widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Od 2019-07-08 do 2019-07-31

Wibracja Miesiąca

Lipiec tego roku wibruje energią szczególnie witalną - to czas sprzyjający poznawaniu nowych ludzi i miejsc, uczestniczeniu w nowych sytuacjach, zbieraniu nowych doświadczeń.

Wiele może się zdarzyć i wiele może się zmienić - to o czym powinniśmy pamiętać to fakt, że nie należy czekać ani zdawać się na innych - teraz liczmy na siebie i nie wypuszczajmy okazji, tym bardziej, że pewność siebie i odwaga dotrzymają nam kroku.

Zachowawczość i strach przed zmianami sprowadzą trudne wyzwania i sprawią, że lęk zakotwiczy się w nas i pozostanie na długo, a wszystko dlatego, że obecna wibracja "oczekuje" naszej otwartości na możliwości jakie przynosi, natomiast działania zwieńczy sukcesem jeżeli tylko wszystko co teraz postanowimy przeprowadzić zrobimy sami, bez czyjejkolwiek pomocy.

Zagrożeniem może być zbytnia chęć narzucania swojej woli innym pt. "wiem lepiej, lepiej potrafię" - despotyczne i egocentryczne postawy przysporzą kłopotów, strat i kłótni - rozwaga i ostrożność w dobieraniu słów i ferowaniu wyroków są teraz szczególnie cenne i wskazane.

Przeobrażenia, podróże, zaskakujące sytuacje, nieoczekiwane wypadki - będzie się działo, trzeba jedynie szeroko otworzyć siebie, być ciekawym świata i ludzi, z wiarą i nadzieją wykorzystywać szanse.

Daty które mogą być ważne: 9, 18, 27
Korzystne będą odcienie żółci.
Noszony przy sobie heliotrop odgoni smutek, uchroni przed chamstwem, wzmocni wyrozumiałość i życzliwość.

...a gdy nadmierny lęk sparaliżuje aktywność i nie pozwoli sięgnąć po nowe - wspomnijmy:

> Strach jest jak balast w balonie - wystarczy go wyrzucić, aby się wznieść wyżej.< Kamila Kampa

Pięknego lipca życzę :-)
Irena


Zadzwoń na
708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji