widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-16

Zodiakalni optymiści i pesymiści

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zodiakalni optymiści i pesymiści" przygotowanym przez naszego eksperta Noma.


Baran
Wielki realista. Baranom nie brakuje pewności siebie. Nie załamuje się ani nie poddaje łatwo. Do spraw podchodzą realistycznie, nie jest to znak romantyczny czy marzycielski. Jutro będzie lepiej. Osoby spod tego znaku do życia nastawione są bardzo optymistycznie. Wierzą, że wszystko dobrze się skończy, bo... same o siebie zadbają.

Byk
Pesymista z natury. Ufa wyłącznie swojej sile, zdolnościom i temu, co sam wypracuje. To znak najbardziej pozbawiony złudzeń - wie, że nie ma nic za darmo. Wiatr w oczy. Byk jest osobą zaborczą i autorytarną. Czuje, że musi walczyć o swoje, inaczej inni, podstępni ludzie natychmiast wykorzystają szansę i go tego pozbawią.

Bliźnięta
Spadek formy. Może nie są urodzonymi pesymistami, ale jako osoby nieco narcystyczne łatwo załamują się przeciwnościami losu i z trudem wracają do równowagi. Zmienni jak pogoda. Bliźnięta to znak niespokojny. Są inteligentne i ambitne, więc męczy je nuda i rutyna. Jeżeli stan marazmu się przeciągnie, mogą popaść w depresję.

Rak
Czuła natura. Raki są niezwykle wrażliwe, dlatego często martwią się o siebie, o rodzinę (szczególnie o dzieci), o pracę, o pokój na świecie. Dosłownie o wszystko. Bliscy są najważniejsi. Osoby spod tego znaku to ukryci pesymiści. Chowają swój strach pod maską wesołości i zaraźliwego optymizmu. Nie chcą nikogo stresować.

Lew
Pogodny optymista. Lwy są z natury niepoprawnymi optymistami, widzą tylko jasną stronę życia i szybko znajdują rozwiązanie każdego problemu. Nie ma tego złego. Cieszą się życiem i skupiają tylko na pozytywnych doświadczeniach. Rzadko się smucą a wtedy szybko poprawiają sobie humor zakupami.

Panna
Niedoskonały świat. Jako urodzeni perfekcjoniści osoby spod znaku Panny zawsze znajdą dziurę w całym. Najpierw dostrzegają wady a dopiero później zalety. Szklanka w połowie pusta. Panny nie potrafią pogodzić się z porażką, analizują w nieskończoność swoje błędy. Na tle zodiaku uchodzą za znak raczej ponury.

Waga
Promy słońca. Osoby spod tego znaku wierzą, że najlepsze jest jeszcze przed nimi a po każdej burzy wychodzi słońce. Należą do największych optymistów. Uśmiechnij się! Właśnie taką radę ma waga dla wszystkich ponurych przyjaciół. To najlepsza pocieszycielka, która zawsze jest w dobrym humorze.

Skorpion
Ponurak. Bez trudu można poznać, kiedy za zły humor, od razu po nim widać. Osoby spod tego znaku nie potrafią ukrywać emocji. Wieczna walka. Na krytykę potrafi odpowiedzieć agresją. Problemy szybko przytłaczają Skorpiona, uważa egoistycznie, że ma ich więcej niż inne znaki zodiaku.

Strzelec
Urodzony optymista. Jego szklanka zawsze jest w połowie pełna... i najczęściej zawiera coś mocniejszego. osoby spod tego znaku są wesołe, optymistyczne i żywiołowe. Kłopoty precz! Strzelec nie potrafi zadręczyć się kłopotami. Oddala je od siebie, obiecując, że pomyśli o nich jutro, a potem... zupełnie o nich zapomina.

Koziorożec
Praktyczne podejście. Koziorożec zawsze oczekuje najgorszego dlatego jest na wszystko przygotowany. Nic go w życiu nie zaskakuje, to prawdziwy maniak kontroli. Czym skorupka za młodu. W młodości osoby spod tego znaku są ponure, humorzaste, nieco depresyjne. Wraz z wiekiem stają się względnie zadowolonymi realistami.

Wodnik
Wulkan energii. Cechuje go optymizm, ciekawość świata i radość życia. Z nadzieją patrzy w przyszłość, więc wśród osób spod tego znaku nie sposób znaleźć pesymistów. Sztuka życia. Mają wiele zainteresowań i pasji. Najlepiej relaksują się robiąc coś kreatywnego: tańczą, śpiewają, malują. Sztuka stanowi dla nich wentyl bezpieczeństwa.

Ryby
Introwertycy. Osoby spod tego znaku są nadwrażliwe, dlatego wszystko, co je spotyka, przeżywają mocniej. Przejmują się swoim wizerunkiem i opinią innych ludzi. Potrzebna pomoc! Ryby często doświadczają napadów smutków i melancholii. Potrzebują bliskiej, wesołej i racjonalnej osoby, która ustawi je do pionu.Źródło: Historie niesamowite 6/2017


WOLNY CHAT
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji