widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-10-23

Wibracja Dnia

Dziś możemy być bardziej introwertyczni, a sprawy doczesne wydadzą się irytujące i dokuczliwe przez co poczujemy się nieco zagubieni i niezdarni...
...zatem to, na czym skoncentrujemy uwagę i działania, wybierajmy dokładnie i powinny być to sprawy nie wymagające pośpiechu i szybkich decyzji.

Wszystko co nie zobowiązuje do długotrwałej obserwacji i kontroli wyda nam się przyjazne i właśnie w tym odnajdziemy się najlepiej.

Obudzona intuicja granicząca z jasnowidzeniem da o sobie znać pod warunkiem, że wyciszymy schematy myślowe i zadbamy o wewnętrzny spokój - a warto, przy takim potencjale mamy szansę odnaleźć w sobie wiele odpowiedzi i rozwiązań.

Bądźmy cisi i dyskretni.
Szanujmy swój czas i emocje.
Z dystansem podchodźmy do otoczenia, a najlepiej zajmijmy się tylko tym, co dotyczy jedynie nas.

Dziś potrzebujemy umiarkowania i świętego spokoju - nie wchodźmy więc w sytuacje i relacje, które nie są w stanie nam tego zagwarantować.

Tu i teraz, wyjątkowo skuteczna okaże się ta oto refleksje:

> Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju. < Lew Tołstoj

...i o to zadbajmy.

Pięknego dnia :-)
Irena


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na 708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 23 października 2017


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita


Karta dnia

XV Diabeł

Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju okazje, dojdą do głosu nasze pierwotne instynkty i namiętności. Jakieś tamy mogą pęknąć i coś co od dawna tłumimy może wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Będziemy mogli zdjąć z siebie pęta, które nas nie hamują fizycznie ale budują bariery w naszej głowie.

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się