widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Od 2018-09-10 do 2018-09-30

Wibracja Miesiąca

Wrzesień tego roku jest miesiącem ogólnie przyjaznym i "spolegliwym" - jeżeli nie będziemy naciskać, wymuszać i niecierpliwić się - przyniesie swego rodzaju przebudzenie świadomości co pozwoli na obiektywne podejście do wielu sytuacji, szczególnie tych, które dotychczas szarpały nerwami i nie pozwalały ze spokojem ducha iść dalej.

To czas w którym warto podjąć wysiłek na rzecz ludzi, na których nam zależy - bezinteresowność i sprawiedliwość będą na bieżąco wynagradzane, a niespodziewane wydarzenia okażą się na tyle ważne, iż pozwolą nawet na zrewolucjonizowanie życia... jeżeli tylko tego zapragniemy...

Urodzeniowe Jedynki w tym miesiącu otoczone są szczególną opiekę, więc jeśli stoją przed trudnymi wyzwaniami, to właśnie teraz jest najlepszy czas, aby się z nimi zmierzyć.

Dwójkom raczej nie będzie lekko - szansę powodzenia mają projekty oparte na zdobytej wiedzy i doświadczeniu jedynie na dużą skalę, natomiast codzienność może zmęczyć smętnie snującą się powtarzalnością - dlatego też teraz warto zająć się sobą z wyjątkową troską i miłością.

Trójkom otworzą się drzwi komunikacji - to świetny czas na poszerzanie kontaktów zawodowych i towarzyskich, oraz aktualizowanie dotychczasowych znajomości.

Czwórki mogą zostać "przetestowane" pod kątem gotowości do poświęceń - i to zarówno w sprawach zawodowych jak i uczuciowych, rodzinnych - i tu trzeba pamiętać, że trud się opłaci i że... wszystko płynie i przemija, więc w sytuacjach przykrych zadbajcie o cierpliwość, a w super przyjemnych - cieszcie się każdą przeżywaną chwilą.

Piątki mogą zaznać licznych zmian, co zrodzi niepokój i wyzwoli niepewność - panowanie nad zmysłami i nie wdawanie się w konflikty okażą się zasadnicze - natomiast obudzony zmysł obserwacji i zdolność do refleksji pozwolą na wyciąganie prawidłowych wniosków i uniknięcie nieprzyjemności.
Kontakt z drzewami i wodą uspokoi i zatrzyma galopujące myśli.

Szóstki poczują więcej niż zazwyczaj energii, którą to warto wykorzystać do urzeczywistniania odważnych planów - jeżeli nie przestraszycie się sytuacji stresujących - macie szansę osiągnąć osobisty sukces i zarobić niemałe pieniądze.

Siódemki w obecnym czasie powinny przypomnieć sobie o wielkiej mocy duchowej jaką dysponują i we wszystkim właśnie do niej się zwracać, a wówczas to wyobraźnia i inteligencja wzniosą się na najwyższy poziom i ułatwią realizację nawet wydawałoby się niemożliwych zadań.

Ósemkom pisane są niespodziewane zyski i straty i aby uniknąć tych drugich powinny ze szczególną pieczołowitością zadbać o uczciwość i lojalność - to one okażą się jedynie słuszną postawą pozwalającą przetrwać burzę i wyjść na swoje.

Dziewiątkom wrzesień zaleca nowatorskie myślenie i postawy - zatem teraz do spraw ważnych lub problematycznych podejdźcie w sposób zupełnie inny, niż logika lub doświadczenie nakazuje - niekonwencjonalność i konsekwencja przyniosą niespodziewanie dobre rezultaty - ostrzeżenie - nie należy wysługiwać się innymi i wykorzystywać czyjąś łatwowierność...

...a tak ogólnie - róbmy to, co serce i dusza nakazuje - bez żalu, złości i zawiści - a to co powinno poukładać się dobrze, poukłada się i zaprocentuje.

Pięknego września z serca życzę. :-)
Irena


Zadzwoń na
708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się