widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-11-02

Magia Odchudzania

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magia Odchudzania" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.Chcę każdą z was, każdego z was zaprosić do zmiany wagi, jeżeli czujecie potrzebę życia piękniej i zdrowiej.

Dlaczego magia ? Tak naprawdę wybrałam wiedzę z psychologii jedzenia, przełożyłam na język prostych instrukcji. Tak, nasza podświadomość potrzebuje prostych instrukcji. Wiedza jest więc tu sednem. Magia jest w tym, że będziemy wybierać z 44 zmian tylko takie i w takiej kolejności, jak kody twojego organizmu potrzebują.

Przejdziemy przez ten projekt razem, powoli. Wprowadzimy jedną albo dwie zmiany, jak organizm się przyzwyczai, kolejną jedną, dwie. Bez stresu, bez dodatkowego kortyzolu. Jeżeli poproszę "Jedz wolniej" "Gryź starannie" "Użyj łyżeczki zamiast łyżki i widelczyka do deseru zamiast widelca" to na pewno jest to dla ciebie możliwe do zrobienia, teraz już od dziś.

Efekty ? Zobaczysz. Waga prawdę ci powie. Polubi cię z wzajemnością.

Na pewno chcesz więcej wiedzieć o projekcie. Słodki pachnący przykład. Dodaj cynamon, albo inny słodki zapach do deseru, a będziesz mogła osłodzić deser mniej. Mniej, a twoja przyjemność będzie większa, bo organizm nie odróżnia dokładnie słodyczy smaku od słodyczy zapachu.

Będę z tobą, program "Magiczne Odchudzanie" ułożymy razem. Dokładnie tak, jak twoje ciało ma dostać, żeby zareagować tak jak chcesz.
Tamita


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji