podjęte z głową. Trygon Saturna wypełnia wszelkie zadnia z wielką odpowiedzialnością. Pracy nie zabraknie, ale pojawią i nagrody. Od połowy tygodnia będzie dużo lepiej. Nie siedź w domu i wychodź do ludzi. Świetne kontakty przydadzą się w każdym kierunku.


Byk 21.4-20.5


Od wtorku Twój świat wygląda w bajecznych kolorach. Wenus powraca pod długim czasie do Twojego domu, aby dać więcej szczęścia, radości i osobistego zadowolenia. Magiczna energia otacza Cię przez całe cztery tygodnie budząc tęsknoty do bliskości i spełnienia osobistego. Bardzo dobre wyczucie pozwala od razu skoncentrować na konkretnym i przyjemnym, a pełny portfel urzeczywistnia wcześniejsze zamierzenia. Pokaż się jeszcze bardziej pewny i zadbaj o wygląd. Otocznie wymaga i wie, że możesz dać więcej z siebie. W kwestiach prywatnych oraz uczuciowych podesłana jest z Marsem w sextilu porcja pasji i namiętności! Nikt nie może się teraz Tobie oprzeć!

Komplementy, ciekawe spotkania i zaproszenia przyjmuj bez namysłu. Możesz już się cieszyć na bardzo dobry czerwiec. Do tego Mars da wytrwałości w dotarciu do celu i pewności; całokształt usatysfakcjonuje tudzież nabierze konkretnych kształtów.

Z Neptunem myślisz od dawna inaczej szukając pojęć sfer wyższych i zrozumienia zaświatów. Nie przestrasz się Plutona, który może przedstawia się czasami inaczej. Jego trygon reformuje radykalnie Twoje życie wnosząc więcej power-a, naturalnych intencji i głębokich, niepoznanych przeżyć. Merkury jeszcze do połowy tygodnia pomaga trzeciej dekadzie urodzonych zorganizować sprawy zawodowe. Nie zdziw się, że nagle staniesz się centrum zainteresowania dla każdego. Wenus będzie się czuła bardzo dobrze przy Tobie, biorąc Byka pod swoje skrzydła.


Bliźniak 21.5-21.6


Twój patron, Merkury jest od środy przy Tobie! Już sam wiesz, jak trzeba go wykorzystać, aby spełnić swoje zamierzenia i marzenia. Przygotuj się od zaraz na bardzo ekscytującą ekspresyjność. Ogromna energia skieruje Bliźniaki do nowych, ciekawych zadań. I to będzie już związane całkowicie z pasją. Gdy Księżyc w pełni ustawi się w opozycji należało słuchać serca, co może nie będzie dla Ciebie od razu łatwe. To nie wszystko. Następnie trzeba będzie decydować, działać i rozstrzygać wedle jego rozkazu. Wsłuchaj się w emocjonalne zjawiska, nie uciekając od inspirujących sygnałów. Energia Księżyca spływa na Ciebie. Wydedukujesz, co należy zakończyć, gdzie skierować kolejne kroki, aby szybko ujrzeć wymarzoną metę.

Może się zdarzyć, że przy kwadracie Neptuna pewne uwarunkowania ukarzą się w mętnym świetle, ale za moment pojawi tęcza. To, co odchodzi, należy po prostu zostawiać za sobą. Ze Słońcem i Merkurym masz najlepsze karty, jeżeli chodzi o sfery zawodowe. Idź po linii prostej, uważając, aby ktoś nie wciągnął Cię w pozycję ofiary, czy oszustwa( Neptun!). Sprawdzaj dobrze swoich współpracowników i kontrahentów. Nie wszystko, co będzie Ci przedstawione jest, bowiem czystą prawdą. Szczególnie druga dekada urodzonych może trafić na oszustów. Daty urodzonych 15.6-16.6 z opozycją Saturna ukaże się coś w ogromnym dystansie. Saturn trzyma się prawa i reguł. Nie wchodź lepiej na niedozwolone drogi.

Z sextilem Urana jest wiele kreatywnych możliwości, a sextil Węzła Karmicznego obiecuje piękne, asygnowane niespodzianki. Twój dzień codzienny nie będzie już szary. Samotni spotykają prze-znaczeniowe osoby, a nowo poznani ludzie pozostaną na zawsze przy Tobie. Bądź odważny. I pamiętaj; Twoją orientacją ma być dusza i serce.


Rak 22.6.-22.7.


Pierwsza dekada urodzonych ma już Marsa przy sobie z radosnym sextilem Wenus. Afrodyta przynosi ze sobą piękne uczucia, miłość, zadowolenia i poprawy finansowe. Teraz ważne jest abyś nie tylko ,,dawał", ale odebrał to, co i Tobie jest przeznaczone. Nie chodzi o to, abyś był tylko innym potrzebny, ale również docenił swoją postać oraz pragnienia. Gdy wyczuciem dostrzeżesz nie te osoby, rezygnuj z ich towarzystwa zajmując się więcej sobą.

Ile czasu poświecisz na prywatne sprawy, ile ciepła uświadomisz w sobie, tyle wróci na pewno z otoczenia. Pozwól sobie na więcej, pomyśl o usprawnieniu dnia codziennego, zdrowiu oraz wyglądzie. Pełnia w znaku Strzelca namawia również do aktywności sportowych i odnotowaniu wzrokiem innego świata, niż ten, który trzymasz się kurczowo rękoma.

Z planetą wartości i motywacji łatwiej jest Rakom zrewidować punkty widzenia. Rzeczy, sytuacje i ludzie zmieniają się, nawet, gdy Ty czasami tego nie dostrzeżesz. Ciekawe impulsy, łagodna atmosfera pozwoli szybciutko znaleźć świetne rozwiązania na przestarzałe bolączki. Nie pozwól się przy tym innym wykorzystywać, gdy Jowisz stoi jeszcze w kwadracie.

Daty urodzonych 11.7-12.7 z Plutonem w biegu wstecznym w opozycji wymagają szczególnej uwagi. Stawiaj tylko na pewność, aby nie stracić tego, co Ci drogie. Urodzeni miedzy 19.7-20.7 z kwadratem Urana powinni trzymać nerwy na wodzy. Agresja, niecierpliwość, chaos nie sprzyja rozwikłaniu trudnych zadań. W zdenerwowaniu możesz popełnić dużo błędów, a to wcale nie jest Ci potrzebne. Zaufaj Wenus i Marsowi. Razem z nimi trafisz na odpowiednich ludzi, którzy nigdy Cię nie zawiodą.


Lew 23.7.-23.8


Energie świetne położnych planet możesz wykorzystać dla siebie. Jeszcze do połowy tygodnia pewnie szwankuje z komunikacją. Merkury w kwadracie utrudnia zrozumienie i dogadanie, ale właśnie, dlatego trzeba zająć się tym elementem. Pojęcie innego, nieznanego i nawet z odmienną perspektywą tylko poszerzy Twoje horyzonty.

Stojące Słońce w sextilu daje pozytywny nastrój i radość życia. Masz dużo siły do zdobycia każdego celu. Nic dziwnego, że powodzenia same do rak wpadają. Możesz być dumny z tego, co zrobiłeś.

Daj sobie czas na wszystko nawet gdyby trzeba było podjeść dwa razy do tego samego zadania. Co dobre i pożyteczne nikt nie jest wstanie zdobyć w jedną minutę. Zaangażowanie, praca oraz dokładność to najlepsza Lwa karta, aby także zjednać całe otoczenie. Jowisz w sextilu wspiera teraz drugie dekady, które będą miały trzecią szasnę do wyruszenia na najwyższe szczyty. Z Uranem w trygonie nie możesz już trzymać się starych, zakurzonych wyobrażeń. Ciekawe filozofie, kreatywne wizje mają na celu zmienić Twoje zachowania i ustosunkowanie do świata.

Od wtorku z Wenus w kwadracie należy zająć się tematami partnerskimi, wartościami oraz finansami. Przydałyby się pewnie zabezpieczenia do przyszłości. Przeanalizuj na przykład myśl o ubezpieczeniach i trwałych źródłach dochodów. Afrodyta chce abyś także był sobą. Doceń swoje najlepsze, jakości stawiając na ich rozwój i wykorzystanie dla siebie w przyszłości.


Panna 24.8-23.9


Słońce i Saturn w kwadracie dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych nakazuje dostrzec drugą stronę medalu. Zastanowić się, co dzieje się za kulisami i przemyśleć sytuacje komunikacji wszelkiego rodzaju. Tylko krytyka siebie czy innych, narzekanie nie rozwiązuje Twoich trudności, gdy dodatkowo w danym momencie Neptun rozpościera mgłę na Twojej drodze.

Od 4.6 jest już pomoc w postaci Marsa, a i Wenus w trygonie zmieni nastawienie Panny do świata. Jest możliwe, że zapomnisz w szybkim tempie o kompilacjach. Spójrz dookoła. Życie, bowiem będzie chciało przedstawić Pannom wszechświat z tej najpiękniejszej strony. Z Merkurym w kwadracie i nadciągającą niekorzystną pełnią Księżyca pozostań czujna, abyś nie zrobiła poważnego błędu. Szybkość i chaos może prowadzić do wyciągana poważnych konsekwencji. Zważaj na to, co mówisz do kogoś, co przekazujesz dalej, nie czepiając przy tym drobnostek.

Z planetami w biegu wstecznym jest odkręcona znowu przeszłość. Więc może będziesz chciała coś wyjaśnić szukając właściwych argumentów. Zastanów się, co pragniesz osiągnąć, dopiero późnej podejmuj decyzje trzymając się konkretów i faktów. Uwierz w swoje siły! Jesteś silniejsza niż sobie wyobrażasz, nawet, gdy Posejdon nie pozwala na odnalezienie od razu odpowiedzi. Z Plutonem w trygonie dojdziesz do celów!

Z ogromną przedsiębiorczością, dokładnością i przy pomocy nastwionych pozytywnie gwiazd odnajdziesz inne źródła mocy oraz inspiracji, aby na to wszystko rozpoznać ważne rezolucje.

Nawet, gdy od połowy tygodnia niewiele funkcjonuje na Twój świetnie obmyślony plan-nie rezygnuj, koncentruj się, trzymając osobistych wartości. Z Wenus i Marsem rozwikłasz wszystko, przeznaczając dużo czasu na przyjemności.


Waga 23.8-22.9


Z pełnią Księżyca w trygonie Waga będzie bardzo dużo wyjaśniała, a pozytywnie ustawione Słońce i Merkury daje szansę zabłyszczeć jak gwiazda ukazując Twoje największe talenty. Jowisz trzeci raz daje okazję, szczególnie trzeciej dekadzie urodzonych. Teraz należy przypieczętować swoje szczęścia, zadecydować, co należy, abyś dosięgnęła samych szczytów dobrobytu, realizując dawne marzenia.

Wykorzystaj szybko Merkurego do zebrania odpowiednich wiadomości oraz informacji. Tym sposobem będziesz mogła przekonać do siebie nawet największych konkurentów. Zaufanie w siebie i spożytkowanie indywidualnych idei czy pomysłów poprawia w mig Twoje kwestie prywatne i materialne.

Dla pierwszej dekady urodzonych Mars pozycjonujący się od 4.6. w kwadracie może budować bariery emocjonalne i zabierać pozytywne energie. Szukaj alternatywy, nie denerwując się przy okazji na swoje reakcje. Każdy problem jest do rozwiązania, nawet, gdy nie od razu Kraków zbudowano.

Z Plutonem w kwadracie urodzeni między 11.10-12.10 nie powinni wchodzić w konflikty, gdyż szybko możesz okazać się, że przeciwnik jest dużo silniejszy. Saturn w sextilu gwarantuje, po przemyśleniach wszystko zrobisz odpowiednio. Węzeł Karmiczny w przyjaznym sextilu da rozpoznać, co w Twoim życiu ma priorytetowe wartości.


Skorpion 24.10.-22.11


Po opozycji Słońca, Mars i kończącej od środy Merkurego Twoim zadaniem jest stworzyć nowe podstawy do partnerstw wszelkiego rodzaju.

Minione, krytyczne sytuacje ukazują, gdzie potrzebna jest Twoja praca, ogromna siła i zaangażowanie bez lekceważenia pojęć świata. Wenus ustawia w swoim domu naprzeciw i teraz będziesz zmuszony do odszukania najważniejszych wartości. Co się zgubiło po drodze, a może niezauważone uciekło, należy w spokoju odszukać reanimując w swoim sercu ważne uczucia. Jest możliwe, że trzeba będzie pomyśleć o zabezpieczeniach, otworzyć na ludzi i finalnie zaufać sobie. Nie pchaj się sam w rolę ofiary. To nie pasuje do Ciebie.

Wydarzenia tego tygodnia nie są zależne od napływających wiadomości czy wydarzeń, ale od tego, jak Ty zareagujesz. Decyzje, bowiem każdy ma swoich rękach. Po której stronie teraz się ustawiasz? Nie należy przy tym oddawać odpowiedzialności za siebie głuchym na głos rozsądku osobom. Wszystko, bowiem co się wydarzy ma charakter stały.

Mars od 4.10 stoi za Twoimi plecami. On da wyczucie, z kim należy rozmawiać o swoich zamiarach i pomysłach. Ogromna siła motywacji przyda się po minionych czterech tygodniach. Neptun przy okazji rozwikła tajemnice i niewiadome. Twój Pluton w Koziorożcu jest gigantycznym generatorem. Przez następne lata jeszcze będziesz podlegał ważnej transformacji. Twoje struktury istnienia przeobrażą się nie do poznania. Bóg podziemni nie pozwala na całkowite upadki, ale jednocześnie przeobraża Twoje najbliższe środowisko i ludzi. Nie musisz sam sobie strzelać przy okazji w kolana.. Pluton będzie kroczył z Tobą do całkowitego przeobrażenia.

Z Węzłem Księżycowym w kwadracie nie zapędzaj innych pod ściany. Każdy ma prawo do własnej przestrzeni, wyobraźni i stylów prowadzenia żywota. Zajmuj się sobą, szukaj dróg do serca. Tam, bowiem znajdziesz odpowiedzi nawet na skomplikowane pytania.


Strzelec 23.11.-21.12


Z pełnią Księżyca na Twojej osi należy przygotować się na zajęcie pojęciami, które są związane z nowymi projektami, celami prowadząc Strzela do przyszłości. Pozycja Słońca i Merkurego naprzeciw nagle może przeinaczyć Twoje orientacje.

Postanawiasz wyjechać lub poszukać ciekawszej pracy? Jeszcze lepiej byłoby rozpocząć kursy kształcące kierując się zabezpieczaniem przyszłości. Radość i wiarę znajdziesz w sobie, ale szczęścia nie należy szukać za siódmym horyzontem, ale tu, przy Tobie.

Życie, bowiem ma wiele stron, a każde nasze rozstrzygniecie prowadzi do następnego dając możliwości opisania miejsca, w którym stoisz. Uranus i Jowisz są najsilniejszym elementem horoskopu Strzelca, naciskającym do przemiany. Ale pozytywnie, myśląc jednocześnie o ekspansji i osobistym rozwoju.

Z Neptunem w kwadracie przystało uważać drugiej dekadzie urodzonych. Sam nie zapędzaj siebie w kozi róg nie dostrzegając wyjścia z labiryntów. Nie osiadaj też tak szybko na laurach, nie rezygnuj, nie poddawaj! Saturn w Twoim znaku chce wytrwałości, dynamiczności i celowości w nabywaniu dojrzałości. To wszystko, co doświadczasz przyda się już w niedalekiej przyszłości.

Po pełni Księżyca, Twój patron, Jowisz wyrusza w bieg prosty budząc ze snu zaspały tok mechanizmu postępu i przeobrażania. Życzenia będą spełnione, co do joty. Nastaw się tylko na to, że będzie zupełnie inaczej. Węzeł Księżycowy w trygonie da odpocząć, gdy dojdziesz do finału wykonując wszystkie święte obowiązki. Zadania do urzeczywistnienia dotyczą Ciebie oraz najbliżej rodziny. Z Saturnem masz odpowiadać, wykonując dokładnie czynności, wypełniając tym samy swoje posłannictwo.


Koziorożec 22.12.-20.1


Gdybyś jeszcze trochę był odważniejszy...

Przejście Wenus do Byka odczujesz od wtorku, jako błogosławieństwo. Od tego momentu, bowiem będzie ważne: Ty, przyjemności, radości dnia codziennego. Twoje uczucia zmieniają się raptownie. Gdy Mars w opozycji z Raka przeinacza sytuacje wykorzystaj swoją ofensywność do poznania wielu osób i załatwienia przy okazji różnych spraw zawodowych. Na pewno będzie się opłacać. Masz ogromny wpływ na otoczenie i energie Wenus oraz Plutona należy spożytkować dla innych, nie zapominając o swoich potrzebach! Nawet, gdy czerwona gwiazda postawi Koziorożca przed jakimś dużym problemem, wszystko jest do opanowania. Koncentruj się, nie dopuszczając do błędów.

Z koniunkcją Plutona urodzeni 8-9.1 przechodzą transformację. Spożytkuj umiejętność inspirowania innych przyczyniając do ulepszenia najbliższego otoczenia.

Daty urodzonych miedzy 16.-1-17.1 walczą z chaotycznym Uranem w kwadracie. Nie uciekaj od problemów, bowiem to niczego nie rozwiązuje, ale pozbywaj, co nie będzie już przydatne jutro. Niektóre uwarunkowania mają silny charakter. Nie daj się, więc zbić z tropu, ale trzymaj osobistych wartości.

Neptun daje wyczucie, w które strony wyruszyć. Optymistyczne nastawienie sprowadzi na Twoje drogi niecodziennych ludzi. Słuchaj intuicji, bowiem z Wenus w boskim trygonie może być niewyobrażalnie pięknie.


Wodnik 21.1.-19.2


Z pozytywnie nastawionymi planetami, harmonijną pełnią Księżyca i Merkurym od środy w radosnej pozycji ruszysz swoje osobiste plany finalnie do przodu. Będzie można zrealizować zadania, pomyśleć o urlopach i zarobieniu niezłego gorsza. Planeta komunikacji w trygonie pozwoli Wodnikom bezpośrednio dojść do celów. Niespodziewane ułatwienia i pomoce są za sprawą Słońca. Twoja siła się zwiększa i już wiesz jak spożytkować fantastyczne konstelacje.

Nie zmuszaj się jednak do niczego. Wenus przechodząca do Byka przeinacza Twoje wartości życia i sygnalizuje nadejście istotnych rozstrzygnięć. Marzenia spełnią się, gdy Jowisz ruszy w trygonie do przodu po 9.6, ale analizy, przemyślenia należy podejmować w spokoju i bez pośpiechu.

Szczególnie druga dekada urodzonych ma najlepsze powiązania gwiazd po pełni Księżyca. Produktywny czas proponuje Wodnikom skorzystanie z podwójnej radości życia. Może zajmiesz się zapomnianym osobistym marzeniem. To, co się wcześniej nie udało, teraz samo się bardzo łatwo ułoży. Nie rezygnuj z wyobraźni. Jowisz nie pozwoli abyś osiadł na laurach.

Z sextilem Saturna i Uran rozkwitasz. Tu trzecia dekada urodzonych czekając na gwiazdę szczęścia powinna wykorzystać swoją pilność i oryginalność do ekspansji i rozwoju. Reformy lubisz, jako nowoczesny znak przyszłości. Pracą na następny tydzień mają być związki rożnego rodzaju( np. miłosne, z dziećmi, z przełożonymi....itd.) . Co oznacza dla Ciebie bliskość, a co dystans? Na ile bliskości jesteś wstanie innym pozwolić, a ile dać z siebie, aby najbliższym osobom nie było za mało. Z Węzłem Karmicznym w opozycji decyzje powinny być podejmowane zgodnie z postulatami rodzinnymi. Zwracaj uwagę na potrzeby i uczucia innych.


Ryba 20.2.-20.3


Aby pokonać kwadrat Saturna, Słońca i Marsa potrzeba Rybom dużo cierpliwości, odwagi i szansy zrobienia czegoś, chociaż raz inaczej niż do tej pory. Nie zaniżaj przy okazji Twoich wartości. Z Neptunem w Twoim znaku masz kierować się bezgranicznością i całą gamą okazji, a nie wpadać w doły rozpaczy i martwoty.

Już od 4.6 z trygonem Marsa będziesz odważnie działać i zabierać za porządkowanie swojego życia. Do tego Wenus w przyjemnym sextilu nastawi optymistycznie, poprawiając nastroje i zawartości portfela. Nie gub się w swoich wymysłach i marzeniach. Życie jest tu i teraz! Im intensywniej i realnej tym więcej namacalnych doświadczeń.

Tydzień może już być bardzo piękny, a pełnia Księżyca w kwadracie ma na celu zamkniecie za sobą trudnego etapu. Twoje sytuacje będą się uspokajać. Znajdziesz czas na wypoczynek, relaks i sprawienie sobie czegoś miłego. Dookoła pełni nagle możesz zreformować zamierzenia stwierdzając, że szłaś nie tą drogą do ważnych planów. Wszystko będzie w zależności od rozmowy, dialogów i układów. Zanim coś podpiszesz zastanów się, co da Ci zabezpieczenia, ponieważ co dobre i stałe, wcale nie musi być łatwe. Nic nie spada z nieba.

Kto potrzebuje pomocy przy rozstrzygnięciach ma na pewno przy sobie pewną indywidualność o szerokim horyzoncie. Ale i Twoje osobiste przeżycia są źródłem informacji, aby nie powtarzać błędów.

Nie pozwól stawiać siebie samej pod ciśnieniem. Mów jasno, co Ci się nie podoba, z czym nie chcesz mieć od czynienia. Saturn w kwadracie przypomina o jasnych drogach i przestrzeganiu wszelkich, podstawowych przepisów.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 5.6.17 do 11.6.17. Pełnia Księżyca na osi Strzelec/ Bliźniak 9.6.17
"Jeżeli zbłądzisz, nie oskarżaj o to nieba, jeżeli się potkniesz, nie oskarżaj o to ziemi."( przysłowie chińskie).


Ja życzę wszystkim dobrego tygodnia. Przed nami inne perspektywy, a pełnia Księżyca da każdemu nowe idee oraz pomysły, które będą rozwijać się w krótkim czasie. Powodzenia!

"Kto wszystko widzi w czarnych barwach temu już z rana słońce zachodzi."Phil Bosmans

Dziękuje, pozdrawiam. Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji