widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-21

Horoskop tygodniowy 20.08.18 - 26.08.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 20.08.18 - 26.08.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku:


Baran:


Słońce, jeszcze do połowy tygodnia, przyświeca Tobie w każdej kwestii. Nie obawiaj się zmian. Podejdź poważnie do przebudowy struktur dnia codziennego. Z Merkurym w trygonie załatwisz wszystko szybciej niż sobie wyobrażasz, ale najpierw postaw na wyjaśnianie, porządkowanie i sprecyzowanie górnolotnych celów. W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie wystarczy Baranom zwyczajności. Potrzebujesz tego niezwykłego, szczególnego....wspólnych celów, fantazyjnych planów i nade wszystko jedności. Twój Mars znajduje się w Koziorożcu abyś nadążył za każdym wymaganiem. Nie zrażaj się od razu małymi niedociągnięciami. Na końcu wszystko ułoży się jak wczesnej przewidziałeś, jeżeli skrupulatnie rozłożysz swoje siły. Daj z siebie wszystko, co masz najlepsze. To otworzy Twój umysł, duszę oraz serce, przy okazji wskazując najważniejsze, życiowe wartości. Poświęć dużo czasu dla miłości.

Byk:


Czasami potrzebujesz więcej pewności siebie, stanowczości w podejmowaniu decyzji i zatwierdzeniu samego siebie. Mars już jest w Koziorożcu dając ogromnego powera. Myśląc o sobie znajdziesz połączenie do Merkurego, który przebywa nadal w znak ognistego Lwa. Czy decyzje serca na pewno są uwzględnione? Co wypadałoby jeszcze zrealizować i spełnić powracając do połowy maja 2018? Przejście Słońca do Panny i ustawienie się w trygonie odbierzesz jak najlepszy zastrzyk wysoko energetyczny. Nareszcie odnajdziesz siebie porządkując wszystkie dotychczasowe wyzwania. Tam, gdzie nazbierało się niepotrzebnej energii można wykorzystać niekonwencjonalne idee. Uran pozostaje jeszcze w Twoim znaku abyś już nie osiadał na laurach. Wykaż się większą kreatywnością, śmiałością, progresywnością, jeżeli chodzi o aktualne sprawy, nie przyjmując winny innych na siebie. Z Merkurym w kwadracie nie podejmowałabym się ryzyka. Każde słowo wymaga głębokiej analizy i uwzględnienia reali otoczenia. Nie wymagaj od siebie za wiele, zaufaj w bieg przeznaczenia. Wielki trygon pojawiający się pod koniec tygodnia na niebie bierz w opiekę każde Twoje przedsięwzięcie. Pluton, Saturn i Lilith stoją murem za Tobą.

Bliźniak:


Z Wenus w trygonie i Merkurym z Lwa, już w biegu prostym masz najlepsze karty w ręku. Obie planety nie tylko opiekują się Tobą, ale pragną abyś przeżył przyjemności i radości. Związki i tematy partnerskie stoją na pierwszej pozycji. Pozytywna energia przepływa do Bliźniaka w naturalny sposób. Jednak idąc do końca tygodnia z pełnią w znaku Ryby odczujesz, co wypada zmienić, z czego zrezygnować i zakończyć ostatecznie. Wiele przy okazji rozwinie się samo, może nawet nie będziesz wiedział, w której chwili. Dla Ciebie jest to moment do pozostawienia za sobą przeszłość i kolejnych dniach wybrał tylko to, co raduje Bliźniaka serce. Zawodowo spełnisz się w błyskawiczny sposób. Jasne słowa, pewne argumenty spowodują, że właśnie Twoje propozycje od razu zostaną docenione. Słońce dostarcza wielka dawkę pozytywnej mocy do 23.8. Zlikwiduj w szybkim tempie to, co blokuje, ogranicza i jest zbędne. Z Marsem w Koziorożcu bądź bardziej konkretny i trzymaj się faktów! Niektóre tematy podejdź bardziej szczerze, nazywając rzeczy po imieniu. Ze Słońcem w Pannie podsumujesz minione dwanaście miesięcy w rzetelny sposób.

Rak:


Czekasz już dosyć długo na Słońce, które przejdzie do znaku Panny i uporządkuje najważniejsze sprawy. To, co rozpoczniesz od połowy tygodnia idąc do pełni Księżyca w aspekcie trygona, nabierze konkretnych kształtów. Jowisz i Neptun także pomagają w boskich położeniach. Raka marzenia na pewno się zrealizują. Za to od natychmiast jest odpowiedzialny rewolucyjny Uran w sextilu. Przyjemnie niespodzianki otwierają zamknięte do tej pory drzwi pozwalając także dogadać się w harmonii. Zwarz na pozycje Wenus doprowadzając do końca rozpoczęte tematy. Nie daj się tylko uwikłać w trudne uwarunkowania, a tym bardziej sprowokować. Zachowaj spokój i równowagę myśląc o swoich celach i pragnieniach. Poruszaj nawet bardzo trudne tematy, które może wcześniej nawet bolały. Czasami potrzeba konkretnie całość przemyśleć i przeorganizować zgadzając się na wejścia w nowe fazy życia. Latawiec rusza w kierunku Księżyca. Twoim zaufaniem, wiarą i dobrym sercem jest szansa na zdobycia wewnętrznego zadowolenia i osobistego szczęścia. Właściwie nie potrzebujesz wielkich słów. Dlatego wczuj się w każdą sytuację całym sobą nie tracąc energii na ludzi, którzy lekceważą i nie doceniają Ciebie. Próbuj nowych rzeczy, trzymaj nowości i także eksperymentów. Przyszłość należy do odważnych.

Lew:


Wenus stojąc w pozytywnym sextilu nastraja pozytywnie do świata, dorzucając harmonię, pozytywne myśli oraz pewność siebie. Gdy Uran w kwadracie przeszkadza pierwszej dekadzie urodzonym z Merkurym warto jeszcze raz przenalizować swoje życzenia i pragnienia. Uwzględnij tylko potrzeby partnerów, akceptuj ich emocje oraz uczucia. Z gwiazdą wartości nawiążesz świetnie kontakty, które wypada spożytkować prywatnie i zawodowo. Zważ na siłę swoich myśli i wyobrażenia. Co chcesz przyciągnąć? Co pozostawisz na zawsze przy sobie? Jowisz stojąc w kwadracie za wiele ryzykuje kradnąc przy okazji Twoją energię. Najlepszy czas masz do 22.8 kiedy Słońce stoi w Twoim znaku dając sygnał do startu z każdym przedsięwzięciem. Plany mogą być już realizowane, gdy gwiazda komunikacji jest w biegu prostym. Oszczędzaj dobrze swoje siły kierują się tylko do tych zajęć dających namacalne efekty. Wszystko inne nie ma sensu, ponieważ może irytować. Łącząc życzenia serca z rozumiem i duszą zdobędziesz najlepsze wyniki.

Panna:


Masz prawo przygotować się na bardzo znaczący czas w Twoim życiu. Ze Słońcem w Twoim znaku rozpoczynasz najlepsze cztery tygodnie roku, a z pełnią naprzeciw, z latawcem wyruszającym w kierunku Księżyca oczekujesz spełnienia marzeń! Od czwartku nagle coś się zmieni. Energia Słońca dodaje skrzydeł otwierając najlepsze perspektywy dla Ciebie. Z miejsca chce się żyć i programujesz się na zwycięstwa. Każde zadanie wyplenisz w należytym porządku, na końcu otrzymując sowite wynagrodzenia. Do pełni zastanów się, z czego chciałabyś zrezygnować, co pożegnać i zostawić za sobą. Uranus w trygonie dorzuca masę lekkości, swobody, zadowolenia. Spodziewaj się przyjemnych niespodzianek, które Saturn zamurowuje na stałe w boskim aspekcie. Nie dasz się porwać namowom bez pokrycia. Nie stracisz z oczu punków docelowych będąc zawsze na właściwym miejscu. Pluton w trygonie zabiera strach i obawy. Nikt nie może zmierzyć się z Panny siłą przebicia. Uwaga tylko na Neptuna w opozycji. Zaufaj swojemu sercu oraz myśli w każdym momencie stając porządnie nogami na ziemi. Twój Merkury w biegu prostym przypomina od poniedziałku tematy, które ominęłaś! Czyżbyś zapomniał o samej sobie i życzeniach serca? Magiczna pełnia zorganizuje to lepsze, nowe stawiając granice do tego, co nie pozwala wzbić się do błękitnego nieba.

Waga:


Z Merkurym w sextilu i Wenus w Twoim znaku będziesz działać bez trudności nawiązując przy okazji sympatyczne kontakty. Wszystko z miejsca może ułożyć się dobrze. Patrz abyś nie ulegała prowokacjom porządkując sytuacje związków. Wszystkie tematy ulegają ponownej analizie. Możliwe, że podejmiesz niektóre kwestie, gdzie wcześniej utknęłaś w martwym punkcie. Saturn sprawdza i hamuje pierwsze dekady urodzonych. Nie daj się trudnym aspektom, ale obejmuj sama odpowiedzialność biorąc w swoje ręce, nawet bardzo skomplikowane kwestie. Istotne -nie uzależniaj się od poglądów innych. Sama podejmuj odpowiednie decyzje. Twoje rozstrzygnięcia mają być wolne od obcych wpływów. Z Merkurym w biegu prostym trzymaj się zawsze prawdy. Mars w Koziorożcu doda Ci odwagi. Nie musisz milczeć dla świętego spokoju. Mów, co myślisz. Tym sposobem najszybciej wszystko ogarniesz. Problemy partnera nie muszą wcale dotyczyć Ciebie. Z pełnią w znaku Ryby otwórz się na nowe projekty. Wenus zadba tymczasem o przyjemności i radości.

Skorpion:


Na szczęście Słońce wchodzi do znaku Panny i uporządkuje całość w należytym porządku. Uranus zawraca i możesz oczekiwać więcej spokoju i ładu w Twoim życiu. Z Merkurym w kwadracie, już w biegu prostym sam zadecydujesz, co jest dla Ciebie dobre. Saturn rozjaśnia w głowie stabilne idee, możliwości przyjmowania i poszerzania wiedzy. On daje szasnę przeprowadzenia priorytetowych rozmów na poziomie wysokiej dyplomacji. Mów tylko sam, czego najbardziej pragniesz i nie wyrzucając z życia, tego, co będziesz na pewno w przyszłości potrzebował. Jowisz w Twoim znaku jest ekspansją, ale w kwadracie do planety komunikacji ryzykuje stawiając całość na ostrzu noża. Myśl, czy to na dłuższą metę się opłaca? Twoja misją jest zrealizowanie pewnego życiowego planu. Od tego nie będzie ucieczki. Czy chcesz czy nie chcesz, także Węzeł Karmiczny z Lwa sygnalizuje o istotnych zdaniach. Wykorzystaj przepiękną pełnię w trygonie. Ten mistyczny dzień gwarantuje łatwość połączenia marzeń, planów z realem i tym, co jest dla Ciebie ważne. Jak długo Jowisz jest w Twoim znaku stojąc przyjaźnie do Neptuna masz prawo nie tylko marzyć, ale realizować wszystkie życzenia. Wielkie projekty należy wizualizować. Księżyc w pełni obiecuje ogromne powodzenie. Wykorzystaj Marsa z Koziorożca do podejmowania jednoznacznych decyzji.

Strzelce:


Z Marsem w Koziorożcu należy zakończyć przypatrywanie się jak życie biegnie obok. Nie jesteś widzem, ale reżyserem swojego życia i w Twoich rękach leży cala odpowiedzialność za to, co się w Twoim życiorysem dzieje. Słońce stoi pozytywnie nastwione jeszcze do czwartku. Dalej przypomni o tym, co się dookoła dzieje, wyciągając konsekwencje z poprzednich dwunastu miesięcy. Czy dałeś z siebie wszystko? Czy dobrze podjąłeś rozstrzygnięcia? Nie chodzi tylko o to, co wiesz, ale jak to wykorzystujesz w szarym dni codziennym, gdzie trzeba się opiekować każdym szczegółem. Podejdź bardziej krytycznie do wszystkich zagadnień, szczególnie, gdy idzie do pełni Księżyca w znaku mistycznych Ryb. To, co sobie wyobrazimy, wymarzymy ma mieć ręce i nogi, a nie istnieć bez końca w naszych głowach. Jak reagujesz, gdy otoczenie i uwarunkowania ulegają nagle przemianom? Czy dajesz sobie rade z wyzwaniami? Patrz na to, co jest. Wenus z Wagi daje wszystkim Strzelcom bardzo dobre nastawianie. Jest w Tobie dużo wiary w siebie i partnerstwa. Teraz jest szansa na ożywienie całości w realu. Odważ się doświadczyć, przeżyć, na co dzień faktyczne, piękne wyobrażenia. Nie marnuj czasu na palny bez przyszłości.

Koziorożec:


Mars w biegu wstecznym, w Twoim znaku wyciąga konsekwencje. Prawdopodobnie nie pozwolisz długo, aby tańcowano Ci na nosie, choć pewnie potrzebujesz czasu do odważnego wypowiadania tego, co od marca boli. Idąc do pełni Księżyca w Rybach, w bardzo dobrych aspektach masz nie tylko Słońce w trygonie, aby wszystko uporządkować. Saturn z Uranem i Neptun z Jowiszem także wyniosą na pierwsze pozycje. Do czwartku czekaj zbierając informacje. Przeanalizuj za i przeciw definiując na nowo postanowienia zanim się podejmiesz stanowcze decyzje. Coś trzeba posprzątać. Nie możesz pozwać się dalej wykorzystywać. Saturn wyznacza fundamentalne cele. Uranus poszerza horyzonty. Zajmuj się tym, co potrzeba, nie marnując czasu na ludzi i rzeczy, z którymi nie jest Ci po drodze. Z Jowiszem i Uranem otrzymasz inne opcje kreatywnego spełnienia. Nie trzymaj się już na przestarzałym. Saturn i tak skreśla komplet, gdzie brak jest stabilnej przyszłości. Jego trygon do Uran jest dla Ciebie zbawieniem. Odnowa nastąpi w przyjemny sposób i doświadczysz masę miłych niespodzianek. W związkach partnerskich trzeba rozpocząć transformację. Nie musisz ciągle czuć się za kogoś odpowiedzialny. Właściwie z Plutonem i tak masz już bardzo dużo sam z sobą roboty. Pozwól innym brać życie w swoje ręce. Harmonia w związkach jest tylko realna, gdy komplet funkcjonuje na zasadzie sprawiedliwej równości.

Wodnik:


Co dla Ciebie znaczy szczęście? Mars opuścił na moment Twój znak, aby już nie długo, w biegu prostym zadać jeszcze raz podobne pytanie. Jak definiujesz się samego? Co jest dla Ciebie najważniejsze? Czy potrafisz sam walczyć o swoje szczęście? Jednoznacznie decydować bez siadania między dwoma stołami? Z Merkurym, już w biegu prostym od wczoraj Twoje myślenie przyśpiesza. Potrafisz wiązać fakty, wykorzystać przeszłe doświadczenia i nawiązywać wspaniałe kontakty. Biznesowo szybko wysuniesz się na pierwsze pozycje. Zastanów się jeszcze, co należy wykonać najszybciej. Słońce przechodząc do znaku Panny stawia na realność, obowiązki i zwyczajne czynności, które dają nam jednak końcowo stabilność. Do pełni Księżyca w sąsiednim znaku sprecyzuj skrupulatny plan i z wyruszeniem Marsa do przodu przechodź do akcji. Energię kieruj tylko tam, gdzie się to opłaca. W związkach wszelkiego rodzaju istotne jest prawdziwe uczucie. Z Wenus z Wagi partner stoi przy Tobie okazując największe uczucia. Do tego wszystkiego dorzuć jeszcze prawdę, szczerość i autentyczność. Nie bój się być sobą! Na pewno całość uda się w znakomity sposób.

Ryba:


Pełnia Księżyca w Twoim znaku odbywa się raz do roku i tym razem ma ogromny, pozytywny potencjał. Aby dobrze przygotować się do tego wydarzenia z Księżycem, najpierw w Koziorożcu, zabierz się do analizowania. Każdy obowiązek ma być dokładnie wykonany, odpowiedzialność spada na ciebie. Nie wyznaczaj teraz celów do ratowania świata oraz innych! Tym razem należy tylko siebie postawić na pierwszym miejscu! Nie marnuj czasu do 26.8 do załatwienia mniej istotnych kwestii. Energia ma być skierowana na pracę. Ty kierujesz i dyrygujesz. Ty sama pilnujesz siebie pozostając jednocześnie wierną swoim ideałom, nawet gdybyś do niedzieli stała, nie daj Boże, samotnie! Figurę latawca tworzą wszystkie znakomite gwiazdy. Podczas tego dnia otwierają przed Tobą magiczne wrota i możesz liczyć nie tylko na pozytywny obrót ważnych spraw, ale również na cuda. Potężne planety; Saturn, Uran, Pluton oraz Neptun dostarczają ogromne moce przebicia i pewność, że to, o czym myślisz na końcu na pewno się uda. Power-a i siły wewnętrznej Rybom nie zabranie. Mars w Koziorożcu jest najlepszym aspektem, abyś zdecydowanie podeszła do akcji. Konstelacje dają zielone światło pozwolenia do samorealizacji! Ja życzę wszystkim Rybom powodzenia!

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 20.8.18 do 26.8.18.Niecodzienna pełnia Księżyca w mistycznych Rybach 26.8.18 o godzi. 13;56.

"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została prze ludzi, którzy w trwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei"(D. Carnegie)

Przed nami bardzo ważny tydzień, który finalizuje wysoko spirytualna pełnia Księżyca w znaku Ryby. Słońce przechodząc do znaku Panny 23.8.18 o godzinie 6; 10 podsumuje tematy, które rozpoczęliśmy od wiosny wyciągając konsekwencje i tworząc bilanse. Co wtedy zasadziłeś, planowałeś, oczekiwałeś? Gwiazda ustawiają się w wielkim trygonie do Urana i Saturna, dając nam realne szansy uśnięcia blokad, wyzwolenia z uzależnień i skierowania do nowego i przyszłościowego. Uranus jest planetą rewolucji nakazując kierowanie się do progresywnego. Nadchodzą przemiany, reorganizacja, porządkowania, powrót do normalności, a pełnia Księżyca w romantycznych Rybach jest punktem kulminacyjnym otworując wrota do następnych dwunastu miesięcy na dalszym poziomie spirytualnym. Saturn, planeta karmy powiązany z wielkim trygonem i latawcem wzbijającym się w kierunku Ryby umożliwi i urzeczywistni nasze marzenia, wizje i plany na innych, trwałych fundamentach.

Świetny czas na pożegnanie starego i pozytywne transformacje w naszym życiu. Wspólne marzenia, wiara i zaufanie w dzień codzienny stworzą przestrzeń do lepszych uczuć, harmonijnych związków i wartości, gdzie każdy otrzyma więcej wolności, niezależności oraz indywidulanego spełnienia. Potężny trygon i figurę latawca wypada wykorzystać z powodzeniem na każdym poziomie życia.

Bardzo silnie, pozytywne aspekty gwarantują rozkwit, uznanie i realizację życiowych wizji dla tych, którzy zaufają w wyższe duchowe moce. Ogromne wizje mogą być ożywione lub z -reanimowane (od maja, 2018) jeżeli podjedziesz do tego z odwagą i zaufaniem w swoje poczynania. Wszystkie wartości zawarte w minionym nowiu w znaku Lwa mogą być z miejsca doprowadzone do skutku, gdy Mars przejdzie do Koziorożca. Pozostań fair w każdej relacji. Manipulacje, zastraszania i zazdrości nie dają porządnych, długofalowych efektów. Wręcz przeciwnie, wejście w prowokacje utrudnia stawiając nas w krytycznych uwarunkowaniach.

Ja życzę wszystkim pięknego tygodnia. Wyjaśniajcie i organizujecie od początku swoje sprawy dopuszczając kompromisy i ciekawsze, przyszłościowe perspektywy życia.

"Nawet, jeżeli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światełka nadziei."(B. Dylan)

20.8.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Strzelcu.

"Nadzieja uczy czekać pomalutku." (Twardowski)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji