widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Od 2020-01-17 do 2020-12-31

Wibracja Roku

Wibracja roku 2020 jest szczególna - z jednej strony mocne energetycznie dwie Dwudziestki uczą postrzegania otaczającego nas Świata przez pryzmat aktywnej podświadomości, nadświadomości i intuicji pobudzanej życzliwością i tolerancją, z drugiej zaś, górująca nad nimi Czterdziestka może przynosić zastój i impas będące swoistym sprawdzianem naszej siły przetrwania, cierpliwości i wiary w to, że każde przeszkody są czasowe, a ich moc i znaczenie zależą od tego, w jaki sposób je przyjmujemy...
W obecnym roku najważniejsze są dwa aspekty - otwieranie się na niespodziewane wydarzenia, które mogą zmienić nasze życie - i tu sprawdzi się odwaga i wiara w dobrodziejstwo zmian niezbędnych dla naszego rozwoju (a wtedy zmiany te będą pozytywne i długotrwałe) oraz cierpliwość w oczekiwaniu na rezultaty własnych działań w każdej sferze życia.
Promowana będzie ostrożność, nie wchodzenie w ryzykowne interesy i relacje, dawanie sobie czasu na konsultacje przed podjęciem decyzji, dbanie o zdrowie, o pracę i pozytywne myślenie - nie spieszmy się, nie wymuszajmy, obserwujmy i słuchajmy tego, co podpowiada intuicja i rozsądek wynikający z doświadczeń.

Poniżej kilka podpowiedzi, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, aby w tym roku "wyjść na swoje" ;-)

Jedynki - postawcie na metodyczność, systematyczność i ambicję kontrolowaną rzeczywistą oceną sytuacji, a praktyczne efekty, te na których Wam naprawdę zależy, pojawią się jeszcze w tym roku. Macie szansę wzmocnić obecny związek lub stworzyć nowy, wyjątkowy o ile potraktujecie uczucia partnera poważnie.

Dwójki - zadbajcie o wewnętrzną równowagę, dyplomację i współpracę, nie lekceważcie obowiązków rodzinnych i wagi wzajemnego szacunku i empatii - i chociaż wszystko to nie jest obce Dwójkom, to obecny rok może sprowadzić sytuacje sprawdzające szczerość takich postaw w relacjach każdego rodzaju. Najlepsze rezultaty osiągniecie działając w grupie, na szerokim forum.

Trójki - postarajcie się w tym roku połączyć rzetelną pracę z radością tworzenia. Sięgajcie jak najczęściej do wyobraźni i nie bójcie się rozwiązań niekonwencjonalnych, a sprawicie, że rok ten zaowocuje spełnieniem zawodowym i wielkim, lirycznym uczuciem.

Czwórki - jeżeli jesteś Czwórką zdyscyplinowaną, zdeterminowaną na pokonywanie przeszkód, logicznie myślącą i odważną - weźmiesz dla siebie naprawdę dużo - pomoc Góry i spełnienie tak w pracy, jak i uczuciach i chociaż łatwo nie będzie wykorzystasz szanse i zbierzesz plon. Wrogowie to słomiany zapał, działanie na pół gwizdka, nietolerancja, nieuczciwość i cwaniactwo - dla Czwórek to czas sygnowany sprawiedliwością, rok pod hasłem "ile włożysz - tyle wyjmiesz, co dasz - to dostaniesz" i to w każdej sferze życia.

Piątki - pozostawcie za sobą wszystko, z czym jest Wam źle - to dobry czas na weryfikację, określenie co dla Was jest dobre, a co nie, z czym/kim dobrze się czujecie, a z czym/kim nie - nie bójcie się zmian, ale też nie działajcie bezrefleksyjnie. Nie zatrzymujcie niczego na siłę, dobrze zastanówcie się czy warto o coś walczyć, gdy to coś zacznie odchodzić - zaufanie do zmian, które przynosi Los jest w tym roku dla Was kluczowe.

Szóstki - otwórzcie się na wydarzenia niezwykłe i niespodziewane - macie szansę zabłysnąć i być w centrum uwagi - bądźcie odważne i rozważne, dokładnie dobierajcie ludzi w towarzystwie których przyjdzie Wam być i działać. Bądźcie taktowne w wyrażaniu woli i ostrożne w doborze partnerów. Wszystko zadzieje się zgodnie z planami pod warunkiem, że nie dacie się zdominować.

Siódemki - podwyższona uczuciowość i emocjonalność, jaką ten rok Wam przyniesie, nie ułatwi rozwiązywanie konfliktów, starajcie się zatem do nich nie dopuszczać - a gdyby mimo wszystko zaistniały - lepiej odstąpić i przeczekać, niż w nie wchodzić. Testowana teraz będzie Wasza cierpliwość - pamiętajcie o tym, gdy z jakiegoś powodu emocje zaczną zbyt wysoko szybować. Wyznaczcie sobie dokładny, bardzo praktyczny cel - dążenie do jego osiągnięcia ukierunkuje emocje i łatwiej będzie nimi zarządzać.

Ósemki - zwróćcie szczególną uwagę na wzmożoną podejrzliwość i tendencję do rozdmuchiwania problemów błahych - niekontrolowane zabiorą wiele energii, zachwieją związkami, nadszarpną zaufanie w przyjaźniach i współpracy - to co teraz się rozpadnie bardzo trudno będzie poskładać, bądźcie więc wierne zasadzie - wierzę w to, co widzą oczy moje, a nie cudze.

Dziewiątki - postawcie na ostrożność i samokontrolę - teraz w większym stopniu pociągać Was będzie dobrobyt i wszystko co z nim związane, a jak wiadomo przeholować wtedy jest naprawdę łatwo i w wydatkach, i jedzeniu, i nonszalanckim traktowaniu związków. Jeżeli będziecie czujne, bezbłędnie wyczujecie kiedy działać, a kiedy przeczekać lub odstąpić.

... a gdy jakiś dzień tego roku okaże się niezbyt fajny, potraktujmy go jak kartkę w zeszycie - postawmy kropkę, przewróćmy ją i zacznijmy od nowa. (wg. słów Phila Bosmansa)

Dobrego Roku Wszystkim Życzę. :-)
Irena


Tarocistka Irena Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Będę dostępna od 8 września. Pozdrawiam serdecznie.
Zadzwoń na
708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji