widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Od 2018-07-01 do 2018-07-31

Wibracja Miesiąca

Lipiec tego roku niesie energię nieco przewrotnej Osiemnastki, energię która stymuluje do rozważań sięgających poza prozę codziennego życia, ale też uaktywniającą złudzenia, tendencję do popełniania błędów i przemożną ochotę sięgania po wszystko, co może dać chociaż chwilowe poczucie szczęścia nawet, jeśli będzie to na niby... wbrew rozsądkowi, wbrew logice...

Opóźnienia i rozczarowania obudzić mogą zazdrość o zdolności i dobra innych, pretensję do życia, Boga, Świata i wszystkiego co przyjdzie nam do głowy, a finałem takich emocjonalnych zawirowań będzie złość zakończona niesmakiem przede wszystkim wobec siebie samego...

...również bezrefleksyjna niecierpliwość skończy się tym samym...
...ale jeśli...jeśli poczekamy, pozwolimy aby obudzone demony pragnień poszły sobie tam skąd przyszły, to nagle okaże się, że Księżycowa energia patronująca lipcowi aktywuje intuicję, receptywność i wyobraźnię z których to, mądrze korzystając, zbudujemy osobisty sukces i zyskamy popularność.

Ten czas będzie też mocnym energetycznym dodatkiem do naszych wibracji urodzeniowych:

Jedynce podniesie potencjał świadomości pozwalający ocenić, które działania są dla niej korzystne, a które nie, kto jest po jej stronie, a kto nie, w co zainwestować czas i energię, a z czego zrezygnować.

Dwójce da możliwość podniesienia popularności w tej sferze, na której jej najbardziej zależy.

Trójce przypomni, że więcej zyskuje dając niż biorąc i sprowadzi sytuacje, które pozwolą jej tego doświadczyć.

Czwórce udowodni, że każda zmiana w jej życiu to krok do przodu i że w taki to sposób najszybciej się rozwija.

Piątce uświadomi, że poczucie wolności dla większości jest tak samo ważne jak dla niej i że szanując granice dobrego samopoczucia innych buduje własne, bezpieczne terytorium.

Szóstce podpowie, że swój magnetyczny czar powinna wykorzystywać w imię dobra bezinteresownie, a nie czynić z niego narzędzie do zaspokajania egocentrycznych potrzeb nie bacząc na to, czy krzywdzi tym siebie lub kogoś.

Siódemce przypomni, że świat nie stoi w gotowości jedynie do zaspokajania jej potrzeb, że aby mogła mieć to na czym jej zależy, powinna tego czegoś poszukać, porozglądać się i pozaglądać, a nie narzekać i czekać.

Ósemce da możliwość pozałatwiania spraw trudnych, zadawnionych, wydawałoby się nierozwiązywalnych - potrzebna będzie jedynie odwaga i uczciwość.

Dziewiątce przypomni, że chociaż często ma trafne osądy i logiczne argumenty, to jej główna siła zawarta jest w mocy duchowej i wyjątkowym darze jakim jest umiejętne pomaganie.

...i tak to w tegorocznym lipcu możemy dotknąć spraw naprawdę ważnych i dla nas i dla tych, którzy obok nas są.

...a we wszystkim teraz odwołujmy się przede wszystkim do własnej wyobraźni pamiętając, że:

> Wyobraźnia to studnia, która pogłębia się w miarę, jak w nią patrzysz.<

;-)

Pięknego lipca Wszystkim życzę. :-)
Irena


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?
Tarocistka Irena
WOLNY SMS/EMAIL
Zapytaj eksperta Zamów rozmowę
Zadzwoń na
708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się