widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-02-12

Horoskop tygodniowy 12.02.18 - 18.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.02.18 - 18.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Od 11.2.18 Wenus znajduje się w znaku Ryby. We wtorek Merkury w Wodniku stoi w kwadracie do Jowisza w Skorpionie. W środę Słońce ustawia się w sextilu do Urana. Podczas Nowiu z częściowe zaćmienia Słońca (godzi. 21; 51) 15.2.18 mamy liczne konstelacje; sam Księżyc stoi w kwadracie do Jowisza i w sextilu do Urana, w koniunkcji z Merkurym. W piątek Wenus w Rybie konstruuje sextil do Saturna w Koziorożcu. W sobotę Mars w Strzelcu ustawia w kwadracie do Neptuna w Rybie. W tym dniu także Słońce łączy się z Merkurym, który dalej przechodzi do znaku wrażliwej Ryby. 18.2.18 Słońce przechodzi do znaku Ryb o godzinie 18; 17.

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwą i ta osobą jesteś Ty."(D. Burns)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Brak wiary w siebie jest chorobą. Jeśli stracisz panowanie nad tym, wątpliwości stan się Twoją rzeczywistością."(John Flangan)

Baran 21.3-20.4


Świetny tydzień przed Tobą! Słońce, Merkury i Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca proteguje Twój idee, które muszą być oparte na realnych przesłankach. Kluczowe, radosne powiązania Słońca w sextilu do Uran daje Ci nadzieję na szczęście, niepodziewanie, przyjemnie niespodzianki i wydarzenia, które uskrzydlą postać Barana. Najważniejsze -zaufać sobie i siłom wewnętrznym. Sam przecież wiesz ile masz świetnych talentów. To wypada rozwijać i brać pod uwagę. Masz ogromną szasnę rozpocząć, coś nowego, niekonwencjonalnego, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne i materialne. Myślę, że już w bliskim czasie powodzenie zawita do Twojego domu. Kto ufa w swoje możliwości jest w stanie osiągnąć, co tylko zechce. Nie zrażaj się od razu małymi niepowodzeniami, trzymaj celu. Bądź cierpliwy. Kto wie, w jakim kierunku dąży, przeforsuje nawet wyjątkowe idee. Urodzeni między 25.3-27.3 z kwadratem Saturna winni najpierw wykonywać to, co jest ich obowiązkiem. Mars, Twój patron w trygonie ze Strzelca dodaje ogromnej mocy. Nie boisz się wypowiadać, co myślisz i jak oceniasz dane uwarunkowania. Z Węzłem Księżycowym w trygonie powodzenia i tak przecież jest wszystkim Baranom z góry pisane. Z Plutonem w kwadracie walczą aktualnie urodzeni między 9.4-10.4. Nie rób nic na przekór, nie upieraj się, gdzie widzisz trudne sytuacje prowadzące do agresywnych okoliczności. Merkury w sextilu będzie pomagał zrozumieć siebie i wspierać w pracy. Uranus przeprowadza rewolucję w trzeciej dekadzie. Spożytkuj pozytywną energię Słońca w Wodniku. Nawet, gdy nie wszystko działa po Twoje myśli akceptuj odnowy i rekonstrukcje. Uran chce abyś wszedł do przyszłości bez tego, co jest dla Ciebie do tej pory uciążliwe. Mimo, że pokazujesz się światu jak bojownik, Słońce w zaćmieniu odkrywa, dla nielicznych, Twoje najskrytsze marzenia. A mianowicie pragnienie życie w spokoju. Z osobami bliskimi sercu, które zawsze ma się na wyciągniecie ręki. Sporządź plan przy Nowiu Księżyca. Niedługo dostrzeżesz wyjątkowo owocne efekty.

Byk 21.4-20.5


Z Nowiem i zaćmieniem Słońca w kwadracie najlepiej byłoby opierać się na tym, co stałe, trwałe i bezpieczne. W tym czasie, bowiem jest oświetlany Twój dom 10, kariera. W zależności od położenia planet urodzeniowych nie ryzykowałabym, ale sprawdzała dokładnie, co jest faktycznie do wykonania i dalszej finalizacji. Wysyłając swoje życzenia do uniwersum odważ się być sobą i podejść, jak rewolucjonista do swoich marzeń. Sam wiesz, co powoli się już przeżyło. Zaufaj sobie, a wtedy będziesz wiedział, co jest najbliżej byczego serca. Idąc dalej w głąb tygodnia zdziwisz się nieco. Mimo trudnego środka, od soboty nabierasz już ogromnej siły. Słońce i Merkury przechodząc do przyjaźnie nastwionej Ryby, która obudzi do życia śpiącą nadzieję, dając w szybkim tempie poczucie zadowolenia, lekkości i radości. Nie musi być wcale tak źle, jak na początku sobie wyobrażamy! Z planetą komunikacji znajdujesz wykwintne argumenty. Jednocześnie dostajesz masę punktów od Słońca w sextilu. Wenus w takim samym aspekcie pomaga Bykom w kwestiach materialnych i związków. Wielu z Was spędzi mnóstwo czasu w miłych okolicznościach. Nowe znajomości sprzyjają rozwojowi. Zajmij się swoim hobby i kreatywnym talentami! Następny czas jest świetny na wczucie się w różne sytuacje i okoliczności. Twoja intuicja funkcjonuje na wysokich obrotach, a przejście do wyższych sfer jest już tylko drobnostką. Ważne rozmowy przenieś na terminy po niedzieli 18.2.18 kiedy Słońce i gwiazda komunikacji konstruują wartościowe powiązania. Z Plutonem w trygonie masz najwięcej mocy. Nikt nie stanie w drodze do szczęścia. Nie ma takiej możliwości. Z Węzłem Karmicznym w kwadracie oczekujesz ważnych zadań, które mają charakter prze- znaczeniowy. Twoja misja ma być wypełniona, a marzenia powołane do istnienia. Pragniesz cieszyć się z innymi pełnią życia? Zainicjuj sam przy Nowiu Księżyca. Nie czekaj.

Bliźniak 21.5-21.6


Pierwsza dekada urodzonych ma już spokój od Marsa. Teraz druga dekada musi słuchać się, czego pragnie organizm dostarczając mu odpowiednie porcje witamin. Zauważ, po długich, trudnych latach z opozycją Saturna, coś pozostało przy Tobie niepotrzebnego. Jesteś za dobry, za łatwowierny pozwalając innym na wchodzenie z butami w Twoje życie. Wykorzystałabym natychmiast stojące w pozytywnym aspekcie planety w Wodniku! Merkury, Twój patron zadba o to, abyś obronił się w krótki i stanowczy sposób posługując się intelektem oraz wiedzą. Jeżeli na każdym kroku pojawiają się nieporozumienia, czy prowokacja pomyśl przez moment, dlaczego dopuszczać do takich uwarunkowań? Krótkie "nie" wystarczy czasami, aby wyrwać się z niepotrzebnych, powierzchownych układów. Gwiazdy w sextilu są Twoimi przyjaciółmi, a sam Nów z zaćmieniem Słońca sprzyja w trygonie wykreowaniu pierwszorzędnego planu, który przeniesie Cię w szybkim tempie do zwycięskiej pozycji. Zapytaj zaufanych ludzi, co sądzą o Twoich ideach. Daty urodzonych miedzy 2.6-4.6 z kwadratem Neptuna powinny trzymać się realności i wychodzić z naiwności. Możesz być wykorzystany czy oszukany. Ściągaj natychmiast różowe okulary i zajmuj się tym, co jest faktyczne. Z Merkurym, Uranem i Słońcem w radosnych powiązaniach finansowo i prywatnie może być super dobrze, gdy otworzysz się na prekursorskie, pozwalając na odnowy i przyszłościowe rewolucje. Nie odrzucaj z miejsca innych pojęć, ale wysłuchaj świadomie do końca ciekawych, nieznanych propozycji, których nigdy nie wziąłeś pod uwagę. Przy zaćmieniu Słońca w trygonie masz sprzyjające opcje pozbycia się ze swego życia ciężarów i trudności. Znajdź przyjaciół, najbliższych, nawet w formie "rodziny", gdzie poczujesz się bezpiecznie i potwierdzisz swoja osobę, jako oryginalne indywiduum.

Rak 22.6.-22.7.


Otrzymasz, czego chcesz, gdy Wenus już od samego poniedziałku stroi w trygonie, a Słońce i Merkury zbliża do tej samej pozycji z biegiem tygodnia. Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca, do tego czasu, pozwoli na podjęcie bardzo ważnych decyzji, które mają ogromne znaczenie. Pewna sprawa, która od dawna leży Ci na sercu może być uaktywniona i zakończona absolutnym powodzeniem. Zajmij się sobą! Weź, przyłóż rękę do serca i obejmuj sam siebie w opiekę pamiętając o odpowiedzialności! Nikt inny tego nie zrobi! Szukając swoich ścieżek istnienia masz więcej ufać sobie wierząc, że na końcu wszystko dobrze się ułoży. Z Afrodytą nawiążesz ciekawe znajomości. Nagromadzone problemy z najbliższymi mogą rozpłynąć się jakby pod wpływem czarodziejskiej różdżki. Saturn zakłóca spokój i pracę urodzonych miedzy 26.6 -28.6. Planeta karmy może blokować, a Ty popełniając błędy i pozwalasz na niedociągnięcia. Pracuj nad sobą wprowadzając więcej dyscypliny. Obowiązki z jego opozycją muszą być wykonane z należytym porządku. Neptun czyni Cię współczującym i wrażliwym. Ale nie daj się innym wykorzystywać. Wchodząc w nieszczęścia innych ludzi nie zapominaj o swoich potrzebach i codziennych, zwykłych zadaniach. Daty urodzonych 11.7-13.7 nie powinny robić, coś na silę, ponieważ to na końcu obróci się przeciw Tobie. Pozostaw to, co jest niszczone. Z Jowiszem przez długie miesiące masz najlepsze profity, a szanse, które wpadają Ci do rąk spożytkuj dla siebie. Nie rozdawaj innym swojego szczęścia! Jowisz wróci do tej pozycji za wiele lat. Uranus zmusza do pozostawienia starego, urodzonym w trzeciej dekadzie Raków. Nie opieraj się. To nic nie da. On nie chce przestarzałości i standardu. Pod koniec tygodnia już trzy planety świecą w trygonie. Ścigaj maski i zadbaj o to, co z całego serca sam pragniesz, rozwijając indywidualne zdolności.

Lew 23.7.-23.8


Powoli, ale pewnie podniesiesz się z mijających, trudnych momentów. Wenus już wyszła z opozycji, a Mars i Uran w trygonie jeszcze długi czas będą dostarcza motywacji, determinacji i chęci opanowania trudnych kwestii niekonwencjonalnymi sposobami. Uwagę przydałoby się zwrócić na Nów Księżyca w opozycji. Pewnie sprawy, które trzymałeś w podświadomości będą Ci nieoczekiwanie ujawnione. Dzień zaćmienia Twojego Słońca nie przeznaczaj na wielkie akcje, ale na wycofanie, przemyślenie swojego żywota i popatrzenia na wszystko z innej perspektywy. Twój czas nadejdzie, gdy Słońce przejdzie do Barana. Teraz, gdy gwiazdy będą wchodzić do znaku wody, zakańczaj, co nie jest potrzebne w przyszłości. Wszystko, co doświadczysz dookoła ważnych dni jest związane z Twoimi partnerstwami wszelkiego rodzaju (prywatnie i zawodowo). Nie denerwuj się tak od razu, ale spójrz ze zrozumieniem faktom w oczy. Spokój i zrównoważenie ma pomoc obiektywnej ocenie danych uwarunkowań. Kredo zaćmienia jest nie to, że Ty masz ciągle błyszczeć i mieć powodzenie, ale Twoje najbliższe otocznie, Twoja rodzina, dwór ukochanych. Ci ludzi, którym wierzysz i darzysz wielkim zaufaniem. Oni wyłącznie dodają Ci świetności! Chcąc nagród zawodowych możesz zapomnieć o najwyższych życiowych priorytetach. Dlatego dookoła Nowiu skup uwagę na siebie otwierając serce do ludzi. Węzeł Księżycowy przy Słońcu, naprzeciw tak licznych gwiazd może dać uczucie osamotnienia. Nie zwieszaj z miejsca głowy! Szukaj pozytywnych osób i energii, która szybko postawi Lwa na nogi. Kwadrat Jowisza dla urodzonych meidzy13.8-14.8 może przynieść problemy. Pozostań szczery sam ze sobą, przedstawiając się takim, jakim jesteś. Każdy może popełnić małe błędy. Nikt przecież nie jest Alfą i Omegą! Uranus w trygonie nadaje ogromne tempo wszystkim wydarzeniom. Nie śpiesz się. Fazy zaćmienia na Twojej osi rozprowadź na kierowanie energii i uwolnienie z paraliżujących stanów rzeczy.

Panna 23.8-22.9


Wenus stoi już w opozycji! Dla niektórych może to oczywiście oznaczać, że się z miejsca zakochają! W innym przypadku, idąc do Nowiu Księżyca w rewolucyjnym Wodniku, z częściowym zaćmieniem Słońca nie polegałabym na nierealnych pomysłach, pilnowała osobistych wartości i koniecznie trzymała faktów! Gdy szczęście spada z nieba, to jest świetnie i reszta zależy do Ciebie, czym to się objawi. Do Wenus dołącza jednak, pod koniec Twój Merkury i Słońce i tu wypada być, przez następne cztery tygodnie, czujną i skoncentrowaną na prawdzie. Ciągle porządkując dookoła wmawiasz sobie, że jasność i przestrzeń pozwala opanować wszelkie uwarunkowania. Słońce w zaćmieniu stwierdzi jednak, że diabeł tkwi w szczegółach. A mianowicie, to bark wiary w siebie, nieustanne przybieranie postawy ,,szarej myszki" uniemożliwia osobiste i zawodowe spełnienie! Nie ograniczaj się na siłę! Nawet, gdy gwiazdy naprzeciw przez czerty tygodnie wprowadzą trochę chaosu. Masz w tym się znaleźć kierując energię do wewnątrz, zajmując potrzebami duszy i ciała. Słońce w Rybie zamyka ważne wydarzenia. Czas pożegnania z "klasyczną!" Panną i wejścia w nowe życie z ogromną motywacją i determinacją! Saturn w trygonie, dla pierwszej dekady urodzonych, czyni je w pełni odpowiedzialne, pozwalając na bezbłędne wykonanie wszystkich trudnych zadań. Mars w kwadracie, dla drugie dekady urodzonych, chce abyś zajęła się zdrowiem, oszczędzała siły i nie wchodziła w prowokacje! Przeanalizuj dokładnie ostatnie tygodnie. Pluton, bowiem daje szasnę podnoszenia z bardzo skomplikowanych uwarunkowań i zdobycia profesjonalnego powodzenia. Sukces z planetami w Koziorożcu jest Pannie zagwarantowany. Z Jowiszem w sextilu wychodź do ludzi oczekując przyjemnych niespodzianek i przyjaznych splotów sytuacji. Uniwersum czuwa nad Tobą. Ufaj tylko sobie mając na względzie "neptunowe" opary!

Waga 23.8-22.9


Słońce, Merkury jeszcze do końca tygodnia przyświeca Wagom we wszystkich przedsięwzięciach! Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem, w trygonie, daje szanse ułożenia sobie życia na Twoje wyobrażenia i wyjścia z konserwatywnych schematów. Rób to, co nigdy nie robiłaś! Odważ się sięgać po najdalsze gwiazdy. Słońce i Księżyc w pozytywnych aspektach przynosi radosne niespodzianki oraz idee, które najpierw należy zachować dla siebie! Nie rozpaplaj nic dookoła, szczególnie, jeżeli są to dodatkowe osoby nieodpowiedzialne! Zbieraj swoją energię! Mars ze Strzelca motywuje, dodaje siły i czyni Wagę odważną. Zawalcz o siebie, ale nie upierając na przeżytym. Wszystko ma przebiegać fair, a cele osiągnięte z dyscypliną. Słońce w zaćmieniu przypomina tylko, że i Ty masz ściągnąć karnawałową maskę. Nie podporządkowuj się partnerom i otoczeniu, nie twórz na siłę harmonii, ponieważ na końcu przynosi to niezadowolenie z samej siebie. I jak tu w siebie wierzyć? Mów zawsze, to, co leży Ci na sercu. Gdy Saturn w kwadracie zatrzymuje urodzone Wagi miedzy 28.9-30.9 patrz na sobie, przyglądając się dokładniej wszystkim szczegółom. Wymogi odgórne, przełożonych muszą być bez dyskusji wykonane. Nierealne pomysły odrzucone. Planeta karmy przepuści do przyszłości tylko to, co jest na stałe. Gdy Księżyc podczas Nowiu chce spełnić Twoje marzenia masz anioła stróża w postaci czerwonej gwiazdy. To on uaktywnia i nakazuje działania z determinacją. Możesz spokojnie rozpocząć z trygonem Słońca i Merkurego nowe projekty, nawet bardzo niecodzienne, jeżeli są one oparte na faktycznych przesłankach! Gdy Pluton stoi w kwadracie dla urodzonych 13.10-14.10 pozbywaj się z życia obszarów prowincjalnych. Z zaćmieniem Słońca w boskim aspekcie otrzymujesz szansę rozpoczęcia lepszego żywota z powodzeniem! Wykorzystaj światło dobrych gwiazd, aby uczynić siebie samą szczęśliwą!

Skorpion 24.10.-22.11


Zanim aż trzy planety ustawią się w trygonie z Ryby, należy przejść przez tydzień spokojnie i nie dać sprowokować do czynów o numer za wielkich dla Ciebie. Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem w kwadracie nakazuje opanowanie, dystans i przemyślenie. Nie wszystko złoto, co się świeci. Nie przechodziłabym do nowych idei i podejmowała impulsywne decyzje, mimo, że konstelacje są w środku tygodnia dla Ciebie napięte. Twoja tendencja czarnego widzenia w ogóle nie sprzyja w tej fazie inicjowania nowych, profesjonalnych planów. Zanim coś powiesz, policz do dziesięciu. Dla trzeciej dekady urodzonych Słońce położone w kwadracie rozrzuca na drodze do celu tylko kamienie. Przeczekaj do niedzieli odrzucając egzaltację i grę pozorów. Słońce idąc w zaćmienie chce pomoc Skorpionem, aby pokazały się z tej naturalnej strony. Może prostota nie jest Twoim stylem, ale za dużo tajemniczości straszy ludzi, dookoła, którzy nie mogą Cię do końca ocenić. Przysłona może mylić każdego. Miej odwagę, choć raz zaprezentować się takim, jaki jesteś i co tkwi na dnie Twojego serca. Nikt nie chce Cię skrzywdzić! Wenus już stoi w trygonie rozdając najpierw pierwszej dekadzie prezenty. Jak miło i przyjemnie, gdy gwiazdy trzymają w zanadrzu przyjazne niespodzianki. Amor czeka na roku na każdego singla. Powinieneś być aktywny, a może zorganizuj sam ciekawe spotkania. Ze Słońcem i Merkurym od 18.2 masz wszystkie najlepsze karty sukcesu w ręku. Profesjonalnie i prywatnie teraz wypada rozpocząć istotne przedsięwzięcia. Sam rozkręcasz się do najlepszej formy, kierując intuicją, jednocześnie otrzymując wsparcie i błogosławieństwo przełożonych. Saturn w sextilu, z Koziorożca, proteguje pierwsze dekady urodzonych. Z nim jest pewność, skierujesz swoja karierę na bardziej odpowiedzialne tory. Pluton pomaga przebić się z pomysłami drugiej dekadzie urodzonych. To potężny ładunek motywacji! Nikt nie może Cię zatrzymać. Jowisz wspiera trzecie dekady, aby szczęście ich nie ominęło. Neptun czyni Skorpiony wrażliwymi i wysoko empatycznymi. Odbierasz więcej z uniwersum, aniżeli inni mogą sobie wyobrazić. Pozwól na dopływ tej niecodzienne energii otaczając siebie opieką.

Strzelec 23.11.-21.12


Z pięknymi aspektami oczekujesz tydzień magii i czarujących momentów. Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca, dla Ciebie w pozytywnym aspekcie, umożliwia posłuchanie spirytualnego głosu i kierowanie potężnej energii w te miejsca, gdzie rzeczywiście możesz osiągnąć zwycięstwa. Mars, bowiem po Nowiu ustawia się w kwadracie. Przeczekałbym z rozpoczęciem czegoś nowego, nie biegła na oślep, nie słuchała o spadaniu gruszek z wierzby. Intuicja daje wiele odpowiedzi. Zanim zachłyśniesz się awangardową ideą, sprawdź fakty dążąc do unowocześnienia swojego żywota. Zaćmienie Słońca odkrywa prawdy w późniejszym terminie i przecież nie chcesz być znowu rozczarowany (dotyczy początku drugiej dekady urodzonych!). Myśl, patrz, słuchaj, ale przełóż wszystko na połowę marca. Wiele osób profituje z Twojego ogromnego, pozytywnego nastawienia, optymizmu i wiary w istnienie. Mimo to, Ty także zasługujesz na namacalne zwycięstwo! Nie krytykuj innych pojęć, daj temu także zaistnieć. Przeceniając swoje siły, wiedzę oraz inteligencję otoczenie może odebrać to, jako cechę negatywną. Planety znajdujące się w Wodniku polecają pracę w grupie, z przyjaciółmi czy ludźmi o tym samym myśleniu. Z Marsem w Twoim domu jesteś bardzo pewny, ale gdy pojawia się Neptun poleciłabym wycofanie i sciąganie różowych okularów. Masz też w swojej mocy przekierowania życia na wyższy poziom, gdzie kwestiami spirytualnymi i samo motywacją zdobędzie najwyższe szczyty. Myśl dalej pozytywnie, pozostań sobie wierny...ale nie bądź naiwny! Wybranie tej odpowiedniej ścieżki w ciemnym labiryncie wymaga koncentracji, pewności i dobrej orientacji. Wenus stoi już w kwadracie z Ryby i dalej tak samo pozycjonuje się Słońce i Merkury. Polegałbym nie tylko na sobie, ale również zasięgnęła opinii najbliższych. Możesz popełnić błędy, które trudno będzie szybko opanować. Daj sobie spokój z utopijnymi konceptami, nie marnując czasu na budowanie zamków z piasku.

Koziorożec 22.12.-20.1


Twoje największe marzenie może się spełnić, gdy planety skierują do znaku Ryby. Wcześniej odbywający się Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca w sąsiednim znaku Wodnika przypomina o wyjściu ze skromnego życia i zbliżeniu do najbliższych, rodziny. Tych osób, które dają Ci prawdziwe, wewnętrzne bezpieczeństwo, bez ucieczki w pracę czy niepotrzebne czynności. Sam wiesz, kto da Ci wsparcie w trudnych momentach, a gdy Saturn i Pluton zamieszkali w Twoim domu akceptuj, co na początku jest małe, zapowiada w przyszłości dorodne plony, gdy się tym zaopiekujesz. Masz przed sobą ważne rozstrzygnięcia, gdzie przydałoby się tematy przedyskutować z osobami bliskimi. Urodzeni 26.12-18.12 z koniunkcją Saturna muszą brać życie w swoje ręce, zamykając wraz zaćmieniem Słońca trudne tematy. Z koniunkcją Plutona urodzeni 10.1-11.1 nie powinny upierać się przy swoim wchodząc dodatkowo w duszące układy. Pluton czyni z jednej strony może agresywnym, z drugiej poleca zaakceptowanie niepojętych opinii. Jak długo Wenus stoi wysoko na niebie, w pozytywnym aspekcie, masz przy sobie dobrych przyjaciół, miłą atmosferę i jeden krok do zakochania czy objawienia romantycznych uczuć. Nie obrażaj się od razu, gdy usłyszysz krzywe słowo. Nawet, gdy ktoś chce pomóc, przyjmuj wartościowe wskazówki. Nie musisz nic robić sam. Od 18.2 Słońce i Merkury także ustawią się w pozytywnych sextilach. Saturn podając rękę Afrodycie rozwiąże i naprawia sprawy partnerskie. Otrzymuje ogromną porcję pozytywnej energii od znaku Ryby. Masz dużo siły, przechodzisz do wykonania ważnych projektów, kierując intuicją. Twoja kariera rusza z miejsca, a czując wiatr w skrzydłach prezentujesz się innym z wyczuciem i empatią. Od Neptuna oczekuj wspaniałych, kreatywnych idei. Uran przeszkadza w opanowaniu chaosu urodzonym 15.1-16.1. Nie zawracaj sobie głowy tym, co dłużej nie utrzyma się przy Tobie. Otwierając się z Nowiem w Wodniku i pięknymi gwiazd powiazaniami dosięgniesz najpiękniejszego. Kozi rożec górą!

Wodnik 21.1.-19.2


Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca powinieneś wykorzystać w niecodzienny sposób dla siebie. Połączenie Słońca i Luny z Twoim patronem jest największym, dobroczynnym aspektem dającym podwójnie pozytywne wpływy i gwarantowane, szczęśliwe zakończenie. Działasz niekonwencjonalnie z ogromną uwagą. To, co masz w głowie będzie zdobyte, rozwijając dodatkowe korzyści. Miej tylko otwarte oczy i zauważ szanse, jakie daje Ci niebo, nie wchodząc w ryzyka wszelkiego rodzaju! Z tymi gwiazdami masz wszystko, co potrzeba do osiągniecia powodzenia, jeżeli nie przesadzisz. Czasami gubisz się, szczególnie, gdy chodzi o finalnie decyzje. Szukając dróg do szczęścia weź pod uwagę, na wynik trzeba będzie nieco poczekać. Dając sobie oraz sprawom czas, wszystko odbędzie się we właściwym momencie. Każdy dzień może być otoczony uśmiechem. Odważ się myśleć inaczej, po swojemu nie pozwalając na wpływy Węzła Karmicznego w opozycji, czyniącego Wodnika rozerwanym w myślach i czynach. Otworzyłabym się przy tym na ciekawe, sympatyczne kontakty, gdzie Twoja potrzeba wolność znajdzie zrozumienie i akceptację. Nikt nie trzyma Wodnika na siłę. Ty masz rozsądzać, uzgadniać i dyskutować. Mars pozostaje w pozytywnym aspekcie przez długie tygodnie, abyś z motywacją i determinacją dosięgnął upragnionego celu. Powodzenia!

Ryba 20.2.-20.3


Wenus zapukała już do drzwi pierwszej dekady urodzonych Ryb. Gwarantując dobre uczucia, wykwitną atmosferę i pozytywne nastawienie otoczenia. Jej spotkanie w sextilu z Saturnem możesz przypieczętować i świętować dając początek czemuś trwałemu i stałemu. Długofalowe znajomości, partnerstwa wszelkiego rodzaju, prywatnie i biznesowo sprzyjają przede wszystkim urodzonym 20.2-1.3.Podczas Nowiu i zaćmienia w bliskim Wodniku ważne jest abyś świadomie wybrała drogi do szczęścia i rozwoju. Możesz bardzo dużo osiągać. Wszystko, czego pragniesz. Nie pozwalaj na negatywne wpływy ze środowiska, nie bierz na swoja głowę, kwestii, które Ciebie nie dotyczą. Zajmuj się sobą! Luna w zaćmieniu radzi abyś wychodziła z poczucia uzależnienia, nie obawiając swojego życia. Nie myl tylko tego z rolą opiekunki. Barykady, które tworzysz muszą być zburzone, gdy Słońce znika. Jesteś postacią wysoko wrażliwą i tu należy się bronić od niedobrych uczuć i ludzi. Na Marsa w kwadracie i Neptuna winny uważać urodzone 28.2-4.3. Nie wchodź w sytuacje, którym nie dorastasz, oszczędzając swoją energię na ważniejsze wydarzenia. Saturn ochrania, wymagając odpowiedzialności i życiowej dojrzałości. Z nim masz gwarantowane powodzenie! Nie wierz tylko we wszystko, co usłyszysz, ale sprawdzaj na realia, tak jak chce tego planeta karmy! Jowisz nie rozczaruje, ale zadba o szczęście i ekspansje. Księżyc pod koniec tygodnia stoi po Twoje stronie. Jest pewność, całość opanujesz świetnymi metodami!Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 12.2.18 do 18.2.18. Nów Księżyca w znaku Wodnika z częściowym zaćmieniem Słońca. Wenus, Słońce i Merkury w Rybie."To nie góry pokonujemy, lecz siebie."(Edmund Hillary)

Ważnym punktem nadchodzącego tygodnia jest Nów Księżyca z częściowym zaćmieniem Słońca w znaku Wodnika. Samo wydarzenie wprowadzi ogromne zmiany w świecie, w ciągu następnych sześciu miesięcy. Tworzy się inna przyszłość, wymagająca niekonwencjonalnych decyzji i rozstrzygnięć. Podczas zaćmienia dostrzegamy nagle dane sytuacji z innej perspektywy. Jest to jak ściągniecie maski i ukazania tego, co się pod nią kryło przez bardzo długi czas. Wiele spraw nas ogranicza, nie pozwala ruszyć z miejsca, zrealizować faktycznie marzenia. Luna podczas Nowiu i zaćmienia serwuje możliwości wejścia w trwałe związki, gdy Wenus ustawia się w Rybie pozytywnie do Saturna w Koziorożcu. Myśl, analizuj i akceptuj rewolucyjne teorie, ale patrz czy faktyczni będziesz potrafił wdrożyć je w życie! Aby osiągnąć wysokie cele potrzeba jeszcze optymizmu, wiary w siebie i wykorzystanie osobistych talentów. Twoje nastawienie do siebie i ocena indywidulanych wartości jest tym razem rozstrzygająca. Kto się odważy może zdobyć niecodzienne zwycięstwo! Pod koniec tygodnia na niebie pojawi się niebezpieczny aspekt. Mars w kwadracie do Neptuna prowadzi do kłamstw, zdrad, oszust w życiu prywatnym i biznesowym. Przy ważnych rozmowach trzymaj się od razu po Nowiu faktów. Jeżeli nie wiesz dokładnie, o co chodzi nie wypowiadaj swojej decyzji. Uwaga; tendencja zatruć. Słońce i Merkury przechodzą do Ryby pod koniec tygodnia. Rozpoczynamy czas pożegnania, podsumowania i zamykania dwanaście miesięcy idąc do wiosny. Czego mógłbyś się pozbyć, tak, gdy Słońce się ukrywa, aby rozwinąć swoje skrzydła?

Ja życzę wszystkim odważnych, mądrych idei, które pozwolą wraz Nowiem Księżyca i częściowym zaćmieniem Słońca 15.2.18 zaplanować nowoczesną, dobrą przyszłość. Powodzenia! Pozdrawiam Was.

"Odkryłem, że zawsze mam wybór. Czasami jest to po prostu wybór odpowiedniego podejścia do życia."(J. Knowlton)

11.2.18 Słońce w Wodniku, Księżyc w Koziorożcu.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji