widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-09-26

Horoskop tygodniowy 25.09.17 - 1.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 25.09.17 - 1.10.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:

Słońce znajduje się już w znaku Wagi. W poniedziałek Merkury ustawia w kwadracie do Saturna, a opozycja Marsa do Neptuna jest jeszcze aktywna. 28.9.17 oczekujemy trzecią i ostatnią opozycję Jowisza do Urana. Pluton spowalnia bieg, aby wyruszyć w bieg prosty i rozpocząć transformację.

W sobotę Wenus ustawia naprzeciw Neptuna. Mars rozpaczna trygon do Plutona. Planety pozostające w biegu wstecznym to: Neptun, Uran oraz Chiron.


"Doświadczenie dowiodło, że, kto nie ufa - będzie oszukany " (Leonardzo Da Vinci)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Zamknij to, czego się boisz w odbiciu w lustrze, przeglądnij się temu, kto się w nim odbija, a potem się uśmiechnij" (Mah Ghosanad)


"Najpiękniejsze i najtrwalsze więzi duchowe, nawiązywane są od pierwszego wejrzenia" (Edgar Allan)


Baran 21.3-20.4.


Może masz uczucie, że czas się zatrzymał,...gdy Twój Mars stoi naprzeciw Neptuna, a Merkury nie ma większego wpływu polecane są przerwy, przemyślenia i szczególna uwaga. Wszystko działa, bowiem dużo powolniej, a konstelacje zmuszają do kierowania intuicją trzymając fokus do świata wewnętrznego.

Słońce stoi w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych. Razem z tym położeniem będziesz naprowadzony na sprawy, które natychmiast należy rozwiązywać.

Przynajmniej do połowy października czas jest wspaniały do pracy nad projektami, wielkim wizjami związanymi z Twoimi kreatywnymi talentami. Niby wszystko wydaje się nieco za bardzo dla Baran codziennie, ale i te kwestie i analizy wymagają ogromnego nakładu pracy i czasu, który teraz jest Ci podarowany od uniwersum.

W domu, partnerstwach i miłości, gdy Twój patron i Wenus przebywa w realnej Pannie ważne są małe gesty, zadbane proste, ważne, czułe słowa, przygotowanie normlanego planu, który przyda się w każdej godzinie.

Nie czepiaj się tylko drobnostek. Słońce naprzeciw wymaga dyplomacji, miłości oraz aury pokoju. Warto zwrócić uwagę na tworzenie przyjemnej atmosfery. Wtedy opanujesz całe siedem dni z harmonią w sercu i głowie.


Byk 21.4-20.5


Mars, Wenus i Merkury w trygonie zapewniają, że Byk poradzi sobie z porządkami, uzdrowieniami opanowując życiową sytuację. Korzystaj dobrze, z tych darów boskich przez następne trzy tygodnie. Nie oszczędzaj czasu na analizy, tworzenie nowych, trwałych struktur życiowych z pełną odpowiedzialnością.

Tematy zdrowia także są istotne. Być może za mało poświęcasz czasu sobie. Przede wszystkim Twoja olbrzymia energia dana Ci od czerwonej planety sprzyja rozpoczęciu ciekawych przedsięwzięć, realizacji osobistych pomysłów bez skupiania na tym, co przemija.

Pluton w trygonie to bardzo dobry psycholog. Z nim transformacja życiorysów przyniesie nie tylko ułatwienia, ale również stworzeniu porządnych podwalin do lepszego istnienia. Wenus zbliża się do Marsa w powolnym biegu. Może jeszcze nie wiesz, ale czekają Cię ciekawe znajomości i wydarzenia.

Tymczasem wszystkie oczy są skierowane na Byka. Masz świetny czas do rozmów, załagodzenia historycznych sporów i ostatecznie zakopania toporka wojennego. Zawodowo usłyszysz tylko pochwały. Niebawem doczekasz z pewnością podwyżki. Pracując w grupie wysłuchaj, co mówią koledzy. Każdy jest dumny z Ciebie pragnąc także znaleźć się na drodze do powodzenia.

Świetna faza! Nie czekaj! Działaj teraz, nie marnując żadnej pozytywnej chwilki.


Bliźniak 21.5-21.6


Aż cztery planety w znaku Panny denerwują swoją dokładnością zmuszając Cię do robienia porządków na każdym poziomie życia.

Neptun w kwadracie jest przyczyną chaosu, ale może to jest bardzo dobre, abyś w końcu posprzątał, wyrzucił ze swojego domu, co nie potrzebne tworząc lepszy całokształt. Także w Twojej głowie i duszy przyda się nowy program i harmonogram dnia codziennego. Celowe reorientacje sprawdzenie, jakości i okoliczności ułatwią reorientację w dniu codziennym.

Jeżeli już zdajesz sobie sprawę, co przeszkadza Twojej harmonii wewnętrznej, trzeba podjeść do tematu z powagą. Saturn naprzeciw zamyka raz na 30 lat pewne rozdziały, a Ty masz odszukać radość życia i osobiste spełnienie nie komplikując sobie życia.

Gwiazdy nie zmuszają, ale namawiają do zajęcia się sytuacją w partnerstwach. Słońce już od końca poprzedniego tygodnia świeci dla Bliźniaka w trygonie. Już będzie lepiej, przyjemniej i znajdziesz na pewno kogoś, kto z czepliwością wysłucha wszystkie minione bolączki.

W domu nie przyczepiaj się do szczegółów. Dyplomatyczne rozmowy i pokojowa postawa gwarantuje stworzenie aury zaufania.

Zawodowo nie każde słowo skierowane jest przeciw Tobie! Wysłuchaj krytyki, ale nie reaguj na zbędne prowokacje. To tylko opinia innych. Ty masz stać do swoich ideałów, wizji oraz planów trzymając swoich kosmicznych konstrukcji. Jowisz jeszcze czuwa nad Tobą do 10.10. Skorzystaj z jego protekcji i pomocy szukając ciekawszej inspiracji.


Rak 22.6.-22.7.


Zawodowo i prywatnie masz wiele świetnych pomysłów, które należy niebawem realizować.

Gdy gwiazdy w Pannie analizują miniony czas, porządkują chaos dążąc do jasności i precyzji, Rak ma świetna fazę na zajęcie się także sobą.

Uniwersum daje Ci bardzo dużo siły! Mars, Merkury i Wenus gwarantują, że ostatecznie wynik wypadnie bardzo korzystnie. Neptun, bowiem w trygonie nie tylko inspiruje, ale prowadzi wskazaną już przez niebo drogą. Zaufaj sobie oraz przyjaznym znakom na niebie. Będzie lepiej...Jowisz już jest w drodze do boskiego trygonu.

Tymczasem postaraj się zharmonizować osobiste emocje i uczucia wyczuwając gdzie można by jeszcze bardziej się rozwijać. Zapisy na kursy, do szkoły lub wyjazdy zagraniczne nie tylko poszerzają horyzonty, ale nauczą patrzeć dalej niż sięga domowe podwórko.

Aby planety w Pannie złożyły małe części w precyzyjną całość potrzebują zorganizowanej, praktycznej pracy. Bierz z rana papier do ręki i zapisuj, co jest do wykonywania.

Tym stworzysz sobie miejsce pełne harmonii, łączność ze światem, akceptując nawet niepojęte uniwersum konfiguracje. Pozytywna energia jest włączona i Twój motor działa na bardzo wysokich obrotach. Maszerujesz prostą drogą do celu wzmacniając siły na każdym froncie. Pełną parą do przodu osiągniesz przez następne trzy tygodnie bardzo wiele. Nie marnuj czasu! I pomyśl czasami o sobie!


Lew 23.7.-23.8


Gdy Wenus i Mars znajduje się w znaku Panny należy zakończyć party, zgasić świtała reflektorów i zająć szarym dniem codziennym.

Czasami rezygnacja z czegoś może się bardzo opłacić. Szczególnie, jeżeli chodzi o uczucia i sfery emocjonalne. A i Ty sam, Twój stan zdrowia, wnętrza i nastawienia do świata odnajdzie w tym miesiącu harmonię i zadowolenie. Gwiazdy w Pannie mają uzdrawiać wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenia. Wiele się wydarzyło podczas lata, a efekty zaćmienia nie są jeszcze skrystalizowane.

Popracuj nad nowym planem życiowym. Z uwagą, koncentracją oraz intuicją. Słońce już jest w znaku Wagi i z jego sextilem na pewno odnajdziesz spokój i uczucie spełnienia. Merkury namawia do sprawdzania szczegółów, korygowania i przyjrzenia każdemu fragmentu, aby zbudować potężną, bezpieczną na przyszłość całość. Zawodowo zdobędziesz niebywałe osiągnięcia. Saturn w trygonie wynagrodzi zdyscyplinowaną i regularną pracę. Nastaw swoją antenę empatii. Jest wiele do odkrycia i zrozumienia, nawet, jeżeli jeszcze nie widzisz w wielu sprawach najmniejszego sensu.

W tematach partnersko- miłosnych należy zmienić strategię. Neptun na przeciw planet w Pannie może rozmywać znaczenie Twoich idei. Nie zabawa, nie moment, a stałość, praca ręka w rękę i wspólna droga do celu ma łączyć nas nierozerwalnie. I nie wszystko trzeba przy tym rozumieć, ale czuć. Słuchaj głosu serca. Węzeł Karmiczny w Twoim znaku do końca roku 2018 prowadzi i tak Lwa do przeznaczenia.


Panna 23.8-22.9


Masz ogromną przewagę na innymi znakami. Wenus, Mars i Merkury w Twoim domu, po Nowiu Księżyca definiują i tworzą nowe uwarunkowania. Do końca miesiąca masz znaleźć inne rozwiązania na każdą bolączkę. Masz orientować się na gwiazdach, słuchać głosu wewnętrznego i wszystko, co zaświta Ci w głowie wprowadzać w życie. Myśląc o zabezpieczeniach.

W poniedziałek z kwadratem Merkurego do Saturna nie wycofuj się za szybko ze swoich opinii oraz pojęć. Tak, należy zwracać uwagę na otoczenie, przestrzegać reguły i przepisy. Ale nie chować ze strachu po kątach, zwieszać głowę nie dostrzegając swojej wiedzy i osobistych wartości. Trzy gwiazdy będą naprawiać Twoje życie, aby wszystkie życzenia spełniły się prowadząc Cię do końca roku 2017. Z Wenus tuż obok trzeba zająć się najbliższymi, priorytetowymi partnerstwami. Myśląc o pojednaniu oraz stworzeniu harmonii. Nic nie niszcząc, ale zaplanowaniu innych, życiowych, takich samych celów. Z większą samokontrolą i uwagą możesz teraz wiele przetransformować, pozamykać i pozapinać na ostatnie guziki. Czas plonów ma być zabezpieczony i trwały, aby dawał korzyści na długie laty. Z kim i gdzie czujesz się bezpiecznie? Kto będzie przy Tobie zawsze, obojętnie, co się wydarzy? Na kim/ czym możesz polegać, tak do końca?

Liczy się szary dzień codzienny, szczególnie, gdy Wenus pod koniec tygodnia ustawia w opozycji do boga morza.

Mars daje ogromnej siły przebicia. Z jego energią jesteś w stanie bardzo wiele zdziałać. Profesjonalnie już niebawem zdobywasz szczyt. Nie daj się zatrzymać zazdrośnikom i prowokatorom. Jeżeli przestrzegasz reguły gry wszystko jest do zdobycia.


Waga 23.8-22.9


Słońce weszło do Twojego znaku. Teraz Ty jesteś królową następnych czterech tygodni. Ty masz zbierać ordery, pochwały i spełniać swoje życzenia. Jowisz jeszcze jest przy Tobie idąc do pełni Księżyca, gdzie planeta szczęścia będzie protegowała ostatni raz na 12 laty. To długi czas. Dlatego tankuj szybko życiowe źródła Słońca, rozwijaj talenty, pomyśl o nowych drogach, może szkoleniach i dyplomach. Otaczaj ludźmi optymistycznymi, pełnych nadziei, wiary i pozytywnych wpływów. Tym doprowadzisz do stanu regeneracji, gdzie gwiazdy znajdujące się w sąsiedniej Pannie potwierdzą Twoją, jakość, pomogą zrozumieć i określić własne pozycje w życiu. W pracy wykonasz wszystkie zadnia z ogromną kreatywnością. Wypróbuj w połowie tygodnia rozpocząć nowe projekty, które zabezpieczą Wagi przyszłość. Bądź oryginalna, trzymaj swoich ideałów serca. Z pewnością, gdy Słońce jest w Twoim znaku masz przewagę do oczarowania kolegów, przełożonych i całe otoczenie. Skorzystaj z zaproszenia ulubienic muz do rozszerzania pojęcia harmonii i spokoju. Nie będziesz miała trudności w zdobyciu swojego celu. Ale uwzględnij trzy ciała niebieskie w realnej Pannie. Najpierw musi być coś sprawdzone, skorygowane. Niezadowalania nie odkładaj na później, ale omawiaj trzymając faktycznego stanu.

Mów o tym, co Ci przeszkadza, gdzie chcesz zmienić relacje, współprace, kooperacje, a może przyjaźń lub dużo więcej. Lepiej jest coś oświecić, przytoczyć swoje argumenty, poprzeć emocjami, niż wpadać na przykład w rolę "ofiary". Jestem pewna, że dasz sobie z tym radę. Słońce jest w Twoim znaku i ja życzę wszystkim obchodzącym urodziny; dobra, szczęścia i osobistego spełnienia. Jest bardzo wiele powodów ku temu.


Skorpion 24.10.-22.11


Czekając na wejście wielkiego, hojnego Jowisza należy posprzątać w domu, zagrodzie oraz swoich uczuciach. Planety w znaku Panny z jednej strony dodają ogromnej pewności siebie, to znowu wpadasz w zamyślenia. Powątpiewasz i kręcisz głową...

Tam, gdzie nie ma pojęcia i zrozumienia, gdzie panuje chaos i zamieszanie gwiazdy z realnej Panny nabierają innego znaczenia. One poprowadzą do uzdrowienia, stworzenia nowych, porządnych struktur życiowych. Tam gdzie panuje słabość dodają mocy. Byłoby świetnie gdybyś objął odpowiedzialność za swoje emocje! "Albo -albo"..jest bardzo trudnym pojęciem. Zabiera siły, może czasami męczyć i gdy nie działasz dyplomatycznie doprowadzać do stresowych sytuacji.

Są momenty w życiu, gdzie nie znajdujemy na nic odpowiedzi, gdzie nic nie możemy wytłumaczyć, a wkurzanie czy uderzenie pięścią w stół także nie pomaga... W takich chwilach należy nauczyć się ufać w przyszłość. W dobre chwile, które są już do Ciebie w drodze i miłość, która nigdy nie przemija. Ta, która trwa wiecznie. Obojętnie gdzie jesteś, co się wydarzy i z czym musisz się zmierzyć.

Ogromna pozytywna moc od Twojego Marsa oraz Plutona stawia do pionu. Mężniejesz w oczach i wiesz, gdzie są Twoje cele. Gdy gwiazdy w Pannie czasami marudzą ciągle i ciągle nawracając do naciągnia poprawek, Skorpion ma przy sobie cierpliwość, grację i nie chce już drastycznych sytuacji. Zaćmienie Słońca i Księżyca w Lwie zabrało dużo energii i będzie wiodło do prze-znaczeniowych uwarunkowań. Szukaj ze Słońcem w sąsiedniej Wadze dużo równowagi i harmonii wewnętrznej. To jest aktualnie priorytetem.

W partnerstwach nie chcesz już kogel-mogel. Czyżbyś miał odmienne wyobrażenia o związkach oraz ich charakterze?

Wenus w realnym znaku pragnie namacalnych konkretów, zaufania do grobowej deski, wiary, że jesteś z tym faktycznym partnerem.

Nie szukaj dziury w innych, a tym bardziej nie wierć jej w swoim brzuchu. Uzdrowienia mają przebiegać w normlanym tonie. Małe gesty, zrozumienie i zaakceptowanie partnera pomoże odkryć siebie samego na odmienny sposób.


Strzelec 23.11.-21.12


Z Marsem, Merkurym i Wenus w kwadracie ukazuje się konieczność sprawdzania detali, szczegółów oraz słuchanie, co mówi otoczenie. Nie wszystko, bowiem pędzi jak powietrze, nie wszystko zabłyśnie jak ogień. Są kwestie, które w ostatnich, mniej więcej 30 latach ominąłeś, może nie zauważyłeś lub uważałeś za nieważne?

Saturn pozostaje do na tydzień przed końcem roku w Twoim znaku. On naucza, stawia do pionu, nie uciekając od prawdy i realu. Jest wiele, co trzeba zmienić w Twoim życiu kierując całego siebie do reorientacji. To nie jest wygodna rola, ale Saturn jest siłą wyższą. Z nią masz wykazać się dojrzałością i życiową mądrością. Mimo, że wiele poruszanych teraz kwestii wcale nie jest przyjemnych.

Słońce w Wadze dodaje otuchy. Zauważasz, że świeci radośnie, jesień rozsiewa złote barwy, a i ludzie potrafią dookoła być bardzo mili. Nie wszystko jest perfekt, tak jak bardzo sobie tego życzysz. Czas zaakceptować rozstania, pożegnania i końce. Gdy jedno odchodzi, drugie się zaczyna, tylko trzeba zrobić wystarczająco dużo miejsca na opatrzności losu.

W partnerstwach stwarzaj dobre podłoże do rozmowy, choć z Afrodytą w realnej Pannie masz do czynienia z szarością dnia codziennego. Krótki, nawet samotny spacer dobrze Ci zrobi. W pracy będzie dużo lepiej, gdy włączysz bieg wsteczny i przyłączysz do prac grupowych. Pozostań spokojny. To, co jest białą kartą za trzy tygodnie na pewno się wyjaśni.


Koziorożec 22.12.-20.1


Czy możesz sobie wyobrazić, że chaos, dramaty i przerażenie dobiegają końcowi?

Jowisz niebawem przechodzący do Skorpiona i Uran do Byka rozpoczynają dla Ciebie nową fazę harmonii, zadowolenia w związku, spokoju oraz porządku. Zawodowo osiągniesz z łatwością, to, na co od dawna pracujesz z ogromną dyscypliną. Jeszcze tylko przejść opozycję Jowisza do Urana w środku tygodnia, starając się wykonywać czynności według zasad i reguł. Ale nie używając przemocy, czy też nie pozwalając, aby to było skierowane przeciw Tobie.

Z trygonem Marsa, Merkurego i Wenus jesteś panem sytuacji, mimo, że Słońce zaświeciło kwadratem z Wagi. U trzeciej dekady urodzonych może dojść raptem do sytuacji, gdzie wszystko będzie odwrócone do góry nogami. Bądź spokojny. Neptun na przeciw Wenus nakazuje także nie przesadzać. Real i rzeczywistość nie sprawia Ci kłopotu, dlatego akceptuj, że pewne niepotrzebne kwestie mogą się ukazać w zupełnie innych barwach.

Twój fokus ma być skierowany do przyszłości, na długotrwałe projekty i harmonijne życie prywatne. Gdy Pluton zatrzyma się i ruszy do przodu nadchodzą transformacje. Będziesz niebawem mógł pomyśleć o lepszej organizacji życia domowego, przeznaczeniu dużo czasu na hobby oraz miłości. Afrodyta jest bardzo pozytywnie nastwiona do Koziorożca. Wierzysz w siebie i swoje siły, wykazujesz inicjatywą. Dyplomacją i profesjonalizmem zjednasz sobie wszystkich dookoła. Zabierasz się od razu za tworzenie ciekawych projektów. Będzie się na pewno opłacać. Tak gwarantuje Merkury w trygonie.


Wodnik 21.1.-19.2


Słońce już w Wadze jest pierwszym skowronkiem, aby znaleźć drogę do harmonii, zadowolenia i spokoju.

Słońce w Wadze rozpaczna również tematy partnerskie. Nawet te nieomówione i unikane. Czy wiesz już, co chciałbyś zmienić w swoim życiu prywatnym? Planety w znaku Wagi; Merkury, Mars i Wenus są bardzo krytyczne. Plany realnej Panna są czasami bardzo surowe, co wcale nie musi być skomplikowane. Zajmuj się przede wszystkim sobą, starając się iść w kierunku porozumienia i budowania pokoju. Efekty zaćmienia Słońca i Księżyca nie musiały się jeszcze ukazać, ale są w drodze, abyś ostatecznie dotarł do swojego szczęścia i spełnienia do 6 miesięcy, po tym wydarzenia.

Sygnały kardynalnego znaku pomogą z cierpliwością wysłuchać, co mówi najbliższe otoczenie. Ale nie akceptuj prowokacji, czy zbędnych morałów. Przecież znasz siebie i wiesz, na co Ciebie stać w różnych sytuacjach życiowych.

Twoja oryginalność, wytrzymałość i zaangażowanie nigdy nie przepadnie. Pomyśl nad stworzeniem kreatywnego planu życiowego. Zanim rozpoczniesz wykonania przemyśl jeszcze raz wszystko, a potem krok po kroku wykonuj z cierpliwością swoje zamierzenia.


Ryba 20.2.-20.3


Słońce wyszło już z opozycji. Naprzeciw pozostają; Mars, Merkury oraz Wenus.

Gwiazdy w kontra przedstawiają, co rusz te kwestie, które wymagają szczegółowej uwagi. Znak realnej Panny nie jest Ci za sympatyczny. Szczególnie, gdy chodzi o szary dzień codzienny i dokładność w pewnych sprawach. Tym razem masz dobre oko na detale. Jowisz już niebawem ustawi w trygonie rozjaśniając błękitne niebo.

Sprawdzaj swoje terminy, nie zapominaj o różnych kombinacjach oraz improwizacji. Twój talent artystyczny przyda się w aktualnej atmosferze, jednak zauważ, że Afrodyta pozycjonuje naprzeciw, pod koniec tygodnia, w dokładnym aspekcie do Ryby patrona.

Wszelkie wartości życiowe oraz partnerstwa rożnego rodzaju z miejsca są poddane życiowym testom. Jest możliwe, że wyjdzie na jaw jakaś tajemnica, co było bardzo długo ukrywane. Poleciłabym od razu wciągnąć na pokład osoby profesjonalne abyś nie była stratna. Obojętnie czy chodzi tu o pieniądze, czy ludzi, którym bardzo ufałaś.

Do konfrontacji może dość dosyć nagle, dlatego warto przygotować się na wszystko, wykazując zdrowym rozsądkiem oraz wiedzą.

Trzecia dekada urodzonych powinna oszczędzać siły i nie ryzykować. Sympatia otoczenia to jedno, drugie to realne istnienie. Tu masz się spełnić i dojść do szczęścia.

Po Nowiu w Pannie warto nakreślić w środku tygodnia konkretne, przyszłościowe koncepty. Gdy Saturna zatacza swoje kręgi dookoła trzeciej dekady urodzonych potrzeba cierpliwości. Wysłuchaj każdej propozycji. Może się zdarzyć, że dotrze do Ciebie coś bardzo interesującego.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 25.9.17 do 1.10.17. Jowisz opozycja Uran, Wenus opozycja Neptun.

"Jeśli czegoś pragniesz i pragniesz tego wystarczająco mocno, wtedy znajdziesz sposób, by to zdobyć" (Jim Rohn)Początek tygodnia jest trudny. Konstelacje planet zsyłają nam złe wiadomości dorzucając poczucie beznadziei lub apatii. Zanim zrezygnujesz z czegoś, podsuwając przy okazji innym winy, zastanów się nad konsekwencjami. Oddzielaj marzenia od rzeczywistości. Od środy, bowiem jest już dużo lepiej. Punktem szczytowym tygodnia jest opozycja Jowisza do Urana, z którą każdy z Was może dostrzec inne rozwiązania na trudne kwestie! Gdy Pluton wyruszy do przodu kieruj do reorientacji nie robiąc nic, np. na siłę czy z zemsty. Tylko ideały czystego serca mogą być spełnione. Ja życzę wszystkim dużo cierpliwości i wytrwałości w podążania do swoich celów. Różowe okulary, zbytnia pewność siebie i akcjonizm w tym tygodniu musi być odłożony na dnie szuflady.

Dziękuje i pozdrawiam!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji